Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeri burasi degil bu sorunun hocam.

Google a Youtube hosts giris yazin cikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sümmani.

Yeri burasi degil bu sorunun hocam.

Google a Youtube hosts giris yazin cikar.

Hayır dostum yanlış anladın ben telefonda böyle birsey mumkunmu diye yazmak isteşimdim eksik yazmısım googlede baktım bulamadım o yuzden yazdım.
  • arkadaslar optimus rs 4,3 icin en iyi karnel hangisi sarj tuketimi acisindan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kurduğumuz sistemi tamamını ile RAR dosyası şeklinde yedek alıp daha sonra twrp ile aynen rom yükler gibi yükleyebilir miyiz yani kurduğumuz yaptığımız tüm değişiklikler tek bi kurulumla geri getirebilir miyiz.
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Buyrun Hocam

http://s3.dosya.tc/server22/BI3Vb2/xperia_keyboard_kitkat.zip.html
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

• TheRecruit kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam bu walkmani denedim viper le stock muzik calar ondan daha iyi bence :)
    Edit;bu arada link kirik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 4 Mayıs 2014; 17:09:23 >
    Hayır kırık değil şu anda indirdim hatta Xperia klavyesinden yazıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda0666 -- 4 Mayıs 2014; 17:30:50 >
  • arda0666 A kullanıcısına yanıt
    Downloada tiklayinca dosya bulunamadi diyor pc de deneyim bide

Bide ekran görüntüsü eklemiştim linklin altında. kırık olan resim linki. yanlış tıklamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Konum kapalı bende. Gps çok kullanmıyorum. İgo'dan sonra Yandex'ten memnun kalmadım. İgo sanırım kitkatta çalışmıyordu. Tavsiye edeceğiniz gps programlarını bekliyorum.

iGO navigasyon stok kitkatta ve custom romlarda (pro, flex, optimus) çalışıyor. Sıkıntı yok.
  • TheRecruit kullanıcısına yanıt
    yok zaten resim bozuk gözükmüyorda mobilden indirmiyor pc den indiriyor :D eyv hocam çok saol xperia klavye deneyelim nasılmış gerçi lg klavyesi çok güzel bence ama bakalım bi genede :D
    bu arada cloudy stock a geçtim ben beğendim hoşuma gitti stock kernel yükledim üzerine şimdi daha güzel oldu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 4 Mayıs 2014; 18:04:33 >
    İnşallah sıkıntı yaşamazsın
  • Merhaba arkadaşlar sorunum şu:

Tuslarim 1.resimdeki gibiydi normalde. Bu suanki halde suan. (solda geri tusu, sagda menü tuşu ).Ayarlardan ne yaparsam yapayım değişmiyor.

Eur-20d yüklü slow mo camera modu ve g3 bildirim paneli kurdum sadece twrpden
    ne yapmalıyım?

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pwaux -- 4 Mayıs 2014; 18:40:55 >

• g3 bildirim paneli yapmış olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

Vay arkadaş nasılsa birşeyleri yanlış yazarsınız siz. Aportta bekliyorum

Aslında Kernel ayarlarinizi kopyalayacaktım da, baktım batarya ömrü coştu, akıcılık güzel hic ellemedim

• phpMaster89 P kullanıcısına yanıt
    Öyle tabi memnunsanız kurcalamaya gerek yok.Ama bir kenarda bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

g3 bildirim paneli yapmış olabilir

Evet hocam. TWRP den restore ettim yedeği. tekrar denedim. G3 paneli yapıyor. Çözümü yok sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

Öyle tabi memnunsanız kurcalamaya gerek yok.Ama bir kenarda bulunsun.

Bir de her rebootta eski haline dönüyordur sanırım ayarlar her restartta tekrar mı ayarliyorsunuz hocam

• Pardus kuracağım ama "KK Baseband" kafamı karıştırıyor. Tam olarak ne yapmam gerekiyor o adımda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurYurteri

Pardus kuracağım ama "KK Baseband" kafamı karıştırıyor. Tam olarak ne yapmam gerekiyor o adımda?

Ekstra hiçbir şey yok hocam, pardus 'u flashladığınız gibi onu da flashlayacaksınız hepsi bu
  • 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.