Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G2 TweaksBox 1.2 çıktı ve MOD indirme bölümüne eklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Yok hayır orjinal tema duruyor ben kullanıyorum

Hangisini kullanıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en guzeli paranoid android 4.4 super adam yapmıs harbiden acayip akıcı sarjı %20 daha fazla gidiyor bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 4 Aralık 2013; 22:10:30 >
  • Smile75 kullanıcısına yanıt
    Rayglobe kullanıyorum Launcher olarak da LG nin arayüzü var. Yani Orjinal olan
  • quote:

Rayglobe kullanıyorum Launcher olarak da LG nin arayüzü var. Yani Orjinal olan

Yazdım bir kenera hocam.

• arkadaşlar öneri custom rom varmı telefona has özellikleri kaybetmeyeceğim kamerayı tam randımanlı kullanabileceğim ois filan yani böle bi rom arıyorum full türkçe hangisini önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

arkadaşlar öneri custom rom varmı telefona has özellikleri kaybetmeyeceğim kamerayı tam randımanlı kullanabileceğim ois filan yani böle bi rom arıyorum full türkçe hangisini önerirsiniz

Rayglobe öneririm, bende kullanıyorum.

• Mod konusunda;

stok ROM a MOD kuramayız. demişsiniz hemen arkasından

Root etti isek telefonu artık Recovery Üzeriden MOD yükleyebilir.

demişsiniz?????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: kehadamus

Mod konusunda;

stok ROM a MOD kuramayız. demişsiniz hemen arkasından

Root etti isek telefonu artık Recovery Üzeriden MOD yükleyebilir.

demişsiniz?????????

Benim anladığım kadarıyla kuruluyor stok roma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • odex dosyası isteyen mod lar kuramazsınız. Her mod olmuyor yani. xposed lar olmaz tweaksbox olmaz
  • Litheart kullanıcısına yanıt
    Benimde bildiğim Mod hangi ROM ya da ROM'lar için uyumluysa o ROM'da çalışır. Stock ROM'da buna dahil.
  • quote:

odex dosyası isteyen mod lar kuramazsınız. Her mod olmuyor yani. xposed lar olmaz tweaksbox olmaz

Ben şuan stock rom üzerinde xposed kullanıyorum. Sizin yaptığınız ortada saat navigasyon barı modifiyeleri hepsi çalışıyor. Hemen olmaz deyip insanları yanlış bilgilendirmeyelim.
  • quote:

quote:

arkadaşlar öneri custom rom varmı telefona has özellikleri kaybetmeyeceğim kamerayı tam randımanlı kullanabileceğim ois filan yani böle bi rom arıyorum full türkçe hangisini önerirsiniz

stock romdaki gibi herşey varmı yani herhangi bir eksiklik varsa kurmayı düşünmüyorum birkaç resim koyabilirmisin bu romdan bu arada ben istanbul bilişimden aldım aldığım radyo kuruluydu ama bu telefona radyo desteği root ile geliyor dedi herkes ne yani şimdi istanbul bilişimden aldığım cihaz rootlumu geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: kehadamus

quote:

quote:

quote:

stock romdaki gibi herşey varmı yani herhangi bir eksiklik varsa kurmayı düşünmüyorum birkaç resim koyabilirmisin bu romdan bu arada ben istanbul bilişimden aldım aldığım radyo kuruluydu ama bu telefona radyo desteği root ile geliyor dedi herkes ne yani şimdi istanbul bilişimden aldığım cihaz rootlumu geldi bana

Kardeş TRT bandrolü var mı cihazın eğer yoksa kaçak başka yollardan gelmiş telefon :)

aldığımda ingiltereden ithal ediyoz dediler bana kendi italatımız bunlar dediler hatta diğer yerelere göre baya uyguna aldım her tarafta 1600 tl 16 gb ben 1300 e aldım :D

• kehadamus K kullanıcısına yanıt
    İnsanları yanlış yönlendiricek olsam bu konuyu açmazdım herhalde ilk önce aklı selim cevaplar verelim
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Hocam problem olmaz merak etmeyin. Elinizde fatura ve garanti belgesi var ise ithalatçı firmada getirse ve kayıtlı ise sıkıntı yok. Kaçak yollar falan yok yani her ağzı olana itibar etmeyin
  • quote:

Hocam problem olmaz merak etmeyin. Elinizde fatura ve garanti belgesi var ise ithalatçı firmada getirse ve kayıtlı ise sıkıntı yok. Kaçak yollar falan yok yani her ağzı olana itibar etmeyin

aynen hocam eyvallah sagol bende bu işlerden anlayan bi insanım sonuç faturalı garantili bi ürün aldım şuan gayet memnunum hatta telefona sistem güncellemesi bile geliyor yani orjinal cihaz imei filan herşeyi var sıkıntısız :D telefonu o kadar sevdikki abimde alacak abi kardeş kullancaz ben beyazını abimde siyahını kullanacak :D ama custom rom kurmak istiyorum rayglobe iyi bi roma benziyor stock romun aynısı ve artı üzerine eklemeler yapılmış benim ilgimi çekti peki kurarkene bazı seçenekler geliyor resimlere bakarsak kamera modifiyesi diyor sence hangisini seçmeliyim hangisi daha iyi stock kamera mı kalsın

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle güle güle kullanın abiniz ve siz

Rayglobe taban olarak android orjinal sürümü kullandığı için hem telefona has özellikleri kullanabilmekte hemde çeşitli modifikasyonlara imkan vermekte. Telefonu root yapıp ve TWRP 2.6.3.4 Recovery yükledikten sonra Rayglobe kurum işlemine geçebilirsiniz. Yükleme işleminde zaten MOD lar ve Tweaks ler otomatik olarak geliyor o bakımdanda rahat Rayglobe

Kamera olarak her kafadan ses çıkıyor biri diyor kötü biri diyor iyi. Şahsi görüşümü merak eder iseniz. Aydınlık alanda kusursuz. Kapalı loş alanda berbat. Dersen MOD ile düzelmezmi. Şu ana kada tüm modları denedim hiç bir düzelme yok kimse kendini kandırmasın .. O bakımdan orjinal üzerinde gelen Kamera kalsın uğraşmanıza değmez

• kehadamus K kullanıcısına yanıt
    Kurmak isteyen dokunulmamış rom a istedikleri rom u kurmaya veya kurmaya çalışmaya özgürdürler. İsteyen istediğini kurmaya çalışsın herkese yardımcı oluyoruz sıkıntı yok

• Kamera MOD son sürüm eklendi, [yeni]TWRP Recovery son sürüm eklendi, TweakBox son sürüm eklendi

11.12.13

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.