Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.773
Cevap
71
Favori
411.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MR. H

Şuana kadar sızdırılan özellikler geliyor bir değişiklik yok.

Dosya yoneticisi yok ama?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @mTm insteg. kullanmadım ama resim klasorunden rahatca cektiginiz resimleri secebiliyorsunuz.Siz sanırım windows tel diye dos tarzı seyler dusundunuz ama bu tarz cozumler yok artık ayrıca gelicek olan 8.1 ile vpn ve sifreli baglantı ozellikleri var kurumsal yerler icin su an bunlar yok ama prev. yuklerseniz kavusursunuz.
    Gmail ile entegre olabilirsiniz.Senkronda ayarlayıp her bildirimi anında okur ve cevap yazabilirsiniz.
    Team. da markette var ve ucretsiz...
  • Dosya yöneticisi için kesin bir şey söylenmedi şuana kadar hep olabilir-gelebilir.
  • Lumia 1520 üzerinde Windows Phone 8.1

@insunwetrust
    Laan geliyor senin motor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 3 Nisan 2014; 20:01:56 >
  • kim bilir bize ne zaman gelicek güncelleme.
    ay sonu diyorlar ay sonu gelir
    busefer htclerden başlarlar haftalar sonra nokia geçer

düz hesap 2 ay
  • Ya su kolon meselesi nedir herkez 3kolon gelcekmi demis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağzımın suyu aktı izleyince ve mevcut hali 3310 gibi göründü birden gözüme nedense bir an önce yayınlasınlar artık.

Bu arada hakkını helal et hocam. Bizler için çok ciddi emek sarf ettin. Tüm gelişmeleri sayende adım adım takip edebiliyoruz. Emeğin ve yardımların için sonsuz teşekkürler.

• Evet herkese 3 kolon gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

Ya su kolon meselesi nedir herkez 3kolon gelcekmi demis.

Dostum dediklerine göre her modele gelicekmiş
  • Dowland olarak ekleseniz Youtube açılmadı malum...

• Beyler iyi akşamlar. Burada çoğu kişi var diye burada yazıyorum.

Telefonu normal kullanıyordum. Ses açınca veya kapatınca yukarıda bir bar var ya hani. Sesi açtım. O bar geldi ve bir daha gitmedi. Ne yaparsam yapayım. Normal kullanıyordum telefonu. Sonrasında rest attım ve şu görüntü geldi ekrana

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)
    (Google dan buldum resmi ama tıpatıp aynı)

Hiç bir şekilde açılmıyordu telefon. Format atar gibi açmayı denedim ve açıldı. Ama sonrasında o bar hatası yine meydana geldi. En son fabrika ayarlarına sıfırladım. Çarklar döndü. telefon kendini boot etti yine aynı şekilde kaldı. Sonrasında format atar gibi açtım. Format atılmış.

Bu sorun niye başıma geldi durduk yerde Telefonu zorlayacak vs hiç bir işlem yapmadım. Neden oluyor yahu

• @Hagi03

Video Youtube da değil dailymotion servisinde buna rağmen forumda gözükmüyor sanırım linki :
    http://www.dailymotion.com/video/x1lmccu_lumia-1520-windows-phone-8-1_tech

@criptex

Estağfurullah hocam öyle bir şey varsa elbette helal olsun
  • Aynen hocam şimdi link gözüktü sağ olun...

• Chromosty kullanıcısına yanıt
    Şuan yapacağınız tek yöntem NCS veya Nokia Recovery Tools ile cihaza sıfır yazılım kurmak.
  • Yeni kilit ekranı

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Yeni kilit ekranı

/>

Wow çok güzel görünüyor

• Tuş butonlarının titreşimini her cihazda kapatabilecek miyiz malum Nokia da kendi yaptığı uygulamasında yapabiliyoruz. Ya 8.1de htc ve diğer markalarda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir bilgim yok bu konuda fakat gelebilir elbette.
  • Sinirim bozuldu hocam. Sanırsam ses açma tuşu takılı kaldı. Ondan dolayı böyle sorunlar veriyor cihaz
  • ee ne zaman indiriyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.