Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: petro24

quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

hocam zor olabilir ama daha g3 açıklanalı 1 hafta olmadı illa kırarlar onuda uyumlu hale gelir zamanla ama rom yapanlara bakın bence en sağlam romları optimusrs yaptı hele optimus 4.3 te aldığım batarya süresini hiç bi romda alamadım akıcılık vs den bahsetmiyorum tek eksiği kablosuz depolama :D ben şimdi optimus hocanın yaptığı optimus flexi deniycem eminim sorunsuz bi rom yaptı bundan şüphe duymuyorum

Hocam cloudystock 2.2'den neden vazgeçtiğini yazar mısın? Tavsiyen üzere ben de cloudystock rom kullanıyorum.kamera şu ana kadarki en iyi kamera😀

Ön Kamera için de geçerli mi söylediklerin. Splitview de varsa dakika durmam geçerim. Forumda kamera takıntılı bir sen varsın benim gibi. Ben CF 2.4 teyim. Arka kamera iyi de ön kameradan memnun değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    yeap
    hatta system i de mount edip file manager ile system deki dosyaları da değiştirip silebilirsin recovery mod da iken :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: butkuci

quote:

quote:

hocam zor olabilir ama daha g3 açıklanalı 1 hafta olmadı illa kırarlar onuda uyumlu hale gelir zamanla ama rom yapanlara bakın bence en sağlam romları optimusrs yaptı hele optimus 4.3 te aldığım batarya süresini hiç bi romda alamadım akıcılık vs den bahsetmiyorum tek eksiği kablosuz depolama :D ben şimdi optimus hocanın yaptığı optimus flexi deniycem eminim sorunsuz bi rom yaptı bundan şüphe duymuyorum

Hocam cloudystock 2.2'den neden vazgeçtiğini yazar mısın? Tavsiyen üzere ben de cloudystock rom kullanıyorum.kamera şu ana kadarki en iyi kamera😀

Ön Kamera için de geçerli mi söylediklerin. Splitview de varsa dakika durmam geçerim. Forumda kamera takıntılı bir sen varsın benim gibi. Ben CF 2.4 teyim. Arka kamera iyi de ön kameradan memnun değilim.

Maalesef ön kamera kötü.Splitview de yok.Diğer türlü rom çok iyi..Ön dokunmatik tuşları gizle de var.
    Peki hocam sen Cloudyflex 2.4'ten memnun musun?Cloudyflex 2.4 ilk aşamada çok övüldü sonra kötü dendi????

• quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ocankurt

Xda da yeni bir rom görüp yükledim arkadaşlar hemen deneme amaçlı.EOS rom adı.Nexus ile Cm11 karışımı.Dikkatimi çeken en güzel yönü telefonun görüşme kalitesi oldu.G2 yi kullanmaya başladığımdan beri karşı tarafın sesini hiç bu kadar net ve anlaşılır şekilde duymadım.Birkaç görüşme daha yaptim emin olmak için sonuç mükemmel.Görüştüğüm arkadaşlarım da hep şikayet ettiler bugüne kadar.Yok yankı var sesinde yok az geliyor şeklinde.Bu sefer tam tersi sesimin çok net ve anlaşılır olduğunu söylediler.Telefona ne yaptın dedi hatta bi arakadaşım.Ses çok berrak.Mixer path html dosyasını paylaşacağım buradan.

https://app.box.com/s/besbeqpdh27qx2v5g1dy

Hocam birkaaç gün önce de bir tane mixer path yayınlamıştın sanırım.Onun da faydası oldu kanımca.Bu dediğin mixer path daha mı iyi diyorsun?Eğer öyleyse koca Lg firmasının yapamadığı yapılmış olur biz de duacın oluruz.

Miui da yankılı ses.. dosyayı nereye atıyoruz ? belki çözer problemi

Dosya sisteminde Sistem/etc klasörünün içine atıyoruz.Ne olur ne olmaz ordaki dosyanın yedeğini alın.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    o kadar gelişmiş mi twrp bende sıkıcı arayüzüyle işe yaramaz bişeydir diye sevmemiştim ama neler yapıyomuş melet :D
  • quote:

hocam paylaştığın mixer path dosyasını telefonda system etc klasörüne kopyaladım.Cihaza restart yapıp arama yaptım.Sesi tam kısmama rağmen konuştuğum kişinin sesi olduğu gibi dışarıdan duyuluyor.Ve benim sesim de karşıdan oldukça yankılıymış.Hatta görüşmeyi sonlandırıp tekrar aradım olmadı karşı taraf yankı olduğunu söyleyince görüşmeyi sonlandırmak zorunda kaldım..
    Cloudystock 2.2 kullanıyorum

Cloudyfa'nin romu veya orjinal romlarla bu mixer dosyası uyumlu değil o zaman .Cm11 tabanlı romlarla uyumlu sanırım.

İnanın artık telefonun ses konusundaki şikayetlerinden o kadar biktim ki,farklı rom ve dosyaları denemek zorunda kalıyorum.Herkes de aynı şeyleri az çok dile getiriyor.Bu yüzden iyi olan rom ve mixer dosyalarını paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocankurt -- 3 Haziran 2014; 0:05:22 >
  • quote:

quote:

hocam paylaştığın mixer path dosyasını telefonda system etc klasörüne kopyaladım.Cihaza restart yapıp arama yaptım.Sesi tam kısmama rağmen konuştuğum kişinin sesi olduğu gibi dışarıdan duyuluyor.Ve benim sesim de karşıdan oldukça yankılıymış.Hatta görüşmeyi sonlandırıp tekrar aradım olmadı karşı taraf yankı olduğunu söyleyince görüşmeyi sonlandırmak zorunda kaldım..

Cloudyfa'nin romu veya orjinal romlarla bu mixer dosyası uyumlu değil o zaman .Cm11 tabanlı romlarla uyumlu sanırım.

evet hiç uyumlu değilmiş.daha önce paylaştığın dosyayı(35 kb olan) indirip şimdi paylaştığın dosya ile(18 kb olan) değiştirdim sorun kalmadı..

• quote:

quote:

quote:

evet hiç uyumlu değilmiş.daha önce paylaştığın dosyayı(35 kb olan) indirip şimdi paylaştığın dosya ile(18 kb olan) değiştirdim sorun kalmadı..

Lg nin çok basit olan bu ses konusunu hala niye çözmediğini de anlayabilmiş değilim.Daha önce nexus 4 kullandım, hicbir rom da ses ile ilgili bir sorun yaşamadım.Teknik bir bilgim olsa şu mixer dosyasındaki değerleri en uygun şekilde ayarlamak isterdim.

• valla optimus v4.5 çıkana kadar rom değiştirmem bende .. güzel bir iki uygulaimayla hoş bir goruntu elde ettim .. sarjı iyi, ısınması yok, gayet akıcı..

http://i.hizliresim.com/oQlMb9.png
  • Pardus 7.2 kullaniyorum dun sorun yoktu bugun klavye kasmaya basladi . Baska bu sorunu olan var mi .

• 2 aylık G2 kullanıcısıyım.Telefona rom atsam mı atmasam mı diye düşünüyorum.Sizce ne yapmalıyım?Ayrıca eğer rom atarsam hangi rom daha iyi?Ben telefonun imkanlarını sonuna kadar sorunsuz olarak stabil bir şekilde kullanmak istiyorum.Mesela 4K Video Rec - Slow Motion - Magic Focus olsun istiyorum.Daha sonra yazılımsal tuşların gizlenmesini istiyorum.Hızlı ve sorunsuz olmasını istiyorum.Sizce bu rom hangisi ? Bu arada LG G3 Rom varmı?Varsa bu saydıklarım onda var mı ?q
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: butkuci

quote:

quote:

Maalesef ön kamera kötü.Splitview de yok.Diğer türlü rom çok iyi..Ön dokunmatik tuşları gizle de var.
    Peki hocam sen Cloudyflex 2.4'ten memnun musun?Cloudyflex 2.4 ilk aşamada çok övüldü sonra kötü dendi????

Sanırım Cloudyflex, ilkinden sonra 2.4 diye aynı isimle ikinci bir sürüm daha çıkartmış. Ben ilk çıkanı kullanıyorum. Kendi kerneli ile . Henüz hiç bir sıkıntı çıkartmadı cuma gece yarısı yükledim.

Arka kamera bence çok iyi. Ön kamera içinse kriter olarak, bu telefonu ilk aldiğimda ön kamera ile çektiğim fotolar var. Onları baz alıyorum. Şu ana kadar hiç bir romun ön kamerasında o resimlerde ki gibi keskinlik ve detaya rastlamadım.

Arka kamera resimlerini ise dün paylasmıştım belki farketmişsindir. Link aşağıda.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=84641562&p=889

Bu da yeni çekilen bir örnek.
    http://hizliresim.com/b8RP70

Ses gayet güzel müzik açısından. Xda daki speaker ve headphone ayarlarını flashlayıp viper kurup ayarlarını yaptım.

Bu arada ufak bir reklam yapayım. Kesinlikle gayri ticaridir. Emin olun sadece tavsiyedir benim ki.
    Jetaudio plus kullanıyorum. Uygulama içi satın alınan AM3D audio enhancer ve yine uygulama içi satın aldığım Bongiovi DPS ve CX300 II kulaklık ile hiç bir sıkıntı yok. Baslar bas, tizler tiz. Genellikle en az 320 lik müzikler dinlemeye gayret ediyorum.

Bongiovi yi deneyebilirsiniz ya da AM3D yi 10 saniyelik deneme süreleri var. Beğenirseniz alırsınız tavsiye ederim. Bongiovi de, oldukça ünlü markaların önceden yüklenmiş onlarca kulaklık ve hoparlör ayarları tanımlı, biri muhakkak kulak pasınızı silecektir.

Arama ekranı evet geç geliyor ama sanki diğerlerinden daha çabuk gibi. Konuşma sesinde bir sıkıntı yaşamadım. Fakat bu zamana kadar en net görüşme sesini optimus pro 4.3 te aldım. Bu onun kadar değil açıkçası.

Gps te sorun yok navitel ile kullandım gayet iyi. Klavye zaten cillop gibi olmuş. Touchpal yüklü olmasına rağmen kurduğumdan beri daha kullanmadım.

Şu anda yüzde otuz şarj var 3.30 ekran süresi ve 16saat 25 dakika olmuş bataryada kullanım.

Bu arada bulunduğum lokasyonda 3G en kötü çekim kalitesine sahip ki bazen sinyal hiç almadığım oluyor. Sabah 9 dan akşam 5 e kadar 3G bu şekilde sürekli açık. Oyun hiç oynayamadım maalesef. Sürekli wi-fi veya 3 G den netteydim. Eminim. 3G düzgün çeken bir lokasyonda çok daha iyi sureler alınabilir.

Bu arada malum G2 tweaks kısmen çalışıyor.

Bilmiyorum belki dori kernel ile pil süresi çok daha iyi olabilir. Şimdilik böyle takılıyorum.

Cuma gece yarısından beri bu saate kadar izlenimlerim bunlar.

Yazdıklarım, CF 2. 4 ilk çıkan sürüm içindir ikinci çıkanı denemedim çünkü deneyenler sorun olduğunu söyledi.

Bu arada tango skype falan deneyemedim. Sorun olup olmadığını bilmiyorum.

Samimi fikrim ön kamerası da istediğim gibi olsa ki gerçekten kullanıyorum. Herhalde daha da rom arayışına girmezdim. Aman aman bir sıkıntı çıkarmadığı sürece.

Zaten henüz kullanamayıp ta deneyemedigim bir özellikten ya da programdan dolayı kullandığım veya denediğim an bir hata alırsam buraya yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butkuci -- 3 Haziran 2014; 1:26:59 >

• butkuci kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.ses müzik için uygulamaları varsa apk dosyalarını ya da tam isimlerini paylaşırsan ben de denemek istiyorum.(cloudystock 2.2 için oluyorsa)
    Ön kamera için de sanırım xdabbeb yakında çare bulur.ya da g3 romundan portlanır ön kamera belki geniş açılı olur😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Reckless46

Pardus 7.2 kullaniyorum dun sorun yoktu bugun klavye kasmaya basladi . Baska bu sorunu olan var mi .

evet klavyenin kasma olayını bende fark ettim.. sadece bende oluyor sanıyordum bende..

sanırım optimus 4.4 yedeğime geri dönecem.. pardus 7.1 den çok memnundum ama 7.2 de sorunlar var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

valla optimus v4.5 çıkana kadar rom değiştirmem bende .. güzel bir iki uygulaimayla hoş bir goruntu elde ettim .. sarjı iyi, ısınması yok, gayet akıcı..

http://i.hizliresim.com/oQlMb9.png

Hocam xposed ile birlikte başka hangi tweakler yüklü cihazında.kilit ekranı çooook hoş olmuş.dpi ayarlarını da söylersen ben de uygulayacağım.tabi bir farkla sen kilit ekrana köpek balığı koymuşsun ben de oğlumu koyacağım

• quote:

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.ses müzik için uygulamaları varsa apk dosyalarını ya da tam isimlerini paylaşırsan ben de denemek istiyorum.(cloudystock 2.2 için oluyorsa)
    Ön kamera için de sanırım xdabbeb yakında çare bulur.ya da g3 romundan portlanır ön kamera belki geniş açılı olur😀

https://mega.co.nz/#!9p40FLIa!xn0kOCoyi6r-Hb6uE4KTNuWZyUSyZsOv6G0Mz9QW8WQ

Es dosya yöneticisi ile apk yedeğini alıp yukarıda ki linke ekledim hocam.

Sol üstten, sağ üstten ve playerın Kendi üzerinden, Hem program hem effect ayarlarına ulaşabilirsin. Sağ üstten Sound effects e girince görürsün zaten. Equalizer ve jetaudio effect standart olarak ücretsiz geliyor. Diğer iki effecti ise deneyip beğenirsen satın alabilirsin.

Ben pc varken de bunu kullanıyordum hocam. Mobili görünce düşünmeden aldım.

Umarım işini görür.

• Beyler optimus flexi deneyen var mi hic bnm baya hosuma gitti baya akici ve sarj konusunda iyi telefon hic isinmiyor

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Led,

Pardus 7.2 ile birlikte hangi tweaksler kullanılabiliyor? Gravitybox, G2 Tweaxbox, G2 Xposed?
    Ben status bar ve navigation barda birtakım değişiklikler yapmak istiyorum. Icon değiştirmek ve navi bari inceltmek gibi..
  • Cyborgx C kullanıcısına yanıt
    ben G2 tweakbox 2.4 b1 kullanıyorum tam sürüm olarak, herşeye ayar çekiyor bildiğim kadarı ile... Sanal tuş gizleme istersen Bir de App settings indirebilirsin...

https://www.dropbox.com/s/r9fc6rv18zkaoli/G2_TweaksBox_2.4_BETA2.apk

beta 2 çıkmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 3 Haziran 2014; 9:16:37 >
  • arkadaşlar telefonu yeni aldım kartı kestirip taktım ama şebeke çekimi zayıf geldi bana hiç full 5 diş çekmiyor mesea evde çoğu yerde 2 veya 3 diş çekiyor acaba kartı kestiğimiz için olabilirmi micro sim alsammı ne diyorsunuz sizde nasıl
  • 
Sayfa: önceki 896897898899900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.