Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17 saat Pil 5 saat ekran. 1 saat oyun full verı veya wi-fi . Telefon .. yurda yetiştirdi candir optimus can
    can .. buğra hocam sana denetemedik Bi türlü. V 4.1 i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Hocam ben herşeyi yaptım ama yine uçmadı imei...
    Bir de bizde anakarta kazılı şekilde sanırsam...
    Çünkü internette partition - efs yedekleri mevcut D802 için...
    Ben de ilk custom rom yüklememde yedek almıştım ama hiç kullanacağım bir sorun yaşamadım...
    Olmadı yeniden partition oluşturma yöntemleri mevcut, öyle de çözülebilir...
    Benim yaşamadığımda kimsenin yaşamayacağını anlamını taşımıyor, sadece üstteki linkte adamlar direk efs yedeğini verince herkeste aynıdır düşündüm, herkeste aynı olan bir part da da imei gibi özel bir imza bulunmaz, o yüzden de silinmez diye ampirik bir tahmin yürüttüm :)
    bu yöntem işe yaramazsa da sizin de p880 yaptığınız port 41 üzerinden yeniden flash lama ile gelir diye düşünüyorum buna benzer bir sorun olursa...
    Hiç olmadı

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2582142

buradan yürür birşeyler yaparız :)

EFS'nin yedeklerinin paylaşıldığını sanmıyorum. Sizinde dediğiniz gibi içindeki IMEI numarası cihaza özel. Belki efs yedeklemek için kullanılan zip dosyasını vermişlerdir. Yada bir yanlış anlama vardır.
    LG'leri bilmiyorum, G2'de hiç ihtiyaç duymadım. 4XHD ise backuptan geri dönünce düzelince kurcalamadım. Samsung'ta EFS klasörü ve dosyalar açık halde olduğundan (diğer cihazlardaki gibi img yada bin uzantılı partisyon imajı durumunda değiller) dosya kopyalama işlemi yapılabiliyordu. Örnek olarak aşağıda Galaxy S'in ilk EFS klasörünün yedeği var.

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 27 Mart 2014; 15:53:30 >

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Ah be kardesim browserdan codu seciyorum kopyala diyorum terminale geliyorum senin dedigini kafadan yapiyorum zaten ama ordaki yapistir aktif olmuyo belkide benim.tel yarim yamalak calisiyo ondandir genede saolasin ellrine saglik o kadar ugrasmissin tesekkurler
  • Abi ne yaptilar internetin fisini mi cektiler ofiste ne superonline ve ttnet de internet yok

sizinde dedğiniz gibi karta yedek alıyormuş benim verdiğim link :)
    twrp den yedek aldım hemen :)
    dursun bir kenarda...
  • quote:

Screen Maker paralı version :D
    apk akar :)

Bu daha pratik.
    Ama benim alınterim var.
    Ara ara kullandığım pro ları genelde satın almıyorum apk şeklinde kullanıyorum hocam :)
    Ama programı çözmek biraz zor kabul etmek gerekirse :) ilk başlarda yapamamıştım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sümmani.

Abi eşeği sağlam kazığa bağlayalımda gerisi ne olursa artık Benim de üç yerde yedek duruyor sürekli ne olur ne olmaz.

Aynen öyle. İnşallah ihtiyacımız olmaz. Nasılsa yedekleme için gereken fazladan birkaç megabyte yer ihtiyacı bizden birşey götürmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Paint le 2 dk'da da yaparım, ben Program ı var zannettim. Normal screenshot ı oraya koyuyorsunuz yani anladım

Tabiki yapılabilir. Ben Photoshop'u filigranlar için kullanıyorum. Filigranı başka türlü kolayca koymak mümkün değil. Geçmişte birçok forumda kendi mesajlarımı başkalarının anlatımıyla görünce ve pişkin pişkin bunlar kendi resimlerim anlatımlarım cevaplarını alınca böyle birşey yaptım. Elbette kullansa ne olur kullanmasa ne olur. İzin alıp alıntı yapan kimseye birşey demedik. Ama benim denmesi, karşınızdakinin sizi salak yerine koyması hoş olmuyor.
  • Hocam sen ne paylasiyorsan Kuruyorum :)))) ama bunda sa paket ayrıştırma sorunu var yaziyor . Niye oyle oldu acaba.. direkt kurulmuyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 27 Mart 2014; 16:10:23 >
  • bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    screen maker ı diyorsan başka versiyonlarını indir kur hocam geçende cloudy flex e geçince g2 tweakbox un betasını indirince aynısı benim de başıma geldi...
    Sanırsam kitkat uyumluluğu yok bu versiyonun
    http://daily-apk.blogspot.com.tr/2013/07/screen-maker-nice-screenshot-apk-v163.html
    buradan 2.5 i indir birde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

Hocam dorimanx ın hangi versiyonunu yükledin bende2 yüklü gayet iyi yüzde 62 kaldı ve 3 saat ekran süresi 3g nerdeyse Full açık...

2.9 vardı. Şimdi yorumlara baktım 2.5.1 stabil demişler onu kurudm. Sizin öneriniz nedir? Arkadaşın evinde 3 gün şarj etmeyip evdekileri çıldırttığımı bilirimde bu sefer pil eridi gitti
  • Herkese selam şu an LG G Pro 2 Port ROM kullanıyorum ama orjin jb gibi bununda sesi az çıkıo müzik dinlerken. Rayglobetaki ekolayzır ekranı ayarı veya paneli ne demek gerekiosa bu LG G Pro 2 Port ROMa eklenemez mi? ve die 4.4 romlarda rayglobetaki gibi yüksek ses veren varmı. Vea bu sorun çözebilirmiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqurk -- 27 Mart 2014; 16:26:15 >
  • quote:

Ara ara kullandığım pro ları genelde satın almıyorum apk şeklinde kullanıyorum hocam :)
    Ama programı çözmek biraz zor kabul etmek gerekirse :) ilk başlarda yapamamıştım :)

Mantık çok basit aslında.
    Screenshot alınan resimler, mesela G2'de 1080x1920, 4XHD'de 720x1280, Galaxy S'te 480x800 piksel boyutlarında oluyor. Telefonun olduğu resim ise daha büyük. Çünkü bu resimdeki telefonun ekranının olduğu bölümün boyutu G2'yi ele alırsak 1080x1920 piksel boyutunda. Dolayısıyla screenshot'u alıp bu resme oturtunca tam olarak ekran kadar yer kaplıyor. Filigran yazıları da %15 saydam yaptıkmıydı işlem tamamlanıyor.
    Bu programda da gördüğüm kadarıyla Filigran hariç aynı mantık var. Programda çeşitli model cihazlar var ve birini seçip aldığınız görüntüyü ekle dediğinizde yeşil alan olan ekran bölümüne yerleştiriyor. İster kaydederek ister paylaş ile herhangi bir uygulama ile paylaşarak kullanıyorsunuz.

• Beyler 16gb G2 yi en uygun şekilde nereden alabilirim sizce fırsat yakalayan varmı her çeşit kredi kartım var, önerirseniz almak istiyorum hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

yenı seyler denıyor sureklı her kernelde. denedıgını duzeltene kadar 2 3 surum yayınlıyor tam duzeltıcek baska bırsey deneyıp ordan patlak verdırıyor.. benı hıc uzmeyen dorı 1.6 telefon hem akıcı hemde ısınmıyor.

Hocam halen 1.6 devam o zaman :D kitkattan memnunum ama 10g ye gecsem mi diye dusunmuyorda degilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yemrebas

Beyler 16gb G2 yi en uygun şekilde nereden alabilirim sizce fırsat yakalayan varmı her çeşit kredi kartım var, önerirseniz almak istiyorum hemen.

N11 den alabilirsin ben öle almıştım.Şu an maximuma 111 tl bonusta var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqurk -- 27 Mart 2014; 16:36:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

Hocam bu imei nin uçup ucmadigina nerden bakıyoruz...
    Edit: Led Zeppelin hocam da aynı cevabı vermiş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 27 Mart 2014; 16:42:34 >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocamcok saol valla .d hocam bide bu imei yedeklemeden konusuyonuz bnde custom rom kullaniyorum imei ucma sorunu olurmu acaba yedeklesemmi nasil yedeklenir bide eski backuplarimizi geri restore etsek imei de geri gelirmi cok oluyom ama biraz .d

Şimdi hocam benim tescillik işlerim olmadığı için filigrana falan gerek duymuyorum, shop suz da yapan pro lar var ben oradan yaparım kolayca tek tıkla
    adamlar uğraşıp bir sürü watermark programı ile doldurmuşlar marketi, önce screen maker dan güzel bir telefon resmi yaparım sonra watermark ile elden geçiririm
  • 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.