Şimdi Ara

### DELL İNSPİRON 7537 KULLANICI PLATFORMU##_ oyun ve işlemci testleri eklendi (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.512
Cevap
79
Favori
304.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu laptop autocad,solidworks falan çalıştırırken kasılma yaratır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No-One

quote:

Orijinalden alıntı: onur806

sizce bu bilgisayara sogutucu gerekiyormu ?? ben kararsız kaldım

Aşırı yük altında çalıştırıyorsanız gerekli olabilir. Normal kullanımda (internet vs.) hiç gerek yok.

@hacker_127

Klavyesi şuana kadar kullandığım klavyeler arasında en iyilerden biri. Çok rahat ve çok da kullanışlı.

Hocam bir kullanici detayli incelemesini yapti ve bunlari yazdi . biraz aydinlatabilir misiniz bu konuda saygilar.

-Klavye ise cihazın en beğenmediğim kısmı oldu,
    şu anda bu yazdıklarımı bile güç bela yazıyorum.
    Tuşlara özellikle köşedekilere ve boşluk tuşuna
    sert basmak gerekiyor yoksa algılamıyor, hissiyatı
    bir okadar kötü, tuşlarda o lup lup basma hissi
    hiç yok tuşa basıp basmadığım anlamak zor.
    Sürekli yanlış tuşa basıyorum, boşluk ise en kötü
    olanı, tam ortaya sert şekilde basmak gerekiyor
    yoksa algılanmıyor. Sebebini çözememekle birlikte
    bu klavyede doğru tuşa basamıyorum. Bişeyler
    yanlış burada fakat çözemedim. Malzeme olarak
    da kasayla bütünleşmeyen bir kalitesi var. Griye
    boyanmış plastik olduğu bariz belli. Ayrıca caps
    lock için ışık bulunurken num lock'da bu yok ve
    sürekli kapanıyor, açmanız gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler alet battlefield 4 multiplayerda hangi ayarlarda kaç fps veriyor acaba?
  • Num lock tuşunda ışık olmaması konusunda hiçbir kelimesine katılmadığımı söyleyebilirim. Hissiyatı gayet iyi ve istediğimi rahat bir şekilde yazabiliyorum. Space tuşu neresine basarsan bas algılıyor. Hiçbir tuşa da sert basmak gerekmiyor. Tuşlar biraz daha yüksek olsaydı daha iyi olabilirdi ama şuan da gayet yeterli diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blonges

Arkadaşlar bu laptop autocad,solidworks falan çalıştırırken kasılma yaratır mı ?

kasılmaz rahat açar
  • İnsanlarda dell'e karşı bir ön yargı var ve bu beni de etkiliyor. Alırsam pişman olur muyum çok kararsızım

• Arkadaşlar nolur yardım edin recovery sildim yanlışlıkla win 7 kurmak için şimdi eski haline dönemiyorum dell i aradım yazılım cd si yani recovery cd si vermiyor. ankarada olan arkadaşlarla görüşsek usb bellek getirsem bı yerde yemek yesek 10 dakika sürüyor recovery yapmak. nolur yardım edin.
  • arkadaşlar win 7 kurmak için recovery sildim geri gelmiyor. harddiskleri birleştirmek gerekiyormuş bende öyle yapınca recovery uçtu. ankarada olan arkadaşlarla 5 dakika görüşebilirmiyiz. lütfen bi recovery lazım bana. notebook çekmecede duruyor kullanamıyorum.kutudan cd çıkmadı ve dell destek vermedi aradım. recovery cd si vermeyiz diyorlar.bana yardım edin lütfen.
  • quote:

Num lock tuşunda ışık olmaması konusunda hiçbir kelimesine katılmadığımı söyleyebilirim. Hissiyatı gayet iyi ve istediğimi rahat bir şekilde yazabiliyorum. Space tuşu neresine basarsan bas algılıyor. Hiçbir tuşa da sert basmak gerekmiyor. Tuşlar biraz daha yüksek olsaydı daha iyi olabilirdi ama şuan da gayet yeterli diye düşünüyorum.

Eyvallah hocam aydinlattin beni sağol. Siz de full hd panel taktiracak misiniz ve bu cihazin freedos lu modeli gelirse ki insallah stoklara girmeye basladi fiyati ne kadar fark eder wn 8 li modelle . ve takilacak panet ips full hd mat mi olacak sygilar.

• quote:

İnsanlarda dell'e karşı bir ön yargı var ve bu beni de etkiliyor. Alırsam pişman olur muyum çok kararsızım

Malzeme kalitesi konusunda tereddüt etmeyin zaten servise diyecek söz yok rakipsiz dyebilirim ilk notebook um dell di ve son derece memnun kalmistim ama cok uzun muddet kurcaladigim icin parrlak ekrani sebebiyle satmak zorunda kalmistim. Ve bu modelde parlak ekranla geliyor eger full hd ips mat ekran taktirabilirsek tasarimini kacirmayip almayi düşünuyorum su an asus n550jv -apple mini-imac-dell 7537 arasinda gidip geliyorum bilmiyorum ne yapmam gerekiyor . Ama dell kalitedir bir acer (kalitesiz malzeme) toshiba(cok kaba) yanindan gecemez zannimca ... saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

quote:

İnsanlarda dell'e karşı bir ön yargı var ve bu beni de etkiliyor. Alırsam pişman olur muyum çok kararsızım

Malzeme kalitesi konusunda tereddüt etmeyin zaten servise diyecek söz yok rakipsiz dyebilirim ilk notebook um dell di ve son derece memnun kalmistim ama cok uzun muddet kurcaladigim icin parrlak ekrani sebebiyle satmak zorunda kalmistim. Ve bu modelde parlak ekranla geliyor eger full hd ips mat ekran taktirabilirsek tasarimini kacirmayip almayi düşünuyorum su an asus n550jv -apple mini-imac-dell 7537 arasinda gidip geliyorum bilmiyorum ne yapmam gerekiyor . Ama dell kalitedir bir acer (kalitesiz malzeme) toshiba(cok kaba) yanindan gecemez zannimca ... saygilar

1 hafta içinde alıcam sanırım ebrarbilgisayardaki indirim geçmezse

• dizanteri D kullanıcısına yanıt
    Dostum sıfırdan win 8 kurabilirsin bir sıkıntı olmaz. Bende de yedek yok formatladım kafama göre. Usb'den format atabilirsin. Biraz araştır nette vardı bir sitede nasıl yapıldığı.
  • quote:

quote:

quote:

1 hafta içinde alıcam sanırım ebrarbilgisayardaki indirim geçmezse

Eger ekrani ile 2000 i fazla gecmicek sekilde dos oln modeli tek cekimle falan alabilirsem mükemmel olacak cunku win 8 kullanmicam os x veya linux kullancam farkli seyler istiyorum bu ara . bakalim hayirli olur insallah hepimize. :)

• quote:

quote:

Num lock tuşunda ışık olmaması konusunda hiçbir kelimesine katılmadığımı söyleyebilirim. Hissiyatı gayet iyi ve istediğimi rahat bir şekilde yazabiliyorum. Space tuşu neresine basarsan bas algılıyor. Hiçbir tuşa da sert basmak gerekmiyor. Tuşlar biraz daha yüksek olsaydı daha iyi olabilirdi ama şuan da gayet yeterli diye düşünüyorum.

Eyvallah hocam aydinlattin beni sağol. Siz de full hd panel taktiracak misiniz ve bu cihazin freedos lu modeli gelirse ki insallah stoklara girmeye basladi fiyati ne kadar fark eder wn 8 li modelle . ve takilacak panet ips full hd mat mi olacak sygilar.

Rica ederim. Ekran taktırmayı düşünüyorum ama Dell servisi 500tl'ye yakın fiyat istiyormuş sanırım. Dediğiniz özelliklerde uyumlu bir ekran alıp servise taktırmak daha mantıklı. Freedoslu modellerin fiyat farklarıyla ilgili bir bilgim yok malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackKhan

Beyler alet battlefield 4 multiplayerda hangi ayarlarda kaç fps veriyor acaba?

biraz yorumları okusaydınız bunu sormazdnız... lütfen ..ultra high karışık aa kapalı 29 ile 50 arası diyelim kasma sözkonusu değildir
  • quote:

quote:

biraz yorumları okusaydınız bunu sormazdnız... lütfen ..ultra high karışık aa kapalı 29 ile 50 arası diyelim kasma sözkonusu değildir

Hocam 102 sayfa ya mobildeyim

• quote:

quote:

quote:

sağlık olsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

sağlık olsun

Peki oyun akycy ?ekilde oynanyyor mu?

• http://www.ebrarbilgisayar.com/cooler-master-i300-mavi-led-fan-kontrol-notebook-sogutucu-beyaz-pmu291600

Arkadaşlar sizce bu soğutucu açısından yeterli olur mu ? Gün içinde sipariş geçmek istiyorum da. Artık almanın vakti geldi ağır yükler altına girecek pc çünkü :)
  • Bu modelin freedos modeli fiyat farkı 100 tlnin altındaydı. Bence 100 lira için win 8 den vazgeçmeye gerek yok. Alışırsan win 8 gayet kullanışlı bir işletim sistemi . Ama derseniz ki ben oyun filan oynamıyorum. Almanıza gerek yok . (Bende eski bilgisyarım da mint kullanmış biri olarak windowsun ne kadar kullanışsız ve zamanının geçtiğini bilerek)
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.