Şimdi Ara

Assassin's Creed: Unity (2014) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.175
Cevap
11
Favori
83.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok cesitli hareket animasyonlari olmadikca 5 para etmez her sene her aene cikartiyotlar. Islik ekliyor oyun cikariyor balta firlatma ekliyor oyun cikariyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi olur umarım. Takip up up
  • Biliyorum imkansız ama Ezio's Family tatında bir şarkı çıksa keşke şu oyundan Jasper Kyd varmı ekipde?
  • Yok mu yeni haber konu ölmüş
  • Sağlam bir karakter getirsinlar artık Ezio'nun yerini ne Haytham ne Ratohaneke:ton ne de Edward tutabildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Sağlam bir karakter getirsinlar artık Ezio'nun yerini ne Haytham ne Ratohaneke:ton ne de Edward tutabildi

Ezio iyi güzeldi ama çok uzun tutmuşlardı sıkmıştı revelations bitince sevinmiştim

• ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Serideki en iyi soundtrack City of Rome'ydı, ben de o tarz bir şey bekliyorum.

• Venice Escape vardı oda iyidi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-72

Yok mu yeni haber konu ölmüş

E3'e kadar 1 teaser çıkarsa çıkar, değilse beklemedeyiz
  • Arkadaşlar rica etsem biri bana Assassin oyun serisinin ilk çıkandan son çıkana kadar sırası ile yazabilir mi ? Şuana kadar en zevk alarak oynadığım oyundu. broothere hood oynamıştım. Şuan hepsiburada.com üzerinde eski seriler ucuzlamış 20 tl hiç crackla uğraşmıyacam :) ama bu yaşıma kadar çok az oyun oynadığım için ve takip etmediğim için bilmiyorum.

Ayrıca İ5 2.26 işlemcim NVidia GT330M ekran kartı 6 GB RAM olan bir notebook da oynamayı düşünüyorum. Serinin kaçıncısına kadar rahat rahat oynarım ?
  • 1 Assassin's Creed
    2 Assassin's Creed II
    3 Assassin's Creed: Brotherhood
    4 Assassin's Creed: Revelations
    5 Assassin's Creed III
    6 Assassin's Creed IV: Black Flag
    7 Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed III'e kadar sorun olmaz da, III'te kasmalar olabilir. Black Flag içinse ciddi anlamda performans problemleri ortaya çıkar muhtemelen.

@GhosTon
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • GhosTon kullanıcısına yanıt
    Assassin's Creed
    AC 2
    AC: Brotherhood
    AC: Revelations
    AC 3
    AC 4 - Black Flag
    AC: Liberation
    AC: Freedom Cry

son iki oyun diğerlerine göre daha kısa, ve pek mühim değil seri açısından, özellikle Freedom Cry.
    donanım olarak fazla sorun yaşayacağını sanmıyorum, son oyunlara doğru ayarları düşürdükten sonra rahat oynarsın

vatabilgisayarda 1'den 3'e kadar olan oyunların tanesi 15 lira, hatta brotherhood+revelations tek kutu 23 lira, aklında bulunsun
  • GhosTon kullanıcısına yanıt
    Assassin's Creed - Assassin's Creed 2 - Assassin's Creed Brotherhood - Assassin's Creed Revelations - Assassin's Creed 3 - Assassin's Creed 4 Black Flag
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub

Assassin's Creed
    AC 2
    AC: Brotherhood
    AC: Revelations
    AC 3
    AC 4 - Black Flag
    AC: Liberation
    AC: Freedom Cry

son iki oyun diğerlerine göre daha kısa, ve pek mühim değil seri açısından, özellikle Freedom Cry.
    donanım olarak fazla sorun yaşayacağını sanmıyorum, son oyunlara doğru ayarları düşürdükten sonra rahat oynarsın

vatabilgisayarda 1'den 3'e kadar olan oyunların tanesi 15 lira, hatta brotherhood+revelations tek kutu 23 lira, aklında bulunsun

Vatan bilgisayar fiyat bilgisi için teşekkürler. Hepinize teşekkürler arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Orijinalden alıntı: T-72

Yok mu yeni haber konu ölmüş

E3'e kadar 1 teaser çıkarsa çıkar, değilse beklemedeyiz

E3'e kadar bir tane teaser yayınlarlar. E3'dede sağlam bir trailer ve gameplay yayınlanır.
  • Bu arada 2 farklı trailer yayınlanacakmış E3'te.

@Drizz_t
  • quote:

Bu arada 2 farklı trailer yayınlanacakmış E3'te.

@Drizz_t

O da güzelmiş iyice doyarız işte
  • Beyler acnin multisi nasil sizce ? benim on targim var kısıtlı gibi geliyor bi bf4 mp gibi degil heralde

• quote:

Bu arada 2 farklı trailer yayınlanacakmış E3'te.

@Drizz_t

E3 Hangi tarihlerde olacak hocam Haziranda oluyordu sanırım kaçındaydı birde ubisoft canlı yayın yapacak mı youtube veya kendi sitesi üzerinden
  • 10-12 Haziran arasında bu sene. Fuar boyunca birçok farklı adresten canlı yayın yapılır.

@Romulus
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.