Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.609
Cevap
57
Favori
164.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam olarak "pft" bir film. "meh" de olabilir. güzel film ne arar la 2015 yılında?
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    3 saat bile az bu film için 3.5 saat olmalı bence . Bende Age of Ultron gibi olmasından korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

Tam 1 sene kaldı filme 06.05.2015

362 post daha kasmak ister misin? @Batman The Elite

Konuyu dağıtmayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: njzdr

tam olarak "pft" bir film. "meh" de olabilir. güzel film ne arar la 2015 yılında?

İnterstellar, avengers 2, fast 7 bunlar sadece benim izlediklerim daha çok vardır. birdman vb filmler 2015 te olabilir çok bilgim yok tarihleriyle.
    İlla eski sevdası olan insanları hiç anlamıyorum açıkçası , günümüzü kötüleme çabasında çoğu.(genelleme yaptım direkt sana söylemedim)

• Anlıyorum ama cidden Son 5 yılda hayretle izliyorum hollywoodu. Çok ciddiyim bizim türkler daha iyi iş çıkardı Son 5 yılda.

• quote:

Anlıyorum ama cidden Son 5 yılda hayretle izliyorum hollywoodu. Çok ciddiyim bizim türkler daha iyi iş çıkardı Son 5 yılda.

O Kadar'da değil. Ele aldığın ölçüte göre değişir ama felsefi derinlik açısından ele aloyorsan Nolan filmleri yeter son 5 seneye

Misal İntersteller, neresi kötü? Kötüyse daha iyisi ne?

• Yakuda Y kullanıcısına yanıt
    Anne Hathaway başlı başına bir sebep o filmi kötü yapan

• Anne kim oluyor oyuncu isimlerini bilmiyorum. Ama bir oyuncu rolünü kötü oynadı diye tüm filmi kötülemek Abes gibi

Peki hocam ikinci sorduğum sorunun üstüne basayım daha iyisi hangisi?

• Yakuda Y kullanıcısına yanıt
    Ya o cemcuk ağızlı her filmi bozuyor zaten

Vereceğim her örnek senin örneklerine ters gelecektir ama 90 ve 2000lerin filmlerini sevdiğimi söyleyebilirim. Son 5 yılın hepsi kötü diyemem ama habire remake çıktı ve süper kahramanların da insana bişey kattığını düşünmüyorum.

• quote:

Ya o cemcuk ağızlı her filmi bozuyor zaten

Vereceğim her örnek senin örneklerine ters gelecektir ama 90 ve 2000lerin filmlerini sevdiğimi söyleyebilirim. Son 5 yılın hepsi kötü diyemem ama habire remake çıktı ve süper kahramanların da insana bişey kattığını düşünmüyorum.

Doğrudur hocam 90'ların ve 2000'lerin sıcak aile filmlerini ben de severim. Aksiyon türü filmleri de severim sevmem için illa bana bir şey katması gerekmez. Ama son yıllarda teknolojinin imkanlarının artmasının böyle görsel Şölene Dayalı filmlerin sayısını arttırması doğal bir şey. Bu olay bir süre daha devam edecek ama bir yerden sonra suyu çıkacak

• doctor strange nin filmde olma ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanblackflag

doctor strange nin filmde olma ihtimali var mı?

Sanmıyorum kadro yeterince şişti zaten
    Doctor Strange Civil War boyunca tarafsız kalıyor

• Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    olmasını gerçekten isterdim. teşekkürler cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanblackflag

olmasını gerçekten isterdim. teşekkürler cevap için

Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Souvrock

quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

Hocam iki tarafta iyi, düşünce farklılıkları yüzünden oluşuyor kutuplaşma. Yani iyi taraf kötü taraftan çok düşünceler, fikirler ya da yöntemler ön planda tutulacaktır. Böylece karakterlerin hayranları ve seyirciler rahatlıkla sevdikleri karakterlerin tarafını destekleyeceklerdir izlerken. Mutlak kötülük filmin sonunda çıkacaktır
    Thanos olarak

Yanılgıya düşülen yer film boyunca Iron Man vs Captain America teması olmayacak. Kadroya aldıkları Son of Thanos, Crossbones, Baron Zemo gibi yeni düşmanların yarattığı iç karışıklığın üstüne işlenecek film. İkisinin kavgasını ilk yarıda görürüz muhtemelen. Dolayısıyla Civil War yan senaryo konumuna düşürülmüş olunuyor. Şu filmi Captain America: Last War, bilmem ne War yapsalardı bin kat daha iyiydi. Güzelim CW harcanıyor.

Civil War gibi bir senaryoyu eğer yan senaryo durumuna dönüştürüp üzerinden başka bir senaryoya odaklanırlarsa harbiden ağır söverim.

Civil War başlı başına destansı bir hikaye ve içine etmeye kimsenin hakkı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sage Djavul
    Civil War gibi bir senaryoyu eğer yan senaryo durumuna dönüştürüp üzerinden başka bir senaryoya odaklanırlarsa harbiden ağır söverim.

Avengers 2.5 diyorlar başkan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sage Djavul

quote:

Orijinalden alıntı: Souvrock

quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

Hocam iki tarafta iyi, düşünce farklılıkları yüzünden oluşuyor kutuplaşma. Yani iyi taraf kötü taraftan çok düşünceler, fikirler ya da yöntemler ön planda tutulacaktır. Böylece karakterlerin hayranları ve seyirciler rahatlıkla sevdikleri karakterlerin tarafını destekleyeceklerdir izlerken. Mutlak kötülük filmin sonunda çıkacaktır
    Thanos olarak

Yanılgıya düşülen yer film boyunca Iron Man vs Captain America teması olmayacak. Kadroya aldıkları Son of Thanos, Crossbones, Baron Zemo gibi yeni düşmanların yarattığı iç karışıklığın üstüne işlenecek film. İkisinin kavgasını ilk yarıda görürüz muhtemelen. Dolayısıyla Civil War yan senaryo konumuna düşürülmüş olunuyor. Şu filmi Captain America: Last War, bilmem ne War yapsalardı bin kat daha iyiydi. Güzelim CW harcanıyor.

Hocam öyle diyorsun ama şuanki koşullar böyle olacak filmin Avengers değilde Captain America adı Altında çıkması bile çok farklı ilerleyeceğinin göstergesi.

Nasıl ilerleyecek? Benim görüşlerim şu şekilde

Şimdi, bir defa Civil War, sonuçları çok Kalıcı olan ve evrenin toparlanması için Bayağı uzun sürw gerektirmiş olan bir eventti. Ancak sinema evreninde zaman yok, bir defa bundan sonra gelecek olan Avengers filmi Marvel'ın en baştan beri temelini oluşturduğu bir film ve biraz araştıranlar bilirlerki işleyecekleri konu tam bir Cümbüş olacak bu Yüzden her ne kadar part1 ve part 2 şeklinde yapmış olsalarda çok ciddi sure sıkıntısı Yaşanacak, şuan Avengers üyelerinin kanka olduğu şu vakitte bile. Eğer sen çizgiromandaki gibi bir şey yaparsan belki ortaya çok güzel bir şey çıkar ama bu seferde bu Takımı'n tekrar bir araya gelmesi Hakkıyla işlenemez ve asıl proje olan film patlar. Belki o zaman başka konu bulsunlar sonra işlesinler kardeşim diyebilirsin ama sonuç olarak Oyuncuların kontratları bitiyor ve oyuncular hazır ellerindeyken en iyi malzemelerini Öne sürmeye çalışıyorlar ve evrenin geldiği şu nokta açısından öyle ciddi değişikliklerin Başlangıcı değilde Tony ve Steve'in en sonda öpüşüp barıştıkları bir hikaye daha iyi olur. Hem bu hikaye için orjinalinde pek alakalı olmayan İnfinity serisine hazırlık denmesi bunun en önemli göstergesi yani altyapı kurulacak. Ayrıca filmde Baron Zemo gibi önemli bir Cap düşmanı da var

Peki filmin kurgusu ne olacak?
    Benim görüşüm, hatırlarsanız ilk Avengers filminde düşman Thanos'un askerleriydi ve film sonunda Loki önderliğinde başarısız oldular ve en son sahnede Thanos'un adamlarının Loki'nin başarısız olduğuna dair ettikleri bir muhabbet vardı. Ikinci filmin sonunda gene Thanos göründü ve Avengers'ın bu zaferinin sonunda anlaşılan kendim halledeceğim dedi. Yani adamda siz bi halledemediniz gitti ben yapacağım lanet olsun tavrı vardı. Peki Thanos neyi halletmek istiyor? Anlaşıldığı üzere Avengers'ı. Peki niçin? Kendisine potansiyel tehdit olarak gördüğü için tamam Thanos güçlü ama sonuç olarak Avengers'ın yabana atılır bir tarafı yok daha önce GoG bile Thanos'un Planlarını alt üst etmeyi başardı. Filmde ise Captain America'nın ölsekte kazansakta beraber yapacağız lafı aslında bu Takımın Gücü'nün birlikten geldiğini vurgular nitelikte. Yani Thanos büyük ihtimal bu takım Arasına attığı bir komplo ile birliklerini bozmaya Çalışacak. Peki nasıl ve kim aracılığıyla? Baron Zemo. Hatırlarsanız dünyayı Loki ile ele geçirmeye çalıştı ve Loki başarısız oldu. Ardından Thanos aynı şekilde Hydra ile müttefik olmuş, hatta Mind gem'in olayını onlara anlatmış olabilir. Neyse bu ittifak Civil War filminde de sürecek ve Baron Zemo'nun komplosu Yüzünden ikisi birbirine girecek. Ama en sonunda bunları komplo olduğu açığa çıkacak ve ortak tehlike için tekrar bir araya gelecek takım. Takım savaşa hazırlanırken filmin kalanında kaptan bizzat Peşine düşecek Zemo'nun ve onu yakalayacak. Bence böyle olacak

• Ağır mıçacaklar diyorsun :))

Hocam evet haklısın sinema farklı bir dünya ama ona göre girişsinler sırf gişe yapalım heyecanı ile güzelim ''Civil War'' içine etmeninde bir anlamı yok. Bu hikaye gerçektende çok farklı bir boyutta bir özellik taşıyor ve dediğin gibi sinema evreninin gidişatı uğruna çok değişik ve dağılmış bir Civil War izleyeceğiz.
  • Aga bu adamların derdi sanatsal anlamda harika yapıtlar ortaya koyalım değil Sadece para para para
    Bu Yüzden bu Türden çok şey göreceğiz daha muhtemelen:/

Birde hemen umudu kesmemek Lazım belki senaryo farklılaşması ortaya çok daha güzel bir şeyi çıkarabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakuda -- 11 Mayıs 2015; 4:07:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakuda

Aga bu adamların derdi sanatsal anlamda harika yapıtlar ortaya koyalım değil Sadece para para para
    Bu Yüzden bu Türden çok şey göreceğiz daha muhtemelen:/

Birde hemen umudu kesmemek Lazım belki senaryo farklılaşması ortaya çok daha güzel bir şeyi çıkarabilir

Elbette dertleri para ama olay bizim acimizdan farkli oldugu icin onlarin bakis acilari ile bakamiyoruz.:)

Insallah yanilirizda Civil War'a senaryosu ile yakisan bir film olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 11 Mayıs 2015; 11:43:51 >

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.