Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: McMannes

optimusu denemedim hocam şu 4.1 i çıksın bi el atalım bakalım... bu arada batarya performansı nasıl optimusta...

hocam optimus şarjı bence çok iyiydi.Yalnız 4 versiyonunda bazı hatalar vardı.Mesela arama ekranında unkown device veya Turkey yazıyordu.
    Sanıırım o hatalardan ötürü link kaldırılmış durumda.4.1 çıksın geçelim..Iraklı işi biliyor bence..Zaten hep onu taklit ediyor diğerleri
    Aha buraya yazıyorum @Legend. hocamız da geçecek Optimusa Zaten o hangi roma geçse herkes onu takip ediyor

• Flex romdaki ekran bölme gibi modlar çıksa , ekran bölme , mini ekran vs .. Stockla devam edilir şarj sıkıntısı yüzünden Pendroz hocaya sormak lazım mod olayını.
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    hocam neden knock code ya da kilit ekranı kullanılıyor ki... hani ne artısı var, yani ben hiç sevmiyorum kilit ekranı kullanmayı, iki tıkladım mı açılsın istiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: petro24

quote:

optimusu denemedim hocam şu 4.1 i çıksın bi el atalım bakalım... bu arada batarya performansı nasıl optimusta...

hocam optimus şarjı bence çok iyiydi.Yalnız 4 versiyonunda bazı hatalar vardı.Mesela arama ekranında unkown device veya Turkey yazıyordu.
    Sanıırım o hatalardan ötürü link kaldırılmış durumda.4.1 çıksın geçelim..Iraklı işi biliyor bence..Zaten hep onu taklit ediyor diğerleri
    Aha buraya yazıyorum @Legend. hocamız da geçecek Optimusa Zaten o hangi roma geçse herkes onu takip ediyor

Yok o takip eskidendi şimdi herkes kurdu oldu daha iyi oldu herkes herşeyi deniyor OptimusRs ilk 2 sürümünü kullandım şarj problemi yüzüden sonra Cloudyfa Pro rom çıkardı ona geçtim. Ancak cloudyPro nun son v1.1 sürümü beni çok memnun etmedi ama v1 süper bir sürümdü bence v1 piyasadaki en kral rom.

OptimusRs in 4.1 ini merak ediyorum 2. sürümü pek iyi değildi çok kişi cloudyPro ya geçti ama umarım 4.1 de toparlarda kullanırız güzel güzel.

• petro24 kullanıcısına yanıt
    bakalım hocam, yarın yüklenir herhalde bir bakayım ilk yorumlara denerim ben de akşama...
  • McMannes kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - ekran - kilit ekranın da , ekran kilidini yok olarak işaretle istediğin olur zaten Ama cepte iken dikkat et açılmasın
  • quote:

hocam neden knock code ya da kilit ekranı kullanılıyor ki... hani ne artısı var, yani ben hiç sevmiyorum kilit ekranı kullanmayı, iki tıkladım mı açılsın istiyorum...

Tercih meselesi tabiki, normalde bende kilit ekranı sevmem ama KnockCode u çok beğendim ben 2 dokunma ile açıyorum çok keyif veriyor.
  • quote:

bakalım hocam, yarın yüklenir herhalde bir bakayım ilk yorumlara denerim ben de akşama...

Biz bu adamın v2 sürümünü 12 saatten fazla bekledik
  • Nighteyes kullanıcısına yanıt
    yok hocam biliyorum açmayı da dediğim gibi bana cazip gelmiyor... hele zırt pırt ekranı kapatıp duruyorsanız hiç cazip değil bence...
    Öğleden beri upload ediyor sanırım , sabaha ancak diyorum .
    halbuki adam bir de komşu bize daha hızlı gelmesi lazım romun

aaaaaaa hocam bu knock kode iki tıklama şeklinde ayarlanabiliyor mu... ben bir kere deneyeyim dedim baktım dört tıklama istiyor dedim gerek yok... eğer öyleyse iyiymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McMannes -- 25 Mart 2014; 0:49:03 >
  • Hocam ben de Optimusun 2.versiyonunu kullanmıştım şarj çok iyiydi.4 versiyonu hataları vardı.Bakalım Iraklının yüklemesi ne zamana tamamlanır?
    Lg firması bence bu custom romları gördükten sonra tüm yazılımcılarını kovması lazım Kovulsalar da mustahaktır kendilerine.Kitkat çıkacak bu olacak şu olacak ne gördük Allah için?Hikayeee
    O paraları Led hocama versinler Apple'ı ekmeğinden eder walla
  • Nighteyes kullanıcısına yanıt
    o değil de bizim kamyoncu abiler var tanıdık, onlardan mı istesek ne yapsak... daha çabuk gelebilir...
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    harbiden hocam ya, bir de güya bir ton adam almış yazılım, güncelleme işleri için lg...
  • Ben Iphone5 ten geçtim ios stabiletesi henüz yok android için. Android bir versiyonu tüm cihazlara(Samsung+Sony+Casper+çin malı vs vs) veriyor.Apple cihazına göre yazılım yapıyor(ios 7 ile onlar da bozdu)
    Fark burda işte En iyi olmak isteyen kendisine has yazılım yapacak
    Oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradan bir arkadaş cloudyfa ya yazmıştı "lan cloudy hadi artık yükle şu romu da kullanalım..." diye ardından hemen link gelmişti optimusRs de onu bekliyor galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Flash belleğe atıversin 5 dk da
    o zaman hemen kullanmaya başlıyorum...

edit: cloudy stok ta yok ki knock code

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McMannes -- 25 Mart 2014; 1:20:31 >
    Yok tabi , o pro romlara özel.
  • 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.