Şimdi Ara

FIBA Dünya Kupası 2014 | Abd 129-92 Sırbistan | Şampiyon ABD! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
19
Favori
54.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ergin Ataman'ın koç olmasını isterim, en azından hak edene formayı verecek bir hocadır. Ülkede o eski milli ruhu geri getirmek için düzgün bir koç gelmesi lazım. Yine Tanjevic'i getirirlerse, turnuva havası, isteği, ruh muh kalmaz.
  • Yarin kura cekiliyor.
    Turgay demirel ntvspora yaptigi aciklamalari dinledim komiklik yapmis kendisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kura torbaları belli olmuş. Amerika ve İspanya'dan kaçmak lazım.
     FIBA Dünya Kupası 2014 | Abd 129-92 Sırbistan | Şampiyon ABD!

İlk etapta dört gruba ayrılan 6'şar takım olacak. İlk 4 sırayı alan takımlar bir üst tura adını yazdıracak ve buradan sonra tek maçlı eleminasyon sistemi devreye girecek. Ayrıntılar;http://www.fiba.com/pages/eng/fe/14/wcm/event-guide/p/system-competition.html

FIBA Dünya Kupası 2014 | Abd 129-92 Sırbistan | Şampiyon ABD!
  • 6. Torba
    Parayla ancak bu kadar

• Tesekkurler sistem icn..kotu bir torba degil ki 6 ? Futbolda ki gibi sonuncu diye kotu cikmadi yani..iyi iyi bence.finlandiya ukrayna e porto rico dan kacinmak lazim diyecegim ama kadromuz nasil olacaak o belli degil konusmak icin cok erken.
    Tek dilegim ilk torbadan arjantin gelsin )))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 2 Şubat 2014; 15:34:47 >
  • İlk torbadan Amerika hariç kim gelirse gelsin,İspanya'yı yenebiliriz Eurobasket 2011'de olduğu gibi orada da berbattık ama yendik.
  • Amerika nin kadrolarina bakiyorum hep yildizlariyla geliyorlar ? NEDEN SADECE TURKIYE YE GENC OYUNCULARLA GELDILER ?
  • 4.torba da sakat biraz.Yunanistan'la aynı torbada olmamız iyi olmuş.Sakallıyı durdurmamız zor olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Amerika nin kadrolarina bakiyorum hep yildizlariyla geliyorlar ? NEDEN SADECE TURKIYE YE GENC OYUNCULARLA GELDILER ?

Bende merak ediyorum Türkiye'deki şampiyonaya neden çok az yıldız katıldı?

Arjantin-Senegal-Filipinler-Ukrayna-Dominik-Türkiye en iyi grup olur

• Zerre umudum yok bu turnuvadan.Artık bişeylerin değişme zamanı geldi ama daha koç belli değil kadro belli değil.Bu kafayla gidersek zor.
  • Durant tipi bir 2 numaraya ihtiyacımız var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoca Tanjevic ve ruhsuz Hidayet olmadığı sürece takımdan umutluyum. Benim şöyle bir kadro düşüncem var,

1.Ender-Barış-Doğuş
    2.Sinan-Melih
    3.Emir-Cenk
    4.Kerem Gönlüm-Ersan
    5.Furkan-Ömer Aşık-Enes

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Hoca Tanjevic ve ruhsuz Hidayet olmadığı sürece takımdan umutluyum. Benim şöyle bir kadro düşüncem var,

1.Ender-Barış-Doğuş
    2.Sinan-Melih
    3.Emir-Cenk
    4.Kerem Gönlüm-Ersan
    5.Furkan-Ömer Aşık-Enes

basketbolcularımız yakından takip edemiyorum ama yazdığın isimlerden sinan ve emir kesinlikle kadroda olmayı hak etmiyorlar.cenk kumaşı olan bir oyuncu yalnız birisi teknik fauller harici bir işe yarayabileceğini de söylemesi lazım.faul alıp hemen parmağını kaldırması yok mu.
  • double minded kullanıcısına yanıt
    Emir kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçiriyor bu sezon. Sizce niye kadroda olmamalı izah eder misiniz?
  • Simdi bazi isimler var hak etmeselerde olmamlilar , cunku bence baska alternatifleri yok.

Mesela Emir'in yerine murat kaya yi reha oz u veya bu gibi isimleri alamazsin.tamam formda iyi oyunculari toplamak lazim ama bir de denge olusturmak lazim.emir rezil bir sezon gecirir mesela o zaman tamam.hidayet in alinmamasi gerektigi gibi.

Ender iyi maclar cikartiyor.normalde her sampiyona oncesi fikrim alinmamasi yonunde olur ama bu sene farkli..can maxim bu sene istikrarsiz serhat da oyle.tutku sakatlik gecirdi.su anki durumu bilmiyorum ama bence olmali.

Ender dogus tunceri tutku
    Cenk X
    Emir Ersan
    Furkan KG
    Omer X

Yeni gelecek antrenor eger boyuk baskanin emrinde kalmazsa enes icin tavri ne olacak bu soru isareti.enes in tavri ne olacak bu bilinmez.ama vurdumduymaz semih olmamali. Malesef olacak gibi.
    Ben olsam su durumda su kadro gitmeli.

• double minded kullanıcısına yanıt
    Gerçekten basketbolu takip etmediğiniz çok belli.Emir'in istatistiklerine bakmanızı öneririm.
  • En tepeye kerem gonlum'u yazarım. Geri kalanlar konusunda 50 kere düşünmem gerek. Bu kadar vahim bir durumdayız

• İsin garip yani da gonlum'un artik yerimi birakmam lazim diyebilecek ilk isim olmasi.inslah boyle bir incelik gostermez

• quote:

Hoca Tanjevic ve ruhsuz Hidayet olmadığı sürece takımdan umutluyum. Benim şöyle bir kadro düşüncem var,

1.Ender-Barış-Doğuş
    2.Sinan-Melih
    3.Emir-Cenk
    4.Kerem Gönlüm-Ersan
    5.Furkan-Ömer Aşık-Enes

Bu kadro düzgün başına da Ergin Ataman getirilirse güzel olabilir.

Belki Barış'ın yerine Kenan Sipahi gidebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

quote:

1.Ender-Barış-Doğuş
    2.Sinan-Melih
    3.Emir-Cenk
    4.Kerem Gönlüm-Ersan
    5.Furkan-Ömer Aşık-Enes

Bu kadro düzgün başına da Ergin Ataman getirilirse güzel olabilir.

Belki Barış'ın yerine Kenan Sipahi gidebilir.

Kenan' ın henüz pişmediğini düşünüyorum. Euroleague maçlarında ortaya koyduğu performansa bakılırsa üst düzey turnuvaları kaldıracak kapasitede değil bence.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.