Şimdi Ara

Chevrolet de Büyük İndirim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.079
Cevap
24
Favori
50.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Bu fiyatlar geçerli olmaya başladı mı yahu bu ne? Şaka gibi fiyatlar. 40 bine sıfır 140 beygir cruze, dolu araç bir de :D

Elemanın sattığı fiyatın 2 bin lira altına şu anda sıfırı var.
    Gerçekten de 1.4 140 HP Sport HB kasa güzel seçenek.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-cruze-hb-1.4-140-hp-sport-143824710/detay

üzücü

bu arada ikinci el sparklarin fiyatları ne olur

http://www.sahibinden.com/chevrolet-spark

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oha 14 bin indirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LanciaDeltacı kullanıcısına yanıt
    Hangi şehir hocam?

Ankara ise opandan 2 gün önce aldığım cevap;

Trax AT modeli bayilik stoklarımızda olmamasına rağmen bu ay içerisinde geleceği söyleniyor.
    Cruze modelinin 2014 model olarak AT gelmesi bekleniyor , tarih belli değil , bilginize.
    Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

Ortalık iyi karıştı .Yarın hıncahınç dolu olacak Chevy bayiileri.Ayrıca istediğim Trax'a ( 1.4 otm, sunroof ) 48-49 bin çekerlerse yarından itibaren bir Chevy kullanıcısıyım.

Hocam bilgi verin bizede benimde kafam karışmış durumda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diyorsunuz yav ?
    Acaip kafam karıştı..

Nolur ne biter ? Proton'a Rover'a döner mi bu iş ?

• arkadaşlar bu araçları gm nin satın aldığı daewoo yapıyor birçok parçasının arka kısmında yazıyor bu zaten kalite konusunda bana cazip gelmiyor gerçek gm bambaşka bir şey ...
  • Cruze 1.4 için sitede donanım bilgisi yok.

1.6 ile eşdeğer mi ?
  • İstanbul'dayım hocam.Yarın Maslak'ta alacağım soluğu ilk iş.Eğer Trax yok ise zaten ilgilenmiyorum indirim ile.İsterlerse 25 binden versinler Cruze'u .

@mustafakb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LanciaDeltacı -- 7 Aralık 2013; 0:05:59 >
  • Sıkı bir pazarlıkla 1.4 turbo 140hp manuel ltz 39 gibi bir fiyata alınır.Sınıfında fiyatı kesinlikle rakipsiz.Aklımı çelmekte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: In absentia

quote:

Ortalık iyi karıştı .Yarın hıncahınç dolu olacak Chevy bayiileri.Ayrıca istediğim Trax'a ( 1.4 otm, sunroof ) 48-49 bin çekerlerse yarından itibaren bir Chevy kullanıcısıyım.

Hocam bilgi verin bizede benimde kafam karışmış durumda

Tabi hocam veririm.Bakalım hangi donanımlar var, opsiyon olarak sunroof falan ekletebiliyor muyuz, renk seçenekleri neler vs herşeyi sorarım.

• quote:

İstanbul'dayım hocam.Yarın Maslak'ta alacağım soluğu ilk iş.Eğer Trax yok ise zaten ilgilenmiyorum indirim ile.İsterlerse 25 binden versinler Cruze'u .

@mustafakb

Trax gelir gelmez çok hızlı satıldı (indirimden önce) Bu gün 4-5 tane gördüm Ankara'da. Tarihi bir dangalaklığa imza atmaktalar. O araç çok rahat tutar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

Orijinalden alıntı: Keomaa

quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

Ben de hanıma şimdi dedim ki hadi cruze ve trax alamıyoruz bari 20'ye spark alalım dedim. O da neymiş dedi. Jip falan mı? Fotoğrafını gösterdim, bunun 2. Eli sıkıntı olur bize dedi.

Ya aynen hanıma dedim chevrolette böyle indirim olmus felan captiva mı baksak."Gm avrupadan çekiliyormus ondan" dedi.

Anlamsız anlamsız baktım yüzüne.

Hanimzede 3

Benimki de kendin bineceksen al dedi

Yarın toplanıp beraber gidelim 3 spark alıp çıkalım. Evden kovulursak ortak ev tutarız ben yemek yaparım biriniz temizlik yapsın

İstanbulda 3 sparkli

en olmadı 3 sparkı 60.000'e satıp reno kıliyo alırız en fulünden

• araba alacaklar için olağanüstü bir fırsat,milletin b sınıfını vermediği fiyata koskoca cruze alıyorsun.1 2 litre fazla yakmasıyla kapanmaz bu avantaj eğer yılda 100.000 km yapmıyorsanız
  • spark için fiyat alan olursa buraya yazsın.
    bende yarın bayiyi arayıp fiyat almayı düşünüyorum.
    tam araba alma arefesinde hiç aklımda yokken şimdi spark aveo ve cruze bakıyorum
    üçü çok farklı arabalar ama herbirinin ayrı bir artısı ve eksisi var.

• Bu konudaki kullanıcılar: sekoya81, Orod-Dain, Krone, Ceviz ağacı, moontaxi, maxi909, Clubber Lang, eylz93, cnbbnc, yasir19, electro77, Kuseyr, pC_moNSteR, Badi Ekrem, xCixLandx, ozden05, yigit+, meybahane, texmo, devilish_, berkayacan, derfgt, BilimveEdebiyat, Ryan Oreily, orhunn
    28 kayıtlı üye, 22 misafir
  • Bu gazla GM Türkiye'den çekilmeyi durdurur.

• Bu trax nasıl arkadaşlar, mokkanın aynısımı ?

• Fiyat alan yok sanırım
  • fiyatlar şu anki piyasaya göre çok uygun.
  • Az zorlasan Spark bedavaya gidecek çok iyi fiyat. Cruze'de baya inmiş. C Sınıfı 40 bine hemde dolu araçlar.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.