Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b_b_b

Denedim; ama olmadı hocam ya...

Bende çalışıyor .cloudy flex kıllanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 romunu kurmayanlar kesinlikle kurmasın full wipe yaptığım halde g3 romandan başka rom kuramıyorum telefona

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Bununla :))

• bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    Illaki bi yerde gözümden kaçan bir şey var demek ki, neyse teşekkür ederim hocam, zaten G3 roma geçeceğim az kaldı, Cloudy canlandırdı piyasayı yine

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

quote:

Orijinalden alıntı: €KONOMI$T

LGbackup u görünce dayanamadım tekrar flashlıyorum rom u

lg backup ne ya ben onu direkt donduruyorum

Hocam yedegi onunla almıştım o yüzden.

• Harika bisey ya bu rom hic bi sikintisini gornedim suana kadar. G3 aldim sanki. Kameraya konusunda hassas olanlar tek kelime diyorum muazzam cok sevdim ben.
    Romu data ve hafizayi wipe yapmadan kurdum. Onceki romda muzik uygulamadini silmistim. Muzigin arayuuune bakiyim derken bulamadim muzigi. Muzik uygulamasinin apk ve odex dosyalarini burisi upload edebilir mi rica ediyorum
    Edit : Gormemisim tamam varmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unique5555 -- 15 Haziran 2014; 13:21:49 >
  • çok eksiği var romun geliştirilirse iyi yerlere gelecektir haftaya optimusta yayınlar bakalım onun nasıl olacak :)
  • G3 rom kullanmaya basladigimdan beri farkettiklerim, batarya gostergesi yanlis bilgi vermiyorsa ekran acikken dahi yuzde uzun araliklarda dusuyor, menu renkleri kisisel olarak hosuma gitmese de gecisler akici, genel olarak g2 den daha goze hos gelen bir kullanimi var. Smart notice olayi bence guzel bir uygulama kesinlikle begendim:) birde telefon gorusme sesi yukseklik ve kalitesi , mayis ayinda yukledigim ve cok begendim cm 11 nightly surumundekinden bile tatminkar. Cekim gucu biraz dustu gibi sadece.
    Htc one x team venom viper romundan sonra kullandigim en tatmin edici rom benim. Tabi ki buglari mevcut ve bazi kullanicilar icin gunluk kullanima henuz uygun olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

Harika bisey ya bu rom hic bi sikintisini gornedim suana kadar. G3 aldim sanki. Kameraya konusunda hassas olanlar tek kelime diyorum muazzam cok sevdim ben.
    Romu data ve hafizayi wipe yapmadan kurdum. Onceki romda muzik uygulamadini silmistim. Muzigin arayuuune bakiyim derken bulamadim muzigi. Muzik uygulamasinin apk ve odex dosyalarini burisi upload edebilir mi rica ediyorum

Pil ve hız nasil ustam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 de kurmadığım rom kalmamıştı.O kadar sıkıldım son zamanlarda G2 aldım stock kullanıcam dedim.Ama şu bildirim çubuğunun arka planla aynı renk olması için bile kurasım var.Kulaklık sesi vs. birçok şeyden bahsetmiyorum bile.Sürekli rom değiştirmek de istemiyorum.İnşallah yakında aranıza katılmam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Harika bisey ya bu rom hic bi sikintisini gornedim suana kadar. G3 aldim sanki. Kameraya konusunda hassas olanlar tek kelime diyorum muazzam cok sevdim ben.

Pil ve hız nasil ustam

Pil icin simdiden yorum yapmak yanlis olur dikkat etmedim pile ama yorumlara gore hizli gidiypr galiba sarja kullaniyorum suan.
    Ben sahsen soyluyorum hizinda gozle gorulur farklilik yasadim hissediyo yani insan
    Ama en cok kamerayi begendim ya cok iyi oldu bu benim icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unique5555 -- 15 Haziran 2014; 13:25:26 >

• Yedekleri ayarlayıp ben de G3 yüklüyorum performans konusunda kuşkum yok fakat tek endişe ettiğim ilk rom olması bu yüzden buglar olacaktır umarım önemli buglar değillerdir
  • arkadaşlar g3 roma dori5.2 yi flashlamayın.sistem hatası veriyor açılmıyor telefon
  • quote:

Edit : Gormemisim tamam varmis

Buyrun hocam

https://mega.co.nz/#F!FAsXBT6K!DFLJEZHpZyeIJ2EZvlUHNQ

• Onceden lg backupla almis oldugunuz ana ekran yedegini yuklemeyin on dokunmatik tuslari degistirmeye girince durduruldu diyor

• acaba PendroZ usta pardus hd rom gibi eksiksiz bir G3 port rom çıkarırmı
  • Cok tesekkur ederim gormemisim ya varmis :)

• quote:

Orijinalden alıntı: b_b_b

Illaki bi yerde gözümden kaçan bir şey var demek ki, neyse teşekkür ederim hocam, zaten G3 roma geçeceğim az kaldı, Cloudy canlandırdı piyasayı yine

Optimus flex . Kullanırken bende de olmamisti.

• Yaklasik bir saattir g3 romunu kullaniyorum. Ben çok beğendim bazi buglar var ama genellikle basit seylerde bug var suanki gozlemlerim budur.

• Dorimanx 5.1'de batarya çok iyiydi ya.Arkadaşlar mikrofon sorunlu oldugu için 5.2'ye geçtim fakat fazla iyi değil. :(
  • 
Sayfa: önceki 962963964965966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.