Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CloudyPro II 1.2 (MD5: 8b0163e3b68a77ed31cefccf7b7f6b52)

http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=5132

@Legend.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 29 Mart 2014; 20:58:21 >
  • bu cloudy pro da flex temayı ve hava durumunu nasıl ekleyebiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

CloudyPro II 1.2 (MD5: 8b0163e3b68a77ed31cefccf7b7f6b52)

İnterneti hızlı olan bir arkadas indirdikten sonra megaya yüklese çok makbule geçer karınca hızıyla iniyor boyle :=)
  • Hadi beyler saldırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

CloudyPro II 1.2 (MD5: 8b0163e3b68a77ed31cefccf7b7f6b52)

İnterneti hızlı olan bir arkadas indirdikten sonra megaya yüklese çok makbule geçer karınca hızıyla iniyor boyle :=)

internet download manager la inmiyor bu şekilde ne zaman inerse artık

• 1.0 ile 1.2 arasında çekiyorum normalde 1.8 den aşa inmezdi %13
  • idm ile indiriyor şuan 15 dk kaldı..beklemedeyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

1.0 ile 1.2 arasında çekiyorum normalde 1.8 den aşa inmezdi %13

Sonunda link çalıştı idm ezer geçer

• İndi kuruyorum
  • Cloudy flex kitkat a odaklanacagim demiş. Bir kaç gün sürer demiş. Hafta sonuna doğru çıkar herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İndi kuruyorum

*Rewritten scripts: With this release I'll remove the Philz Touch Recovery requirement, now you can use whatever recovery you want (TWRP, CWM, Philz)

Demiş Philz e geçmeye gerek yok o zaman
  • şuan rom indi.. geçeyim kuruluma
  • Cm11in son gece surumu bence cok basarii. Takilma vs gormedim. Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @legend hocam... romu kurdum yalnız ben flex temasını ve hava durumunu nasıl yükleyebilirim.. yardımcı olabilir misin lütfen ? :)
  • quote:

AKIYOR MU rom :=)... bizim indirmemiz uzun sürer

• romu 1.1 üzerine kurdum bi sıkıntı çıkmadı çokta farklı değil 1.1 den
  • bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    Upload ediyorum ama o işlemde 2 saat sürüyor

Bu arada cloudystock 1.3 te çıktı linki verildi.
  • Hocam bilmiyorum valla flex temasını nasıl eklenir @sirnatli21

Şu an akıyor @bgunduz26

Hocam ben de daha önce yapmıştım ve stabil olmadı sorun çıktı içime sinmedi wipe yapıp öyle kurdum. Sende öyle yap tavsiyem. @Gökşen PASLI
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: redbloodedman

Öncelikle konu sahibine böyle bir konuyu açtığı için teşekkür ederim. Emeğine sağlık kardeşim. Benim sorum ilk sayfada recovery mod kurulumu 4.2 için anlatılmış. Bu kurulum üzerinden 4.4 romları yükleyebiliyor muyuz? Yada 4.4 için ayrı bir recovery mod yüklememiz gerekiyor mu? En kullanışlı recovery mod hangisidir. ben hep sadelik ve klasikten yanayım. Ayrıca lg g2 de kernel rom seçenekleri üzerinden kurulabiliyor mu? Sony de bu mümkün değildi fakat samsungda mümkündü. Bir de çok kafam karıştığı için soruyorum en stabil olarak gördüğünüz ve herkesçe kullanılan en popüler 4.4 kitkat romu hangisidir? Zamanım fazla olmadığı için çok araştıramadım yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler

Öncelikle sonradan yüklenebilen 4.4 için recovery daha çıkmadı. Ancak şu şekilde bir çözüm üretildi ve kullanılıyor.

İlk önce 4.2 bir rom a PhilizRecovery yükleniyor. Daha sonra recovery üzerinden Wipe yapılıyor ve 4.4 rom yükleniyor. 4.4 için sonradan yüklenebilen recovery olmadığı için rom geliştiricileri 4.4 rom a recovery gömdüler. Yani 4.2 recovery üzerinden 4.4 rom yüklendiği zaman hem 4.4 rom yükleniyor hemde recovery yükleniyor.

Eğer Flashtool ile 4.4 e yükseltilmiş bir cihaz var ise ona sonradan malesef recovery yüklenmiyor tekrardan 4.2 e dönüp içerisinde gömülü recovery olan 4.4 rom yüklemek zorunda.

Şu sırada LG G-PRO cihazının 4.4 romu bizim G2 e port edildi baya popüler. Stok 4.4ler var onlarda iyi. Ana sayfada mevcut hepsi. CloudyStok 4.4 var deneyebilirsin süper rom. Ayrıca bugün yarın CloudyPro 1.2 çıkacak onuda deneyebilirisin güzel rom olacağını düşünüyorum.

Kernel durumu şuan 4.4 ler için yok malesef. Sadece 4.2 lere uygun kerneller var.

Hocam ayrıntılı bilgi için çok teşekkür ediyorum. Verdiğin bilgiler çok değerli sağolasın

• 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.