Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bir tane Troll Deck hazırladım hiç minion oynamadan oyun kazandırıyor ayrıca minion oynarsanız da rakip kendi kendini öldürüyor baya komik oluyor eğer ucuz deste arayan ve gülmek isteyen varsa öneririm.

Buyrun TROLL ANDUIN

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Not:Simage koyduğum zaman nedense gözükmüyor kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 6 Şubat 2014; 22:47:24 >
  • Bu kartta desteniz de bulunması gereken bir kart bence. Özellikle Warrior ve Hunter oynuyorsanız. Rakip kartı ne kadar güçlü olursa olsun tek hamlede yok eder. Tabi yere koyduğunuzda ilk hedeflerden biri oluyor ama olacak o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 6 Şubat 2014; 23:52:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Bu kartta desteniz de bulunması gereken bir kart bence. Özellikle Warrior ve Hunter oynuyorsanız. Rakip kartı ne kadar güçlü olursa olsun tek hamlede yok eder. Tabi yere koyduğunuzda ilk hedeflerden biri oluyor ama olacak o kadar.

nefret ediyorum bu karttan. adam 2 tauntun yanına bi koyuyo bunu oyüzden kart atamıyorum masaya korkumdan. bekliyorum elime güzel bi spell kartı gelene kadar

• lag mıdır bug mudur karşının sırası olarak gözüküyor 2 saat zamanı da bitmiyor sonra bi bakmışım adam kazanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leetnock -- 7 Şubat 2014; 0:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leetnock

lag mıdır bug mudur karşının sırası olarak gözüküyor 2 saat zamanı da bitmiyor sonra bi bakmışım adam kazanmış.

Bu durumun sebebi lag çok eskiden beri var. Çözmenin çaresi yok yani varsada ben bulamadım şimdilik Arenada bile oluyor ve yenilgi olarak sayılıyor. Bazende turn aralıkları çok uzunmuş gibi oluyor veya kart oynarken takıla takıla oynuyorsunuz bunalrın hepsi lagdan kaynaklanıyor.
  • Arkadaşlar hungry crab cikti destroy a murloc and hain +2+2 diyor sizcr disenchant etmelimiyim ise yarar bi rare alirim diyorum onla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

Arkadaşlar hungry crab cikti destroy a murloc and hain +2+2 diyor sizcr disenchant etmelimiyim ise yarar bi rare alirim diyorum onla

Bendede varmış bu kart farkında değilim paladin ve pirest oynarken işe yarayabilir ama karşıdaki destede murloc olması lazım. Ben murlock kullanan görmedim oyunda pek fazla. Kararsız kaldım o yüzden.
  • arkadaşlar bu oyuna merak sardım bende başlıycam ama hangi siteden ?
    http://hearthstoneturkiye.com/ burdan mı ? yoksa sizin dediğiniz yerden mi ?

edit : hallettim orası forum sitesiymiş sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus_4151 -- 7 Şubat 2014; 10:20:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nzm13

quote:

Arkadaşlar hungry crab cikti destroy a murloc and hain +2+2 diyor sizcr disenchant etmelimiyim ise yarar bi rare alirim diyorum onla

Bendede varmış bu kart farkında değilim paladin ve pirest oynarken işe yarayabilir ama karşıdaki destede murloc olması lazım. Ben murlock kullanan görmedim oyunda pek fazla. Kararsız kaldım o yüzden.

Bide epic satiyorum gitsin o zaman ya argent commander (?) alırım

• quote:

quote:

Kendi Murloc unuda destroy edebiliyorsun murlock destesi yapiyorsaniz yararli oluyor.
  • xhonez kullanıcısına yanıt
    Murloc destesi sizce en güzel hangi kahramanla uyumlu olur?
  • http://www.hearthhead.com/deck=25350&edit

Şu an kullandığım deck bu çıkart ve yerine şunu koy dediğiniz kartlar var mı?
    Bir de Gelbin Mekkatorque decke koymalımıyım. Bir koyup deneyeyim dedim çok saçma sapan şeylere neden olabiliyor diye çıkart
    tım.
  • quote:

quote:

quote:

Bide epic satiyorum gitsin o zaman ya argent commander (?) alırım

Bende sattım. Emperor cobra aldım yerine . Hunterda çok yararlı oluyor.

@xhonez Hocam murloc destesi için diğer murloclarıda açmak lazım zahmetli iş. Bide ben hunter ve warrior oynuyorum murloclarla işim olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

http://www.hearthhead.com/deck=25350&edit

Şu an kullandığım deck bu çıkart ve yerine şunu koy dediğiniz kartlar var mı?
    Bir de Gelbin Mekkatorque decke koymalımıyım. Bir koyup deneyeyim dedim çok saçma sapan şeylere neden olabiliyor diye çıkart
    tım.

Destende hiç silence özelliği veren kart yok. Bence "Leper Gnome" u çıkart şimdi kartın adı aklıma gelmedi 2 manalık baykuş var silence veren onu al derim.

Ayrıca "Sap" ve "Knife Juggler" ın iki tane olmasına gerek yok. Onların yerine yüksek manalı minion al derim desten de onlardan da yok.

• Arkadaşlar her destede kullanacağım iyi bir kart craftlamak istiyorum . sunwalker ve argent commander arasında kaldım ne yapmaliyim . başka öneri kart varmi ve ikisini birden tek destede kullanmak mantıklımı

• quote:

Arkadaşlar her destede kullanacağım iyi bir kart craftlamak istiyorum . sunwalker ve argent commander arasında kaldım ne yapmaliyim . başka öneri kart varmi ve ikisini birden tek destede kullanmak mantıklımı

Argent Commander derim ben

• beyler bi arkadaşla karşılıklı oynayabilirimiyiz acaba acil devap lazım exp felan gelmesede olr
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioShui

beyler bi arkadaşla karşılıklı oynayabilirimiyiz acaba acil devap lazım exp felan gelmesede olr

ekleyin birbirinizi, arkadaş listesinde içiçe geçmiş çapraz kılıç simgesine basın karşılıklı oynarsınız.
  • priest i neyle yenebilirim çok zor :( açamadım o heroyu hunter-mage denedim şimdilik
  • Basic Priest deck için Ogre Magi yerine Azure Drake tercih edilebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.