Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dori in başlığıbraz kurcaladim da 2.5.1 den col memnun kalanlar var gördüğüm kadarıyla hocam. 2.6 da 2-3 saatlik kullanımdansonra boş ram miktari 500 lere kadar geriledi bende.2.5.1 e gectim hemen.Simdi bunu deniyorum.Memory leak.dedikleri sey bu mu acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar su kilit ekranindaki saat widgetini birisi upload edebilirmi acaba 😊

• Improved Virtual Memory tam olarak ne oluyor :D
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2582398
  • Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    yok hocam o değil de bende hiç 700 ün altına inmedi :/
    hatta stweak den memory sekmesinde temizleme sıklığını boyutunu ayarlayabiliyorsunuz...
  • otg ile rom atamıyorum.recovery de flaşın içi boş görünüyor.oysa ki cihaz açıkken flaştaki zipli dosyaları görüyor.
    Bir de yeni rom kurduğumda bazen google play hesabını kurulum yapılırken istiyor ve tüm uygulamaları otomatik kuruyor.Hesap istemediği zaman uygulamaları tek tek kurmak zorunda kalıyorum.Bunun çözümü yok mudur arkadaşlar?
    Not:Optimus v4.1 kullanırken Cihaza ses yükseltme işlemini uyguladım(mikser dosyasını system/etc klasörüne attım) cihaz lg açılış döngüsüne girdi:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 27 Mart 2014; 19:10:21 >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    hocam sen hangi uygulamaları dondurdun... titaniumla mı donduruyorsun... bende dondurdum akıllı ekran, lg backup vs. gibi uygulamaları... ancak genelde 300 mb boş ram kalıyor...
  • McMannes kullanıcısına yanıt
    geçen seferde dediklerimi dondurmuştum hocam :/
    akıllı ekran vs.
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    recoe-very olarak ne kullanıyorsun ?
    TWRP ise mount et usb belleği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyborgx

quote:

Orijinalden alıntı: sbaycelebi61

Hocam gelen arama ses tuşlarıyla sessize alınabiliyor mu? Cloudy proII v1.1 de öyle bir sorun vardı. Gelen aramalarda bir türlü sessize alamıyordum telefonu.

Ses tuşları ile sessize alabiliyorsun, bir sıkıntı yok.

Benim dikkatimi çeken ise arama geldiğinde arayan kişi ekrana biraz geç geliyor sanki.. Bilmiyorum bunu nasıl düzeltebiliriz?

Teşekkür ederim hocam. Custom romlarda hep bir şeyler eksik o yüzden stok 4.2.2 ye döndüm rootlu bir şekilde kullanıyorum.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Hocam bu text link nedir ne işe yarar, donduralım mı onu da...

• Yanlış anlamayın ama bu kadar pahalı telefonlara nasıl rom atabiliyor yada root yapabiliyorsunuz anlamıyorum. Valla ben tırsardım
  • Jellal Fernandes kullanıcısına yanıt
    Walla bende ilk başta tirstim ancak bir ay kadar dayanabildim...

• E hayırlı olsun hocam o zaman ne diyelim peki çok fark oluyor mu hızda vs rom atınca.
  • hocam twrp değil philz recovery kullanıyorum.Sonuçta optimus v4.1 kuruyorum philz şart.usb ye mont et onu anlamadım.recovery de flaşı görmesi için ne yapmam gerekeceğini anlatırsan sevinirim doktor bey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi petro24 -- 27 Mart 2014; 20:22:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    Hocam senin flaş fat32 formatında mı yoksa ntfs mi onu bir değiştir o zaman görecektir...

• Jellal Fernandes kullanıcısına yanıt
    Hız olarak bariz bir fark olmuyor hocam, ama diğer konularda iyileştirmeler oluyor... Ne bileyim hani knock on çok daha sağlıklı çalışıyor, çift pencere özelliği geliyor vs...

• MIUI KURAN YOKMU
  • MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    miui şu haliyle kurulacak gibi durmuyor ki hocam... ben de şu hali beta bile değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

Hocam senin flaş fat32 formatında mı yoksa ntfs mi onu bir değiştir o zaman görecektir...

hocam fat32 iken cihaz açıkken flaşı görüyor.Ancak recovery modda görmüyor.ntfs yaptım açıkken de görmüyor.
    Recovery moddayken menüde görünüyor mu ki?çok uğraştım göremedim.Temiz bir kurulum yapmak istiyorum o sebepten soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

miui şu haliyle kurulacak gibi durmuyor ki hocam... ben de şu hali beta bile değil...

ya tmm data calısmıyor ama bı bakan yokmu akıcılıgı nasıl ona fix gelir merak ettım ya bi videosu bile yok
  • 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.