Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.765
Cevap
147
Favori
1.623.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G3 içinden LG Health uygulamasını çıkarmışlar. Kullandım bayağı güzel olmuş. Normal apk olarak yüklüyorsunuz.

Aşağıdaki bağlantıdan 5 numaralı mesajdakini indirin.
    LG Health
  • b_b_b kullanıcısına yanıt
    hocam kablosuz depolama için X-plore Donation yükleyin
    tarayıcınıza kısayol ekledikten sonra sorunsuz kullanın stabil şekilde up/down işleri daha basit
    bir de ana ekrana widget atarsınız telefonda benim gibi tek tıkla telefondasınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

Bu wireless storage 'de kendi kullanıcı adı şifremizi belirleme şansımız varmı yoksa ben mi göremedim?

(her seferinde kafasına göre şifre belirlemesi hiç cazip değil sırf bu yüzden samba kullanıyorum, çok daha kullanışlı)

Bence şifreyi kendisinin belirlemesi çok da büyük bir sorun değil.

Cihaz dahilinde böyle bir özellik varken 3. parti uygulama kullanıp ona zilyon tane izin vermek daha güvenli değil.
  • itsthehallowman İ kullanıcısına yanıt
    Her sefernde kafasına göre veriyor hocam ya, eğer bi ayarı varsa ben de görmedm yani
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Ya telefonun kendi özelliği varken ekstra bişe yüklemek işime gelmiyor ne yalan söyleyeyim; ama yoksa denerim hocam teşekkür ederim
  • Cloudyflex 2.4 kurdum değerlendirmelerimi yazıyorum.Şiddetle tavsiye ederim.Telefonu yeniden keşfedeceksiniz

+ Rom sıklıkla güncelleniyor.Ota üzerinden oluyor mu bilmiyorum ama son sürümü 2.4 1 haziranda çıktı.
    + Kamera çok kaliteli . 4K video çekimi var.MF özelliği gelmiş.Ha birde 720p'de sıkıntısız 120 fps çekiliyor ki ağır çekimde çok güzel sonuçlar ortaya çıkıyor.
    + Batarya güzel gidiyor.Stock 4.4'den daha iyi kesinlikle.Birde ayarlardan akıllı bataryayı etkinleştirmek gerekiyor.Dün ortalama 6 saat ekran süresi aldım.
    + Knock Code gelmiş,çok güzel.
    + LG G3 klavyesi.Özellikle beyaz temasına bittim,kelime tahmini harikulade.
    + LG G Flex'in bazı uygulamaları var.
    + Fazlalık yapan batarya yiyen uygulamalar kaldırılmış.
    + Görsel anlamda LG G Flex'in aynısı.
    + Sanal butonları istediğniz uygulamalarda gizleyip basit bir hareketle kapatıp açabilmektesiniz.
    + Bildirim led'lerinin kullanım alanları cogaltılmış.
    + Ayarlarda çoklu görev yöneticisi var.Samsung'un çoklu ekran özelliği ile aynı işlevde.
    + Telefon menülerde çok akıcı stabil.
    + Transparan navbar.
    + Ui sesleri G Flex'ten alınmış.
    + Kitkat'daki bazı sorunlarda düzeltilmiş.

Olumsuz olarak bir yönünü göremedim açıkcası ancak güç butonuna basılı tutunca kapanma menüsü geç geliyor gibi geldi bana.Sorularınız varsa takıldıklarınız sorabilirsiniz.Bu rom beni bayağı götürür :) Teşekkürler DH.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Custom rom kullanıp bi dünya uygulamayı flashlayıp, Apk kurup sonrasında android de güvenden bahsetmek biraz tuhaf geldi bana :))

Aslında 3. parti uygulama yüklemekten zerre hoşlanmıyorum ama cihaz dahilinde de olsa sonuçta oda bir program (System /App 'dan görebilirsin)

Her seferinde şifre değişmesi bence çok gereksiz olmuş.. Hatta saçmalık.. En azından bir seçenek sunulmalıydı.. Değişken şifre veya Stabil şifre olarak..

Ha bu arada Samba zibilyon tane izin istemeyen nadir programlardan.. Zaten en son güncellemesi 16 mart 2013 ama hala çalışıyor olması çok iyi..
  • sarac kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç güne hataları giderip 7.1 yayınlayacakmış, o zaman deneyin deneyecekseniz de, en azından temiz bi iş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_b_b

Hocam birkaç güne hataları giderip 7.1 yayınlayacakmış, o zaman deneyin deneyecekseniz de, en azından temiz bi iş olur

bencede dostum beklemek gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

http://forum.donanimhaber.com/m_90883877/tm.htm

Faydalı gibi duruyor Deneyip görmek lazım teşekkürler Led Zeppelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulisko

Permission ayarları nasıl olmalı? Ben hepsini değiştirmiştim :)

Bu şekilde olmalıdır.. yani ilaveten her hangi bir kutucuğu işaretlememiş olman gerekiyor..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Cloudyflex 2.4 kurdum değerlendirmelerimi yazıyorum.Şiddetle tavsiye ederim.Telefonu yeniden keşfedeceksiniz

+ Rom sıklıkla güncelleniyor.Ota üzerinden oluyor mu bilmiyorum ama son sürümü 2.4 1 haziranda çıktı.
    + Kamera çok kaliteli . 4K video çekimi var.MF özelliği gelmiş.Ha birde 720p'de sıkıntısız 120 fps çekiliyor ki ağır çekimde çok güzel sonuçlar ortaya çıkıyor.
    + Batarya güzel gidiyor.Stock 4.4'den daha iyi kesinlikle.Birde ayarlardan akıllı bataryayı etkinleştirmek gerekiyor.Dün ortalama 6 saat ekran süresi aldım.
    + Knock Code gelmiş,çok güzel.
    + LG G3 klavyesi.Özellikle beyaz temasına bittim,kelime tahmini harikulade.
    + LG G Flex'in bazı uygulamaları var.
    + Fazlalık yapan batarya yiyen uygulamalar kaldırılmış.
    + Görsel anlamda LG G Flex'in aynısı.
    + Sanal butonları istediğniz uygulamalarda gizleyip basit bir hareketle kapatıp açabilmektesiniz.
    + Bildirim led'lerinin kullanım alanları cogaltılmış.
    + Ayarlarda çoklu görev yöneticisi var.Samsung'un çoklu ekran özelliği ile aynı işlevde.
    + Telefon menülerde çok akıcı stabil.
    + Transparan navbar.
    + Ui sesleri G Flex'ten alınmış.
    + Kitkat'daki bazı sorunlarda düzeltilmiş.

Olumsuz olarak bir yönünü göremedim açıkcası ancak güç butonuna basılı tutunca kapanma menüsü geç geliyor gibi geldi bana.Sorularınız varsa takıldıklarınız sorabilirsiniz.Bu rom beni bayağı götürür :) Teşekkürler DH.

olumsuz yönünün ben yazayım ;

tango ve skype gibi görüntülü görüşme sağlayan uygulamalarda görüntülü görüşemiyorsun maalesef.. ve sürekli bağlantı hatası alıyorsun :)
  • Arkadaşlar Cloudy Flex v 2.4'te bazılarınız görüntülü konuşmalarda donuyor demişti, Skype da dahil mi buna... Az önce denedim çünkü hiçbir sıkıntı yok ya
  • sirnatli21 kullanıcısına yanıt
    Hocam datadan girince mi oluyor wirelessdan mı oluyor bu hata... bir de her seferinde mi aldınız bu hataya bende olmadı; ilerde lazım olur bağlanamam baya atarlanırım sonra
    Edit: hocam denedim datadan girince donuyormuş, hatta öyle böyle donmuyor bildiğin kalıyormuş yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_b_b -- 3 Haziran 2014; 15:02:40 >
  • Arkadaşlar telefonun görüşme sesinden şikayetçiyim çeşitli romar yükledim en temiz clody flex serisi romlarda geldi. Arkadaşların hayranlıkla takip ettiği Opimus Pro 4.4 romda ses o kadar berbat ki doğru düzgün konuşma yapamadım. Romları yükleyince ses ile ilgili bir ayar yapıyor musunuz veya harici bir program yüklüyor musunuz.

Bu arada operatör Avea konum Adana farklı tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Sorun hat ile ilgili ise değiştirmeyi düşünüyorum
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    Beyaz temaya geçemedim hocam klavyede ben ya, ayarlarda göremedm öyle bişe; ama nerden hallettn sen ?
    Edit: hocam körlüğüm tutmuş görememişim hallettim ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_b_b -- 3 Haziran 2014; 15:39:52 >
  • quote:

Hocam datadan girince mi oluyor wirelessdan mı oluyor bu hata... bir de her seferinde mi aldınız bu hataya bende olmadı; ilerde lazım olur bağlanamam baya atarlanırım sonra
    Edit: hocam denedim datadan girince donuyormuş, hatta öyle böyle donmuyor bildiğin kalıyormuş yani

valla hocam hem flex hemde optimus romda hemde pardus 7.1 de denedim maalesef aynı sorunu verdi..

Allah tan backup almıştım :)

sen işi sağlam tut derim :D
  • sirnatli21 kullanıcısına yanıt
    hayda hepsinde mi var aynı sıkıntı çok ilginç geldi valla şuan...
  • quote:

hayda hepsinde mi var aynı sıkıntı çok ilginç geldi valla şuan...

aynen öyle hocam.. önceki mesajlarda bu durumu yazan bir iki kişi daha gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

G3 içinden LG Health uygulamasını çıkarmışlar. Kullandım bayağı güzel olmuş. Normal apk olarak yüklüyorsunuz.

Aşağıdaki bağlantıdan 5 numaralı mesajdakini indirin.
    LG Health

Yararlı bir uygulama, paylaşım için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 898899900901902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.