Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamera ile ilgili görseller ekleyebilir misiniz?Veya çektiğiniz birkaç foto..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altunok kullanıcısına yanıt
    Tutorial da 2 diyor ama knock Code kullanmayı öğretir iken. Bakalım düzelecek mi diğer sürümler de. Olmadı not geçeriz cloudy e.

• LG Health çok muazzam olmuş. Ana sayfanıza mutlaka ekleyin. Evde yürürken bile adım sayıyor. Ve hiç durmuyor kesinlikle doğru sayıyor test edebilirsiniz. Mutlaka kullanın. En azından yürüme esnasında günde kaç kalori yakmışsınız görürsünüz.

Gerçekten g3 rom muazzam. Telefon kim bilir nasıldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 15 Haziran 2014; 16:14:37 >
  • Yav G3 rom da settings ayarlarını çalıştıramiyorum sizde çalışıyor mu bu settings?

• Legend. kullanıcısına yanıt
    Hocam teli elinize alip biraz sallayinca da adim atmis gibi sayiyor degil mi yoksa bende mi bi hata oluyor o gun ofiste cebime koydum masalar arasi dolasirken 150 adim saydi biraz cok geldi bana ama:)

Bende gün sonunda ayaklarım niye ağrıyor diyordum

• fugeetive kullanıcısına yanıt
    Baya bir salladım şimdi sen diyince 1 tane saydı. Ama yürüme esnasında sensörler net algılıyor ve doğru sayıyor. Elbette gerçekten spor yapan biri için tam randımanlı değil ancak pratik olarak takip olayı süper. Gerçek bir program istiyorsanız Nike+ var kullanın spor esnasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.A.P

Yav G3 rom da settings ayarlarını çalıştıramiyorum sizde çalışıyor mu bu settings?

Settings derken hangisi App Settings mi. O ise çalışıyor bende kamera DPI olayını ayarladım oradan. + Olarak onu çalıştırmak için Xposed gerekmekte yüklediğinize emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 15 Haziran 2014; 16:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

G3 rom güzel olmuş bence. Sistem genel manada hızlı donma ve yavaşlama yok.
    Kamera uygulaması muazzam. Yanı şekilde galeri de.
    Ben eksik bir yer görmedim.
    Sadece ram boşaltma widgeti yok onu kullanıyordum ben iyidi.
    + Olarak knock code da önceden 2 dokunma ile açıp kapama yapılabiliyordu şimdi en az 4 olmuş. Bu kötü oldu benim için 2 tık ile açıyordum hemen.

Fazla takilcak bisey degil bence guvenlik acisindan 4 daha iyidir 2den. Sizi dusunmus adamlar :)

Yazmayı unutmuşum G2 Settings xposed felan yüklü fakat ayar yaptığın halde çalışmıyor

• Beyler cloudy g3 romda bakmayı unuttum iso değeri ayarlanabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

Beyler cloudy g3 romda bakmayı unuttum iso değeri ayarlanabiliyor mu?

Şimdi baktım da öyle bir ayar göremedim. Kamera ayar konusunda biraz fakir kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 15 Haziran 2014; 16:32:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloudy G3 Rom'da Kablosuz Depolama var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

quote:

G3 rom güzel olmuş bence. Sistem genel manada hızlı donma ve yavaşlama yok.
    Kamera uygulaması muazzam. Yanı şekilde galeri de.
    Ben eksik bir yer görmedim.
    Sadece ram boşaltma widgeti yok onu kullanıyordum ben iyidi.
    + Olarak knock code da önceden 2 dokunma ile açıp kapama yapılabiliyordu şimdi en az 4 olmuş. Bu kötü oldu benim için 2 tık ile açıyordum hemen.

Fazla takilcak bisey degil bence guvenlik acisindan 4 daha iyidir 2den. Sizi dusunmus adamlar :)

4ü açmakla 2 yi açmakla ki arasında ki pratiklik farklı inanın güvenlik farkından daha fazla Zaten nereye dokunacağını bilmeyen biri için ha 4 ha 2 o bakımdan güvenlik açısından değilde pratik kilit açısından 2 tıklama ile açmak daha iyi. Umarım düzeltirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Cloudy G3 Rom'da Kablosuz Depolama var mı?

Göremedim, yok sanırım..

• quote:

quote:

Şimdi baktım da öyle bir ayar göremedim. Kamera ayar konusunda biraz fakir kalmış.

kameranın flashlı çekimine bakın hata veriyor dendi bi yerde
  • quote:

quote:

Göremedim, yok sanırım..

O zaman geçelim hocam. Olursa stabil versiyonunda yüklerim, yoksa gereği de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

quote:

quote:

kameranın flashlı çekimine bakın hata veriyor dendi bi yerde

Şu an arka arkaya 10 tane flaşlı resim çektim çat çat çat çekti + olarak G2 romlara nazaran da hızlı çekti. Problem yok şuan için.

• quote:

quote:

quote:

Göremedim, yok sanırım..

O zaman geçelim hocam. Olursa stabil versiyonunda yüklerim, yoksa gereği de yok.

Sen baya kullanıyorsun o özelliği sanırım. CloudyPro romlarına geçerkende ilk onu sormuştun

Evet hocam nike+ iyide ona spor yapan adam lazim:) yani takip ediyor ama biraz fazla sayiyor sanki yoksa ben ofiste da o kadar adim atiyorsam daha fazla yemek parasi talep etmeliyim:)
    Birde genel olarak begendin mi romu?
    Bu arada google chrome kullanan arkadaslar g3 romda chrome arka planda uyanik kalsa dahi sarji somuruyor gibi geldi bana?
    Artik google muhendisleri alternatif enerjiye yonelmeliler yada tel icine tesla bobini felan koydursunlar rahat edelim:)

• 
Sayfa: önceki 964965966967968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.