Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyvallah kardeşim bu sadece normal aramalar için dimi facetime atayamıyoruz yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

sinful ve ultrasn0w'u kaldırdığın zaman düzelecektir.

ikisinide kaldırdım ama sonuç aynı. hem giriş ekranında aynı hata var hemde repolar boş. başka birşeyden kaynaklanıyo olabilirmi ?
  • onurr32 O kullanıcısına yanıt
    kardeşim xsellize reposunuda sil insanelyi- kalora- hacyouriphone- bu 3 repo ile çakışıyor repo kaldırdıktan sonra cydia yı baştan başlat
  • Kalora Kardeşim Ben Geldim Misafirlerim Vardı Ama Bu Gün Baya Bir Gelişme olmuş :)
  • Beyler ekran görüntülerinizde gördüğüm kadarıyla hep classic dock düzgün çalışıyor sizde. Bende neden böyle oluyor
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpr65

kardeşim xsellize reposunuda sil insanelyi- kalora- hacyouriphone- bu 3 repo ile çakışıyor repo kaldırdıktan sonra cydia yı baştan başlat

çok teşekkür ederim hallettim sonunda
  • exkey ş bende sabırsızlıkla bekliyorum airblue sharing i tam satın alacaktım demek o 5 doların çıkmayacağı varmış :) sorunsuz çalışıyor teşekkürler. Bu arada ben activator kullanmıyordum air blue sharing yüklenince otomatik yüklendi activator ukaldırınca air blue de siliniyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

exkey ş bende sabırsızlıkla bekliyorum airblue sharing i tam satın alacaktım demek o 5 doların çıkmayacağı varmış :) sorunsuz çalışıyor teşekkürler. Bu arada ben activator kullanmıyordum air blue sharing yüklenince otomatik yüklendi activator ukaldırınca air blue de siliniyor?

airblue activator ile calisiyor silmene izin vermeez activatorsuz airblue ise yaramaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

exkey ş bende sabırsızlıkla bekliyorum airblue sharing i tam satın alacaktım demek o 5 doların çıkmayacağı varmış :) sorunsuz çalışıyor teşekkürler. Bu arada ben activator kullanmıyordum air blue sharing yüklenince otomatik yüklendi activator ukaldırınca air blue de siliniyor?

Hocam bende kullanmiyorum Activator'ü sadece Airblue Sharing icin kurdum bende işte.Bi zararı yok kısayol atatım sadece Airblue için duruyor öyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

airblue activator ile calisiyor silmene izin vermeez activatorsuz airblue ise yaramaz

ne alaka ki?
  • Beyler ben bu 360 battery doctor tweakini kurdum kosede diyorki %90 kullanimda tum uygulamalar kapali bu kadar dolu olmasi neden lluyor olabilir bende suanda 25-26 kadar tweak var bunlardan hangilerini silmeliyim veya hangisi en cok ram yiyordur ??

Activator
    Airblue sharing
    Voiicemailremover ios7
    Control task
    İlext-rat
    Locallapstore
    Nospot
    Passowordpilot modoki
    Repower
    Swipeselection pro
    Winterboard
    Musicbox
    İcy
    Wifi passwords
    İfile
    Track import
    İcleaner pro
    Disable parallax effect
    360 batter doctor pro
    İwidget
    Nopasscodeblock
    Noadstoreopen
    Preference organizer
    Signal booster
    Wifi booster
    Statusbar fix 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

ne alaka ki?

alaka su airblue yi aktif etmek istediginde bir kisa yol secmen gerekiyor bu kisa yolun islemini yerine getirmesi icinde activator sart

• ya ardaşlar bende 5s var kulalanamadım airblue sharing i karışı ciahızı görmüyor yapan arkadaşlar varsa ayar sekmelerini nasıl ayarladı ss göndere bilrmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpr65

ya ardaşlar bende 5s var kulalanamadım airblue sharing i karışı ciahızı görmüyor yapan arkadaşlar varsa ayar sekmelerini nasıl ayarladı ss göndere bilrmi

buyur
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• serif61 S kullanıcısına yanıt
    eyvallah teşekkürler hocam
    şu yazı stilini nasıl yaptın usta bi bilgi verir misin ? teşekkürler şimdiden :) birde yukarıdaki saati ve 141mb yazıyor sanırı onları da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: babyace

şu yazı stilini nasıl yaptın usta bi bilgi verir misin ? teşekkürler şimdiden :) birde yukarıdaki saati ve 141mb yazıyor sanırı onları da :)

Boş ram olayı statusmodifier ile oluyor.
  • ustteki ram filan olayi satatusmodifier tweak in adi yazi sitili icinde bytafont2 yukle cydiadan ve lilly fontunu yukle hadi herkese iyi geceler buda cihazimin gorunumu :-))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 24 Ocak 2014; 2:43:20 >

• quote:

exkey hackyouriphone reposuna düştü bilginize millet ama bana bir garip geldi nedense
    benim telefonum 6.1.3 jb yeni yaptım. bende malum bu kılıt yazısı sade degıl sendekı gıbı bunun ıcın bı tweak vardı ama kullanmayakı baya oldugu ıcın unuttum adını acaba varmıdır boyle bıldıgın bı program ?
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.