Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekleyin şubatta tam 1 yaşında olacak telefonum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Beni de ekleyin şubatta tam 1 yaşında olacak telefonum

eski bir kullanıcısınız yani ekledim hocam...nasıl 1 yıldır kullanıyorsunuz memnun musunuz cihazdan tabi kırıp dökmediyseniz bu süre zarfında telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

eski bir kullanıcısınız yani ekledim hocam...nasıl 1 yıldır kullanıyorsunuz memnun musunuz cihazdan tabi kırıp dökmediyseniz bu süre zarfında telefonu

Tertemiz kullanıyorum hiç çizik bile yok telefonda (maşallah diyelim ). Ben baya memnunum telefonumdan bu kadar stabil bir işletim sistemi daha görmedim diyebilirim. Tek kotu yanı 16 gb olması,32 olsa tadından yenmezdi ama yapacak bir şey yok. Onun dışında bence dört dörtlük bir telefon

• quote:

quote:

quote:

Tertemiz kullanıyorum hiç çizik bile yok telefonda (maşallah diyelim ). Ben baya memnunum telefonumdan bu kadar stabil bir işletim sistemi daha görmedim diyebilirim. Tek kotu yanı 16 gb olması,32 olsa tadından yenmezdi ama yapacak bir şey yok. Onun dışında bence dört dörtlük bir telefon

bende alalı 4 ay oldu hocam bende de çizik değil toz yok...lumia 920 alacaktım sırf nokia uygulamaları yüzünden ama bizim telefonada yüklenebildiği için tercihimi 8x den kullanmıştım.şuan sorunsuz kullanıyorum s3 den sonra çok iyi geldi.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. chemist

quote:

quote:

quote:

bende alalı 4 ay oldu hocam bende de çizik değil toz yok...lumia 920 alacaktım sırf nokia uygulamaları yüzünden ama bizim telefonada yüklenebildiği için tercihimi 8x den kullanmıştım.şuan sorunsuz kullanıyorum s3 den sonra çok iyi geldi.....

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu telefon için tavsiye edebileceğiniz kulak içi kulaklık var mı şuan sennheiser cx200 street 2 kullanıyorum 150-200 tl arası iyi bir kulaklık almak istiyorum ve son olarak bu fiyata alacağım kulaklık ile şimdiki arasında çok fark olur mu bu parayı vermeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bose&hifi

Bu linkteki de oluyor mu ? Aynısı mı ? Çünkü Here Drive+'ta yükle kısmı gözükmüyor.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/here-maps/6c28635b-11ae-409a-8503-b02ac71f8362

Bu HereDrive yüklü bende marketten indirdim, microsoft tarafından ücretsiz olarak yayınlanıyor markette ordan indirdim reklam falan yok harika bir uygulama internet olmadan konum bilgisi ile gayet stabil şekilde çalışıyor.

• Swezentje kullanıcısına yanıt
    Navigasyon olarak kullanılabiliyor mu ? Araba da falan ?
  • quote:

Navigasyon olarak kullanılabiliyor mu ? Araba da falan ?

Yok hocam,ben navigasyon olarak Yandex'in navigasyonunu indirdim ücretsiz gayet güzel sesli bir şekilde yönlendiriyor seni,HereDrive'da ise '' A'' noktasından ''B'' noktasına rota çiziyor Yaya veya Otomobil'e göre sana yazılı şekilde tarif ediyor.Şurdan dön,sonra düz git tarzında.Yandex Navigasyon ise Sesli olarak yönlendiriyor seni ve gayet güzeldi bayağı beğendim Yandex Navigasyonu.Ama HereDrive uygulumasını uydu görüntüsü ile açıp civarda ne var ne yok onunla taratıyorum Banka ATM'leri,Oteller,Barlar,AVM'ler falan HereDrive ile buluyorum HereDrive bu açıdan çok iyi ama Yandex'deki gibi sesli navigasyon olayı yok yada en azından ben bulamadım Sadece yazılı olarak tarif ediyor.

Edit:Ben HEREMAPS uygulamasından bahsediyorum HereDrive+ değil :) Uğur Hocam' sayesinde düzelteyim istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swezentje -- 23 Ocak 2014; 22:16:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Swezentje

quote:

Bu linkteki de oluyor mu ? Aynısı mı ? Çünkü Here Drive+'ta yükle kısmı gözükmüyor.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/here-maps/6c28635b-11ae-409a-8503-b02ac71f8362

Bu HereDrive yüklü bende marketten indirdim, microsoft tarafından ücretsiz olarak yayınlanıyor markette ordan indirdim reklam falan yok harika bir uygulama internet olmadan konum bilgisi ile gayet stabil şekilde çalışıyor.

here drive+ bizim tel için bedava değil ki hocam karıştırdın sanırım 85 tl diyor markette hala var fiddle ile ücretsiz yükledim.senin bedava dediğim here maps uygulaması sanırım

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    benden bir ay önce almışsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Swezentje

quote:

here drive+ bizim tel için bedava değil ki hocam karıştırdın sanırım 85 tl diyor markette hala var fiddle ile ücretsiz yükledim.senin bedava dediğim here maps uygulaması sanırım

Aahh pardon hocam doğru ben HereMAps'ten bahsettim :) ücretsiz olarak Microsoft tarafından markette bulunuyor.Ve gayet iyi bir uygulama internet olmadan konum ile çalışıyor.Navigasyon olarak Yandex'in Navigasyonunu kullanıyoum şu HereDrive+ uygulamasınıda kurucam tele yakında :)

• quote:

Orijinalden alıntı: NeymarJR11

benden bir ay önce almışsın
    Tuşlarla formatı sonunda becerebildim. Çarklar dönüyor şu an. Bakalım şimdi batarya performansı nasıl olacak.
  • Forumu mu Temizlediler
  • Bu sistem uygulamalarının güncellemeleri (beats audio vb.) haala gelmedi bana. Ekstra birşey mi yapmak gerekiyor anlamadımki.
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    2-3 gün içinde geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Bu sistem uygulamalarının güncellemeleri (beats audio vb.) haala gelmedi bana. Ekstra birşey mi yapmak gerekiyor anlamadımki.

Wifiyi açık tut hemen gelmiyor belli bir sure sonra geliyor birde sana bekleme modunda şarjla akşam saat 9 da %10 du şimdi elime aldın %7 kalmış zamanla düzelecek senin de şarjın merak etme....
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinsahin

Forumu mu Temizlediler

Forumu temizlemediler konuyu yeniden açtım baktım eski konu sahibi hiç ilgilenmiyor açmış gitmiş yeniden açayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 24 Ocak 2014; 8:18:42 >
  • Anladım teşekkür ederim bekleyelim bakalım. Bu arada telefonu ne zaman 2G ye alsam belirli bir süre sonra reset atıyor. Boşu boşunada 3G de tutmak istemiyorum baytaryayı sömürür diye ne yapsam bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Anladım teşekkür ederim bekleyelim bakalım. Bu arada telefonu ne zaman 2G ye alsam belirli bir süre sonra reset atıyor. Boşu boşunada 3G de tutmak istemiyorum baytaryayı sömürür diye ne yapsam bilemedim.

benim telde 2g de sürekli 3g yi kullanmıyorum nete sürekli wifi ile bağlanıyorum...ama hiç reset v.s. attığını görmedim.gerçekten şuana kadar kullandığım tek sorunsuz telefon 8x....reset atma olayına anlam veremedim olmaması gerek...
  • quote:

nokia here drive+ çok iyiymiş yaw tavsiye ederim htc 8x e ücretsiz kurulabiliyor

Uğur hocam,verdiğiniz linke girdim.Ama here drive+ 'yı yükleyebilmek için PC'ye kurulması gereken program yüklenemiyor.Acaba link mi ölü.Başka bir yolu var mı acaba?Ayrıca beni de kullanıcılarınız listesine eklerseniz çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.