Şimdi Ara

Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.063
Cevap
136
Favori
453.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

bu dogecoinin ne yaptığını anlayan varmı sürekli düşüyor elimizdekileri satalımmı bekleyelimmi önerisi olan varmı

Oku ileri atmak için yayı geri çekmek gerek, bence şu doge şu anda bu pozisyonda

Ben çözemedim bu dogeyi azaldıkça degerinin artması gerekirken düşüyor allah verede elimizdekiler patlamasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OtoburPirana

quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi

Bter.com' da 6 gibi doge/btc dönüşümü yaptım. Hala bekliyor ya.

Ben dün akşam 6 da verdim talimatı bugün hala satılmamıştı bende cüzdana geri alıp cryptsy e gönderdim oradan çevirdim.

Hocam deposit adresi nasıl oluşturuyoruz. Oluşturdum autosell açmadım kapadım. Geri döndüm gözükmüyor bir yerde.
  • quote:

quote:

quote:

Ben dün akşam 6 da verdim talimatı bugün hala satılmamıştı bende cüzdana geri alıp cryptsy e gönderdim oradan çevirdim.

Oradan oldu mu hemen? O siteye de çok güvenmeyin diyorlar ama.

cryptsy de satılması 1 dakika falan sürüyor.
    Sadece cüzdana veya başka siteye gönderirken onay maili gönderiyor eğer gözden kaçırırsan onay alamadığı içinparayı aktarmıyor. Bundan dolayı güvensizlik oluşmuş olabilir siteye karşı geç gönderiyor gibisinden.

• quote:

quote:

quote:

Hocam deposit adresi nasıl oluşturuyoruz. Oluşturdum autosell açmadım kapadım. Geri döndüm gözükmüyor bir yerde.

balance kısmına gel... orda adres oluşturmak istediğin coinin üstüne gel... deposit adress e tıkla... açılan ekranda generate de... generate ettiğin kod senn o coinin kabul kodun...

• quote:

quote:

quote:

Balance listesinden bir coinin üzerine fareyi getirdiğinizde tıklamadan bekleyin o coinin menüsü çıkacak o listeden "Sell/Deposit" yazısına tıklayınca açılan pencerenin alt kenarında yeşil bir buton olacak "Generate new adress" diye. Ona tıklayınca üst kısımda adres oluşuyor.

• Bu VTC olayı nedir bi türlü beceremedim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece cüzdana veya başka siteye gönderirken onay maili gönderiyor eğer gözden kaçırırsan onay alamadığı içinparayı aktarmıyor. Bundan dolayı güvensizlik oluşmuş olabilir siteye karşı geç gönderiyor gibisinden.

Crypsty hemen nasıl çeviriyor? Satma-Alma emirlerine göre yapmıyor mu?

• www.jj.am W kullanıcısına yanıt
    Hocam eger ayarları yapamadıysanız yukarida paylaştigim linkteki konuda her kart için ayarlardan bahsedilmiş, orayı deneyebilirsiniz. linki tekrar yazıyım https://bitcointalk.org/index.php?topic=416572.0

Kendi yaptıgım ayarlar ile 312 khs aliyorum 7950 ile, r9 290x ile en yüksek 450 khs alan gördüm, sanırım yarı değerini aldıgımız zaman iyi oluyor bu coinde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Crypsty hemen nasıl çeviriyor? Satma-Alma emirlerine göre yapmıyor mu?

Hemen değil 1 dakika kadar sonra satılıyor genelde.

• AMD Mantle sürücüsü ile mining deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

quote:

Orijinalden alıntı: Demon85

yapamadım bende :( r9 290 + 7850 takılı sistemde
    normalde 840 + 345 yapıyor

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
    setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
    color 2
    cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://stratum.ecurie.io:3333 -u xxxxx.xxxx -p xxx -I 19,17 -g 1 -w 512,256 --thread-concurrency 32765,8192 --gpu-powertune 20,5 --gpu-engine 1050,1000 --gpu-memclock 1400,1225

thread-concurrency 32765,8192 paremetrelerini degıstırmen gerekli ornegın ben 280x için 8193 olarak ayarladıgımda sorun kalmadı.. 7850 için 8193 dene 290 için forumlarda bıraz arastırma yap bence

teşekkürler hocam.
    r9 290 için I 19 g1 w512 thread 24550 (415 kh/s)
    7850 için I 12 g1 w256 thread 4096 (142 kh/s)
    6950 için I 19 g1 w256 thread 7680 (212 kh/s)

bu değerlerle HW almadan sorunsuz çalışıyor bu kartlar bende

bir tek 7950 ye ayar tutturamadım, I 12 g1 w256 thread 4096 yapınca HW almıyorum ama 140 ile kazıyor :( 50 farklı komut denemişimdir olmadı bi türlü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar her şeyi harfiyen yaptım, .bat dosyasını da çalıştırdım fakat yeşil yazılar çıkar çıkmaz anında cmd ekranı kapandı, ben bir şey anlamadım.https://www.ltcrabbit.com 'da da hesabım sıfırda hep. Nasıl olacak bu iş?

Büyük ihtimal ile bat dosyasında olmaması gereken bir şey var. Bat dosyasına yazdıklarını kopyalayıp burada paylaşırsan yardımcı olabiliriz.

COLOR 02
    cgminer --scrypt -o stratum+tcp://eu.ltcrabbit.com:3333 -u megablaster.1 -p 1 -g 2 -I 13 -ßw 256 ß

COLOR 02
    cgminer --scrypt -o stratum+tcp://eu.ltcrabbit.com:3333 -u megablaster.1 -p 1 -g 2 -I 13 -w 256

Sizdekini silip bunu yapıştırın hocam.

Sağolun ben aşağıdaki kod ile resimdeki değerleri alıyorum, anlamadığım için soruyorum nasıl sizce?

COLOR 02

cgminer --scrypt -o stratum+tcp://eu.ltcrabbit.com:3333 -u megablaster.1 -p 1 -g 2 --lookup-gap 2 -w 256 -I 12 -g 1 -w 256 --thread-concurrency 8192 --no-submit-stale

Kartınız nedir?

Sapphire HD7850 2GB

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Denemedim ama yabancı forumlarda artış olmadığı söyleniyor.Çalışan sistemi durduk yere bozmayalım şimdi.Artış var denildiği an yüklerim.
  • -I 19 -g 1 -w 256 --thread-concurrency 19712 bu ayarlar ile 7950 den 312 alıyorum, istersen dene sende.

Bu arada kimse beni niye iplemiyo valla merak ettim Kaç mesajdir ayarların paylaşıldıgı konununun linkini paylaşiyorum
  • günlük getiriyi birtürlü net hesaplayamadım nekadar üretim yapılacağı var ama nekadar kazanılacak neye göre ne hesaplanacak kafam iyice karıştı. birisi bana 2 tane 270x ile bir günde kaç para kazanılcağını 4 tane 270x ile nekadar kazanılacağını ve bunun neye göre nasıl hesaplandığını anlatabilirse çok sevinirim.
  • evo5558 kullanıcısına yanıt
    bende forumda o duyguya kapılıyorum bazen teşekkürler yardımların için
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    13.11'den sonraki sürücülerde ccc kartı underclock edip kilitliyor, kilidi ccc'den açmazsanız kart başına 100 kh/s kaybınız olur, açsanızda kartın hash hızında artış olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo5558

-I 19 -g 1 -w 256 --thread-concurrency 19712 bu ayarlar ile 7950 den 312 alıyorum, istersen dene sende.

Bu arada kimse beni niye iplemiyo valla merak ettim Kaç mesajdir ayarların paylaşıldıgı konununun linkini paylaşiyorum

bende o değerleri 7950 için girince kart hiç çalışmıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: elfmrt

günlük getiriyi birtürlü net hesaplayamadım nekadar üretim yapılacağı var ama nekadar kazanılacak neye göre ne hesaplanacak kafam iyice karıştı. birisi bana 2 tane 270x ile bir günde kaç para kazanılcağını 4 tane 270x ile nekadar kazanılacağını ve bunun neye göre nasıl hesaplandığını anlatabilirse çok sevinirim.

Şu an ki LTC zorluk derecesi ile 2,25 MH/S kazma hızı ile ortalama 24 saatte LTCRabbit'te 0,93 LTC elde edilebiliyor.Bu da şimdiki kur ile yaklaşık 20 $ yapar.Tabi bu miktar artabilir de azalabilir de.Bahsettiğin kartların optimal olarak kaç KH/S ile kazdığını bilmediğimden yorum yapamam.Yabancı forumları araştırısan ne kadar kazı yapabileceğin hakkında fikir edinebilirsin.
  • Bu arada vert 0,01btc değil. Şu an 0,004den gidiyor, bilginize.

Ahanda aşşada

https://poloniex.com/market.php?currencyPair=BTC_VTC

TR saati ilen 20:30 dan sonra da accık yannlamış
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.