Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.589
Cevap
121
Favori
604.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EnemyHunter

raporlar ne işe yarıyo

Repolar tweakleri yani araçları indireceğimiz adreslerdir. Programlar o adreslerden indirilir. Bunları detaylıca bir çok konuda bulabilirsiniz.
  • Hadi hayırlı olsun
     ~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyHunter

raporlar ne işe yarıyo

"Repo"lar cydiaya eklenen uygulama kaynaklaridir.

• beta2 yuklu jb sorunsuz yuklendı "exit" dedikten sonraki restartta elmada kaldı cihaz bekliyorum. beta 2 ile uyumlumu? cihaz 4s bu arada
  • 5s elmada kaldı :D 5s e jb yapan varmı ?
  • Böyle uyumlu her repoyu kurarsak telefon yavaşlamaz mı? Veya çok tweak yüklersek? Yani ben en son 6.1.1'di galba o zaman kullanmıştım jb ve uygulama açılış hızları falan gerçekten yavaşlamıştı.
  • dostum 7.0.4 en son işlemde elma da kaldı sorun ne ?

Cihaz: 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schnitter -- 22 Aralık 2013; 15:20:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

dostum 7.0.4 en son işlemde elma da kaldı sorun ne ?

restore edip temiz kurulum yapın hocam
  • Retine ipad mini de deneyen var mı? Elmada kalanlar yönetici olarak çalıştırdı mı?

• Restore derken cihazın komple ayarını sıfırlayıptamı deniyelim yani ?
  • Shsh kaydı almaya gerek var mı ? 7.0.3 deyken yapacam jb yi sonra 7.0.4 e yükselticem . Bu arada ilex rat halen geçerli mi ? Cihazım retina ekranlı iPad mini hangi sürümdeyken jb yapmamı tavsiye edersiniz?
  • yönetici olarak çalıştırdık tarif edildigi gibi zaten jb de sıkıntı olmadı en son restartta kaldı. dfu ya alıp itunes çalıştırdıgımda guncelleme sunucusuna erişilemedi vs uyarısı geliyor. otadan beta 2ye gecmiştim onla alakalıdır belkı. en ıyısı 7.04 kurup öyle denemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas1903

dostum 7.0.4 en son işlemde elma da kaldı sorun ne ?

restore edip temiz kurulum yapın hocam

hocam pc görmüyor cihazı nasıl restore yapacam ?
  • Elmada kalan arkadaşlar, hangi sürümdesiniz bilmiyorum ama telefondan yazılım güncelleme işlemi yaptıysanız sorun cıkıyor olabilir. Önceki jb lerde hep sorun cıkıyordu.
  • Arkadaşlar sorun yaşamayanların restore etmesine gerek yok. Zaten başta onlarca repo ekleyip opnlarca tweak kuracağnız için sistemde illa ki stabilite sorunları olacak ve siz de gitgide tweak eleyeceksiniz. Deneme yanılmalarınız bittiği zaman restore ile temiz bir kurulum ve sağlam tweaklari kurarsanız sorunsuzca kullanırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketrp

Elmada kalan arkadaşlar, hangi sürümdesiniz bilmiyorum ama telefondan yazılım güncelleme işlemi yaptıysanız sorun cıkıyor olabilir. Önceki jb lerde hep sorun cıkıyordu.

aynen OTA ile ilgili bencede. şimdi itunes kurtarma modunda gördü 7.04 yüklüyo tekrar deneyip yazıcam
  • installous alternatifi ne kullanıyorsunuz ?
  • EnemyHunter kullanıcısına yanıt
    elmada kalanların başka şansı yok hocam pc cihazı görmüyorsa dfu moda alıp bşrde öyle deneyin
  • Şimdi recovery moda aldım 7.0.4 ü yeniden yükleyeceğim, sonra tekrar denerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

installous alternatifi ne kullanıyorsunuz ?

am lütfen o konulara girmeyelim. İllegal konular. JKişiler daha önce çok defa ceza aldı bu konulardan yine başlamayalım. Başka forumlarda bulabilirsiniz ama :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.