Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya ben de ısınma, sarj olmama ve acaip bir tüketim var dı ya.
  • bu arada bu magic focus olayı nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Allah allah neden biz de var da siz yok anlamış değilim. Şeytan diyor tekrar kur baştan bak. Ayrıca bir şey sormak istiyorum G Pro 2 rom a hangi romdan geçiş yaptınız ?

Türkiye 10C den geçiş yaptım. Romu philz touch ile kur. Bir de cwm ekranında Dont allow old binary gibi bir seçenek var ondaki tiki kaldırıp flashlayın. Flashladıktan sonra da wipe data/cache yapın.
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    ben kıtkat 10f gpro gectım bende de sıkıntı yoktu hatta wıpe yapmadan gecmıstım
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Madem sıkıntı yoktu neden 10F ye geri döndün
    Stock 10 f den geçmiştim ben de .
  • LoRd1N L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ben de phliz ile kurmuştum ama diğer dediklerini uygulayıp tekrardan deniyeceğim sağol
    canlı tv calısmıyordu root ta olmamıstı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydoganaykanat

Dalvik'ten ART'a geçiş yapmış olmlısın. XDA konusuna bakınırken gördüm. ART'ı seçince ağ sorunu mevcut

Tam olarak konuyu açabilirmisin.. Art nasıl seçilip yada seçilmeyebiliyor.. ilk kez duyuyorumda şaşkınlığımı mağzur görün :)Tam olarak konuyu açabilirmisin.. Art nasıl seçilip yada seçilmeyebiliyor.. ilk kez duyuyorumda şaşkınlığımı mağzur görün :)
  • quote:

Teşekkürler, ben de phliz ile kurmuştum ama diğer dediklerini uygulayıp tekrardan deniyeceğim sağol

bencede hocam bıda denemenızde fayda var bende 10g den gectım ve phlız ıle kurdum.

bu arada pro2 kullanan arkadaşalar root sorunu hepınızde varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nighteyes

Ne ısınma ne de şarj problemi var bende , dün yüzde 70 idi yüklediğimde romu , şu saatte hala yüzde 45 de duruyor şarj sağlam. İnatla direniyorum değiştirmemeye :D

Peki bu sorunları yaşayanlar ve yaşamayanlar olarak ele alacak olursak,sorun sizce neden kaynaklı olabilir?
    Bir de g pro 2 de navbar orijinal olarak değiştiriliyor mu? Siz de root lu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

quote:

bencede hocam bıda denemenızde fayda var bende 10g den gectım ve phlız ıle kurdum.

bu arada pro2 kullanan arkadaşalar root sorunu hepınızde varmı

aynen hocam root sorunu bendede var ilk başta rootluydu tel sonra root gitti
  • butkuci kullanıcısına yanıt
    Navbar modları çıkmadı henüz , v3 ile beraber başka şeylerde gelebilir , rom sorunsuz demiyorum, yankı sorunu var düzelecek dedi geliştirici ama yayınlamadı henüz yeni sürümünü , rom değiştirmemek için direniyorum :) Güncelleme ile beraber biraz daha stabil olur.
  • g pro2 ne rommuş be kardeşim.Sıkıntısız olduğu an geçmek için tetikteyim
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    mobılıteye daldım mesajı yenı gordum free ram ne kadar?
  • 4.4.2 rootsuz yüklenmiyor dimi ?? ne zman çıkar sizce
  • 709 mb boş
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    kurulum yaparken wipe yapmamıstın demı.. ıstersen tekrar bı kurulum yap free ram bende 1.2 lerdeydı
  • wipe yapmadım çünkü direkt flash tool ile yükledim.Hatta Greenify bile çalıştı(uygulamaları uyutma programı)Bu uygulama root istiyordu diye hatırlıyorum
  • Gpro2 ye geçmek için ben de sabırsızlanıyorum. Merak ettiğim, bir de g pro 2 'nin foto ve video çekimi kalite olarak stock rom 4.4.2 den çok çok iyi mi? Odaklama ve çekim hızı da buna dahil. Cevaplarınız, Gpro 2 romu düzeldiği an, bu roma geçmem de bayagı etkili olacak. Kamera performansı, rom tercih ederken sizleri bilmem ama, benim için belirleyici faktörlerden birisi. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butkuci -- 10 Mart 2014; 0:57:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.