Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (965. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni çıkan cloudy g3 romu kurdum tam bir port olmuş ama bana göre bu o kadarda iyi olmamış kamera arayüzü vasat ve kullanışsız, arayan kişi cücük kadar halka içersinde görünüyor, halka şekilli quickwindow port edilmiş tabi kılıfla uyuşmadı, hava durumu arka planı şeffaf olmuyor(transparent mod işe yaramadı) cloudyproII 2.2 ye geri döndüm daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Dorimanx 5.1'de batarya çok iyiydi ya.Arkadaşlar mikrofon sorunlu oldugu için 5.2'ye geçtim fakat fazla iyi değil. :(

İki saatte nasıl anladınız bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 rom güzel olmuş bence. Sistem genel manada hızlı donma ve yavaşlama yok.
    Kamera uygulaması muazzam. Yanı şekilde galeri de.
    Ben eksik bir yer görmedim.
    Sadece ram boşaltma widgeti yok onu kullanıyordum ben iyidi.
    + Olarak knock code da önceden 2 dokunma ile açıp kapama yapılabiliyordu şimdi en az 4 olmuş. Bu kötü oldu benim için 2 tık ile açıyordum hemen.
  • Xposed ve G2 tweakbox bu romla çalışıyor mu deneyen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: butkuci

Xposed ve G2 tweakbox bu romla çalışıyor mu deneyen var mı acaba?

xposed çalışır muhtemelen de g2 tweakbox çalışmıyor dendi xda da
  • butkuci kullanıcısına yanıt
    Tweakbox çalışmıyor maalesef ama yakında çalışır diye tahmin ediyorum...

• G3 romun kamerası orjinal kamerası mı acaba kamera ile ilgili ilk yorumlar iyi gibi.

Bir de G3 ün kamerasını Optimus rom atabilir miyiz acaba?

Bu konuda bir fikri olan var mıdır?

Atılabilirse rom stabil olana kadar kamerasını kullanalım bari diye düşündüm.

• butkuci kullanıcısına yanıt
    Bazi seyler calisiyor bazi seyler calismiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 15 Haziran 2014; 15:03:39 >
  • Kilit ekranındaki operatör ismini kaldırmanın veya değiştirmenin bir yolu var mı? G3 rom kullaniyorum.

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun Hocam. Sen dedikten sonra bende OptimusPro 4.4 e dönmüştüm. Son derece stabil ve düzgün bir rom. Dediğin gibi Optimus'u beklemekte fayda var.

• Quickremote eklediğimiz kumandayı yedekleyebiliyormuyuz? Canon DSLR ların uzaktan kumandasını ekledim. Kendi kumandasından iyi çalışıyor :) çok rom değiştiriyorum hep uğraşmak istemiyorum. Dosyaların yerini bilen varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzhanKbS

Quickremote eklediğimiz kumandayı yedekleyebiliyormuyuz? Canon DSLR ların uzaktan kumandasını ekledim. Kendi kumandasından iyi çalışıyor :) çok rom değiştiriyorum hep uğraşmak istemiyorum. Dosyaların yerini bilen varmı?

Biri diyordu ama nasıldı unuttum. Sanırım şöyle idi, dosya konumunda Quickset Setup diye bir dosya var onu yedekler isen olur diye düşünüyorum ama bilemiyorum.

• Ön kamerada selfie çekmek için elimizi yumruk şekline getirip foto çekmek çok hoşuma gitti.

• Legend. kullanıcısına yanıt
    Ben demiştimde .. bende unuttum nasıl yaptığımı :)))

Eski mesajlarımdan bulunabilir..

G3 'ten bir test..

• G3 Tips : hızlı çekim için foto çekme tuşuna veya ses kısma tuşuna 2 3 saniye basılı tutun.
    Burst çekim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 15 Haziran 2014; 16:04:16 >
  • g3 romu yükledim. ön kameradaki el işaretiyle otomatik foto çekimi çok hoşuma gitti
    Hocam yanlışın olmasın ben 3 tıklama kullanıyorum.. 2 denemedim..

• Şarj ederken çok geç şarj oluyor sanki, sizlerde durum nedir? Şarja takan var mı?

• altunok kullanıcısına yanıt
    Evet sonradan baktım 3 oluyor ama 2 pratik 3 ve üstü değil. İnş düzelir. Çünkü knock Code tutorial da 2 den başlıyor ama bu 3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend. -- 15 Haziran 2014; 16:02:47 >
    Belki iki basit kaldığı için güvenlik zaafiyeti doğurur diye kaldırmışlardır..

• 
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.