Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.175
Cevap
11
Favori
83.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkmasın artık ne olur. CoD a bagladilar ya. Ghost çıkarsın bunlar da. Seri çoktan öldü çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası şu seriye baştan başlayıp bitirmeyi düşünüyorum. Oyunun eski havasını özledim.
  • HARİKA OYUN
  • Sanayi Devrimi İngilteresi dedikoduları dolaşıyor. Doğru olsa da, olmasa da; nispeten daha yakın tarih olacağı kesin gibi.
  • Daha yakın tarih olacağı kesin gibiyse Fransız Devrimi'ni yapsınlar bari
  • Son oyunun sonunda İngiltere'ye dönüyordu sanki edward. Ordan devam edebilirler belki. Şahsi fikrim Avrupa'da bir yer (farketmez) olsa çok iyi olur. Bıktım Amerika'dan. Ben ağaçlarda maymun gibi dolaşıp korsancılık oynamak değil, koşarken kiremit sesi duymak istiyorum!
  • Avrupa ve Batı'dan bıkan bir tek ben miyim biraz Doğu kültürlerine kaçsınlar iki oyundur ingiliz ingiliz bıktık yav
  • Gidişata bakınca her ne kadar hayal olsa da; gelişen dinamikler, grafikler, oyun motoruyla; "Ezio Saga" konseptinde; AC:II, Brotherhood ve Revelations'la birlikte Brotherhood ve Revelations arasındaki zaman aralığını da kapsayan; Ezio hikayesinin atlanmış, eksik kalmış, üzerinde durulmamış ya da hiç senaryolaştırılmamış yeni kısımları ile birlikte bir oyun çıkarsalar da seriyi o şekilde bitirseler harika olur. Gerçi, seriyi bitirecek gibi de durmuyorlar ama
  • Hayır onu geçtim birde her sene çıkarır oldular atık insan sıkılıyor bir süre sonra. Her sene çıkardıkları için çok yenilik de olmuyor. (Grafiksel açıdan, oynanış bakımından vb.)
  • beklediğim oyunlar listesine girdi AS serisini ilk defa black flag olarak oynayınca cidden çok şey kaybetmişim çok

edit: bu arada far cry ve as serisi (gerçi şimdiye kadar sadece bir AS oyunu oynadım mazur görün)

biraz geliştirilmesi lazım bunlar GTA 'ya yakın açık dünya olursa çok çok iyi olur, hatta GTA tahtını sallarlar gibi
    far cry 1-2-3 (gerçi 1 ve 2 &3 farklı oyunlardı 1 ve 2 & 3 alakaları yoktu) ve as 4 black flag üzerinden konuşursam eksiklikleri bolca mevcut ama far cry 3 +20 saat as 4black flag ise +40 saat güzel bir oyun süresi dondu,

her ikisi içinde en büyük eksik ana senaryo desem yeridir. çok daha uzun soluklu son görevler yapılabilirdi bunlar için.

Serinin fazlasıyla gelişeceği kanaatindeyim (2 serininde) özellikle ps4 platformunda sağlam oyunlar çıkartırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 15 Mart 2014; 22:29:55 >

• Ubisoftun AC dışında başka seylere de önem vermesi gerek.Sakız gibi uzattılar seriyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serinin tekrar toparlaması için Ezio gibi bi karakter lazım. Oyuncunun karakterle bütünleşebileceği bir senaryo, hepimiz Ezio'nun intikamı için canla başla savaştık, gecelerimizi verdik Ezio'yu kendimizden biri olarak gördük.
  • Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU]

• Assassin's Creed: Unity ismi 5 Mart'ta sızdırılmıştı lakin görüntüler henüz yoktu. Gerçek gibi, resmi duyuru yakındır.
  • Resimlerde AC3 havası var o yüzden hiç hoşuma gitmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 19 Mart 2014; 20:23:25 >
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    başka bir oyun olarak mı çıkacak yoksa ana oyun olarak mı?
  • https://twitter.com/UplayUbisoft/status/446339015663296512/photo/1

Ubisoft twitter'dan bulanık bi koltuk resmi paylaşmış, her şey yarın açıklanacak diye, arkaplan abstergo'nun manzarasına benziyor yada ben öyle olmasını istiyorum bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub

https://twitter.com/UplayUbisoft/status/446339015663296512/photo/1

Ubisoft twitter'dan bulanık bi koltuk resmi paylaşmış, her şey yarın açıklanacak diye, arkaplan abstergo'nun manzarasına benziyor yada ben öyle olmasını istiyorum bilemedim

arkaplanı nasıl abstergo manzarasına benzettiniz

• Assassin's Creed 5 adı kullanılmamış. Muhtemelen bu oyundan sonraki oyun Assassin's Creed 5 olacaktır. Ana oyun olarak çıksa da, bu bağlamda pek fazla yenilik beklememek gerek.

@muccos
  • O zaman 5 Mart'taki sızıntı doğru çıktı? Merak edenler içinhttp://www.neogaf.com/forum/showthread.php?p=103289495#post103289495
    Sızıntıları çevirirsem

-Paris ve İngiltere'de geçiyor (Londra büyük ihtimalle)
    -Ana karakterin adı Arno tarzı birşey. Fransız suikastçi birliğinden.
    -Victoria devri gibi duruyor.
    -Ezio oyunları gibi villa yönetme geri geliyor.

Söylentilere göre 2 AC oyunu çıkacak. Belki aynı oyunun 2 farklı versiyonudur? Unity next gen olacak ve Xbox One/PS4 için çıkacak (birde PC tahminen ). Comet kod adlı diğer oyun Xbox 360 ve PS3 için çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 19 Mart 2014; 21:08:51 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.