Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.609
Cevap
57
Favori
164.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görüşlerine hala katılmıyorum ve olaya sen farklı açıdan bakarken ben farklı açıdan bakıyorum. Anlatmak istediğim nasıl sana iyi olan bi şey bana kötü geliyorsa, bana iyi gelende sana kötü görünüyor. Sadece demek istediğim bakış açısı farkındalıkları.zaten çizgi romanları da çizgi roman yapan bu. Bi yerden sonra bakışaçına göre olayı ele alman.

İlk mesajıma gelecek olursak seneler öncesi kapanmış olayı tekrar görünce o tepkiyi verdim. Zaten burada mesaj kasmaya çalışıp gene amerikan propagandası yapılıyor gibi hiçbi şeyden habersiz trollere cevap dahi vermiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaptan amerika'yı hiç sevmiyorum ilk filmi izlemiştim güzel gibiydi. ikinciyi izlerim bir sene sonra 2 yıl beklemek sıkıntı olur
  • Chris Evans ın sözleşmesinin 2017 de bitecek olması çok acı. Büyük ihtimal dramatik bir sahneyle ölecek zaten. Şimdiden üzüldüm.
  • vizyon tarihi superman v batman ile çakışırsa bence hiç şansı olmaz.dc'nin en çok sevilen 2 karakteri aynı filmde,yıllardır beklenen olay.elbette ikisinede gidenler olacaktır ama ilk önce superman v batman'e gideceklerini öngörmek zor olmasa gerek.
  • Marvel Studios’dan gelen açıklamaya göre filmin Batman Vs. Superman ile çakışan gösterim tarihi ertelenmeyecek.

Bence MARVEL DC' nin bu atağını hafifletmek için Captain America' yı feda ediyor.
  • Disney'de bu reklam ve pazarlama stratejileri olduktan sonra Cap 3, BvS'nin gisesini baya düşürecektir bana göre adamların bi bildigi var demekki ertelemiyorlar yoksa 1 ay ileriye veya geriye almak zor olmasa gerek. Hatta ben BvS 1 milyarı geçemezse sırf bu yüzden geçemez diye düşünüyorum ama imax 3D falan derken 1i gecer tahminimce bu filmde yine 700 -800 bandında bi gişe geliri elde eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Disney'de bu reklam ve pazarlama stratejileri olduktan sonra Cap 3, BvS'nin gisesini baya düşürecektir bana göre adamların bi bildigi var demekki ertelemiyorlar yoksa 1 ay ileriye veya geriye almak zor olmasa gerek. Hatta ben BvS 1 milyarı geçemezse sırf bu yüzden geçemez diye düşünüyorum ama imax 3D falan derken 1i gecer tahminimce bu filmde yine 700 -800 bandında bi gişe geliri elde eder.

BvS'nin çıkış tarihi 25 Mart'a çekildi yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

Disney'de bu reklam ve pazarlama stratejileri olduktan sonra Cap 3, BvS'nin gisesini baya düşürecektir bana göre adamların bi bildigi var demekki ertelemiyorlar yoksa 1 ay ileriye veya geriye almak zor olmasa gerek. Hatta ben BvS 1 milyarı geçemezse sırf bu yüzden geçemez diye düşünüyorum ama imax 3D falan derken 1i gecer tahminimce bu filmde yine 700 -800 bandında bi gişe geliri elde eder.

BvS'nin çıkış tarihi 25 Mart'a çekildi yalnız.

WB riske atmak istememis demekki

• Çok zorlama bir karakter.. Hala sevemedimm

• Batman v Superman'in karşısına Avengers 3 bile koysalar BvS gişede dümdüz eder.

Boşuna heveslenmeyin o yüzden. İnsanların en büyük rüyası Batman ile Superman'i aynı filmde görmek.

Captain America 3 ne kadar iyi olursa bu filmle aşık atamaz. O anca Hulk Superman'i döver diyen Marvel fanlarının temennisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Batman v Superman'in karşısına Avengers 3 bile koysalar BvS gişede dümdüz eder.

Boşuna heveslenmeyin o yüzden. İnsanların en büyük rüyası Batman ile Superman'i aynı filmde görmek.

Captain America 3 ne kadar iyi olursa bu filmle aşık atamaz. O anca Hulk Superman'i döver diyen Marvel fanlarının temennisi.

DC nin kaybettiği nokta kalitesiz film değil kendine guvenemeyip filmin tarihini değiştirmesi.bu yüzden 1 0 yenik basliyor

• Hayır o tamamen planlama. Yeni filmleri açıkladılar ondan tarihi değişti. Cap 3 o tarihte diye insanlar bunu korktu olarak yorumluyorlar.
  • 2.film çok iyiydi.bu da iyi olacaktır.

ama kimse batman v superman kadar beklemiyor bu filmi.veya avengers'ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Hayır o tamamen planlama. Yeni filmleri açıkladılar ondan tarihi değişti. Cap 3 o tarihte diye insanlar bunu korktu olarak yorumluyorlar.

3 aylık öne çekmenin planlama olduğuna inanmıyorum.

• 1,5 ay öne çekildi. 6 Mayıs'tan 25 Mart'a.

Yazın Shazam filmi gelecek o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin -- 22 Ağustos 2014; 16:28:52 >
  • DC geri çekildi
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    bence çok gülüyorum hulk süpermani döver muhabbetlerine ya
    deadpoolcuyuz lan!!!
  • Konudaki yorumları okumaya girdim batman v supermancılar doluşmuş. Avengers 3 bile geçemezmiş batman v supermanı yaw he he.Bu forumda çok abartıldı bu film büyük ihtimalle de fos çıkacak.
  • cap'ın bu filmi geçmesine imkan yok.cap2' den sonra iyi bir yeni filmde hasılatı 800'ü geçecektir.hangi filmle vizyona girerse girsin.sup vs batman filminin amacı ise rekor kırmak ya da çok iyi bir hasılat yapmak.amaç bu olunca cap3 ile aynı anda vizyona girmek demek bu amaçtan uzaklaşmak demek.cap3'ten çekindikleri ortada.bence rekor falan kıramaz.dark knight rises için bırak avengers'ı avatar'la karşılaştıranlar olmuştu,gişesinin daha yüksek olacağını iddia edenler olmuştu.iyi gülmüştüm bu iddialara.
  • CAP 3 yönetmenlerinin Civil War hakkındaki görüşlerini belirttiler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.