Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WildDestiny

Murloc destesi sizce en güzel hangi kahramanla uyumlu olur?

Warlock ile yapiyorlar ve cok fena oluyor. Bir kac defa izlemiştim guzel combo yapabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

priest i neyle yenebilirim çok zor :( açamadım o heroyu hunter-mage denedim şimdilik

beyler şimdi kart dizdim öyle oynadım aldım :D kart dizmek de önemliymiş bir şey sorucam rogue - mage fıs demiş bazı sitelerde priest e de op demişler eşit değil mi güçlükleri ?
  • xhonez kullanıcısına yanıt
    karşına mage gelirse çöp oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

quote:

Orijinalden alıntı: RioShui

beyler bi arkadaşla karşılıklı oynayabilirimiyiz acaba acil devap lazım exp felan gelmesede olr

ekleyin birbirinizi, arkadaş listesinde içiçe geçmiş çapraz kılıç simgesine basın karşılıklı oynarsınız.

sağolunhocam gördük daha eklemeden gelmişim burada yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazel Tov

Basic Priest deck için Ogre Magi yerine Azure Drake tercih edilebilir mi?

Kesinlikle.
  • Karşımda mage olunca %90 yeniliyorum. Hangi deck olursam olayım farketmiyo. Rogue rush deckimle şansım olmuyo zaten ama dun arenada druid aldım ilk oyun hunter geldi kazandım sonraki 3 oyun mage geldi 3unude kaybettim. Yaratık koymaya korkuyorum resmen aşırı op. Mage e karşı bir taktik filan var mıdır? Bıktım mageden, ne koysam kesin indiriyo ya da dondurup sonraki el indiriyo filan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lokomatif Portakal kullanıcısına yanıt
    Şu Mage ile priest i oyundan silmeliler

• Bu kartı neden buffladılar anlamadım gitti. Blizzard wow pvpdeki gibi bu oyunda da dengeyi ayarlayacağına daha çok bozuyor.
  • @3qzotix sırf bu kart yüzünden şuan paso hunter oynuyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

[simage]http://imageshack.com/a/img716/3289/y1tl.gif[/image Bu kartı neden buffladılar anlamadım gitti. Blizzard wow pvpdeki gibi bu oyunda da dengeyi ayarlayacağına daha çok bozuyor.

Ben de hiç anlam veremedim. 4 manayken gayet güçlü ve dengeli bir karttı. Şu an bildiğin op.
  • Unleash kartının etkisi tamamen rakibe bağlı olduğu için bufflanmasında bir sıkıntı yok bence. Nasıl Mage karşısında oynarken Flamestrike'ın öldürebileceği çok fazla minion oynamıyorsanız, Hunter karşısında da minion sayınızı düşük tutmakta yarar var.

• Teşekkürler. Peki x2 Darkscale Healer yerine x1 Darkscale Healer x1 Temple Enforcer yapılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazel Tov

Teşekkürler. Peki x2 Darkscale Healer yerine x1 Darkscale Healer x1 Temple Enforcer yapılabilir mi?

Evet kesinlikle hocam birkaç mesaj üstte ucuz deste paylaştım hocam ona göz atabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Unleash kartının etkisi tamamen rakibe bağlı olduğu için bufflanmasında bir sıkıntı yok bence. Nasıl Mage karşısında oynarken Flamestrike'ın öldürebileceği çok fazla minion oynamıyorsanız, Hunter karşısında da minion sayınızı düşük tutmakta yarar var.

Charge deck olayı olmasa anlarım, fakat hunteri minyon koymadan nasıl yenebiliriz ? Adam minyon spamlayıp duruyor. Benim minyonlara vurmuyor bile. Benim yerde 4 minyonum vardı adam 1x timber wolf 2x unleash ile 5 manada 16 hasar verebiliyor. Oyun başında 16 hasar çok yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 8 Şubat 2014; 19:09:16 >
  • quote:

quote:

Unleash kartının etkisi tamamen rakibe bağlı olduğu için bufflanmasında bir sıkıntı yok bence. Nasıl Mage karşısında oynarken Flamestrike'ın öldürebileceği çok fazla minion oynamıyorsanız, Hunter karşısında da minion sayınızı düşük tutmakta yarar var.

Charge deck olayı olmasa anlarım, fakat hunteri minyon koymadan nasıl yenebiliriz ? Adam minyon spamlayıp duruyor. Benim minyonlara vurmuyor bile. Benim yerde 4 minyonum vardı adam 1x timber wolf 2x unleash ile 5 manada 16 hasar verebiliyor. Oyun başında 16 hasar çok yüksek.

Hunter in işi okadar zaten hocam bütün karakterlerin alan büyüsü var bu yüzden onları elde tutmaya bakın ve manası geldi diye minion oynamayın genelde Harvest golem veya yeti gibi kartlar oynamak gerekli trade edip yenisini oynamali

Edit: Hunter secret deck ile çok kolay alt edebilirsiniz rush hunter decki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 8 Şubat 2014; 19:22:19 >

• Yeti'yi koysan bile trade e girene kadar oyun biter
    Charge decklere sağlam bir nerf lazım. Oyun zevkinin içine ediyor. Twitchte kolento'yu izliyorum (legendary 39. sırasında) karşısına charge deck rank7 warior geldi ve oyunu kaybetti. Warior toplamda 3 minyon masaya koydu gerisini weapon ile bitirdi.
    @L[A]hor
  • quote:

quote:

2 tane minion + defender of argus gayet yeterli oyunu kazanmak için. Tek taunt kaynağı defender of argus olan Priest deckim ile sanırsam hiç yenilmedim hunterlara karşı.

• quote:

quote:

quote:

2 tane minion + defender of argus gayet yeterli oyunu kazanmak için. Tek taunt kaynağı defender of argus olan Priest deckim ile sanırsam hiç yenilmedim hunterlara karşı.

Shadow Form kullanıyor musunuz hocam o destede ?

• @0RK Destemde 2x sunfury protector 2xsen'jin shieldmasta var ama pek bir faydası olmuyor. 6 manaya kadar eline gelmesi biraz şansa bakıyor.
  • Dün akşam çok acayip bir şey geldi başıma arena da 10'a 2 yapmışken 12'yi yakalarım diyordum karşıma rakip olarak twitch izleyenler bilecektir GuardsmanBob geldi. Hemen twitchi açıp elindeki kartlara bakmaya başladım hakkımda güzel oynadı gibi birkaç şey söyledi ama benim şanssızlığım onun da kartlarının iyi olması oyunu aldırdı. 10'a 3 tamamladım ama cidden değişik bir tecrübe oldu.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.