Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sim kartı kendim kestim ama nedense sim kartı görmüyor. Kartı o içinden çıkan metale göre kestim. Olmayınca kestiğim parçaları koyarak tekrar eski telefona taktım onda çalıştı. Neden çalışmıyor acaba? Manyetik olan yer telefonun altına gelecek şekilde takıyorum. Kartı yanlış kessem eski telefonda da çalışmaz. Bir de yarım yamalak koyduğum. O halde bile çalışıyor... Nerede yanlış yaptım acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

Arkadaşlar sim kartı kendim kestim ama nedense sim kartı görmüyor. Kartı o içinden çıkan metale göre kestim. Olmayınca kestiğim parçaları koyarak tekrar eski telefona taktım onda çalıştı. Neden çalışmıyor acaba? Manyetik olan yer telefonun altına gelecek şekilde takıyorum. Kartı yanlış kessem eski telefonda da çalışmaz. Bir de yarım yamalak koyduğum. O halde bile çalışıyor... Nerede yanlış yaptım acaba?

Olmasi gereken yerden kesmemissindir. Eskisiyle birlestirince calismasi bir sey ifade etmez zaten eskisinin icine oturtunca temss etmesi grreken yer yine ayni yere denk geliyor. Yeni kart almak tek cozum gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Wp8 de gecislerde ara ara da olsa takilmalar 8.1 ile tamamen kayboldu yag gibi telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80.241.216.195

Youtube yasağı nasıl geçerim.

Çaşlışan sunucu lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: mga93

80.241.216.195

Youtube yasağı nasıl geçerim.

Çaşlışan sunucu lazım

Wifi ayarı 212.154.154.220 8080 yapınca da Facebook proğramı veri sorunu oluyor.Ama Youtube girebiliyoruz.

• geçen akşam tesadüfen keşfettim.. bilen vardır mutlaka ama bilmeyenler için söyleym.. kulaklıkta ki düğmeye iki kere basında şarkıyı değiştiriyor.. yani ekranı açıp değiştirmeye gerenk yok..

bu arada panoramik çekim nasıl oluyo farklı bir uygulma mı lazım.. panaromik çekim yapan varsa nasıl yapıyor söyleyebilir misiniz acaba?
  • metallium M kullanıcısına yanıt
    photosynth

• "konum erişimine izin verilsin mi?" diye soruyor.. buna izin vermeden yüklemenin bir yolu var mı?
  • metallium M kullanıcısına yanıt
    yok
  • Telefona giren mini usb kabloda hafif sağa-sola oynama yapıyor tam sabit değil sizlerde de durum böyle mi ? Şarj alıyor sıkıntı yok ama yine de merak ettim.

Ayrıca bu şarj olayı %99 da kalıyor , yukarıda da linkini verdiğim batarya kullanım tüyoları linkinde adamın dediği gibi şarjdan çekmeden kapatıp açıyorum hep kırmızı yanana kadar ama 10-11 kere yapmama rağmen hep kırmızı 1-2 dk sonra yeşil oluyor, bu durum da herkeste böyle mi?

MMS alıp gönderemiyorum aynı zamanda turkcell den ayar da alamıyorum desteklemiyor diyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 26 Nisan 2014; 19:00:54 >
  • krocker09 kullanıcısına yanıt
    muhtemelen öyle. dert etme o kadar baktın usb sorun yaratıyor o zaman servise verirsin gittiği yere kadar :)
  • Pazartesi 3. hafta başlıyor haydi bakalım ne olacak çok merak ediyorum genelde hep 3. hafta içinde teslim ettiler. Bu arada parça değişimi kararı çıksa ve ellerinde parça olmasa ve gelmesini bekleseler 20 iş günü içinde bekleme süresi de sayılıyor mu ? Yoksa boşu boşunamı bekleyeceğim.
  • kipanın kampanyası nasıl arkadaşlar sizce alınır mı bu fiyata? Bir de kipada mavi renk yok sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannavaro1903

kipanın kampanyası nasıl arkadaşlar sizce alınır mı bu fiyata? Bir de kipada mavi renk yok sanırım?

Direk alınır :) ben 1300 ₺ almıştım

• quote:

kipanın kampanyası nasıl arkadaşlar sizce alınır mı bu fiyata? Bir de kipada mavi renk yok sanırım?

Hemen al hocam kacirma derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Pazartesi 3. hafta başlıyor haydi bakalım ne olacak çok merak ediyorum genelde hep 3. hafta içinde teslim ettiler. Bu arada parça değişimi kararı çıksa ve ellerinde parça olmasa ve gelmesini bekleseler 20 iş günü içinde bekleme süresi de sayılıyor mu ? Yoksa boşu boşunamı bekleyeceğim.

Ne olursa olsun 20 iş gününde size teslim etmeleri gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: metallium

geçen akşam tesadüfen keşfettim.. bilen vardır mutlaka ama bilmeyenler için söyleym.. kulaklıkta ki düğmeye iki kere basında şarkıyı değiştiriyor.. yani ekranı açıp değiştirmeye gerenk yok..

bu arada panoramik çekim nasıl oluyo farklı bir uygulma mı lazım.. panaromik çekim yapan varsa nasıl yapıyor söyleyebilir misiniz acaba?

2 kere basarsan ileri, 3 kere basarsan geri alıyor dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayerpapaz

quote:

Peki bu cihazı kipadan gidip direk elden alabiliyor muyuz? yoksa illa netten mi alıcaz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slayerpapaz

quote:

Peki bu cihazı kipadan gidip direk elden alabiliyor muyuz? yoksa illa netten mi alıcaz?

izmirden kipadan alabilirsin sadece izmirdeki mağazasında var biliyorum, internettende alabilirsin ben aldım 2 günde kapımdaydı

• Size tavsiye bağlantı ayarı uygulamasını silmeyin, turkcell bile bizde sizin tele uygun bi ayar yok falan diyor, tekrar indirdim ayar çekti sonra kapatıp açtım gelmeyenler de gelmeye başladı. Ne internet için ne de mms için ayar yokmuş turkcell de bu telefona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 27 Nisan 2014; 0:43:00 >
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.