Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Editledim bir daha dene şimdi.
  • Nighteyes kullanıcısına yanıt
    dropbox hata verıyor yıne ama dosya tc den cektım tesekkur ettım
  • Arkadaşlar, bu Cyanogen m4 dediğimiz Cyanogen 11.0 mı yoksa başka bir rom mu. Kurulum anlatımı ve indirme li ki verebilir misiniz? Teşekkürler. Legend arkadaşım rayglobe mu m4 mü sence artı eksi olarak.Kamera olarak v.s Hangisi daha iyidir? Pil tüketimi ve görüntü ile oynayabilme serbestisi açısından. Ben de ıspanya 4.4.2 vdf stockholm yüklü. Malum rootsuz. Rootlu için stock a dönsek ye niden kursak bile recovery yok. 7Aslında dpi olayını halletsem şimdilik mevcut rom da yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G Pro 2 romu yapanın düzelteceği yok bari ben birşeyler yapayım dedim

Echo sorunu
    Root sorunu
    Kameradaki magic focus ve noise sorunu giderildi

Upload bitince linkleri atarım.

Linkler
    MEGA: https://mega.co.nz/#!iIIDXJiT!rO2KDdMP7bkA3Zj1WEnlvk56H091S_bnmTxXhfvKOEs

Kurulumu PhilZ Touch ile yapın. Yüklemeden önce ve sonra mutlaka wipe data/cache yapın. Son olarak yüklerken Dont allow old binary seçeneğindeki tiki kaldırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRd1N -- 10 Mart 2014; 1:05:30 >

• 10f ye dondum de pısman oldum bırazcıkk ı kıtkattakı gpro2 dekı akıcılık yok ... bu
  • M4 / Mounthly 4 demek. Yani aylık olarak çıkan snapshot sürümün 4. sü. CyanogenMod 11.0 M4 yani. Kurulum linkleri ve anlatımı ana sayfada mevcut
    Rayglobe ile cm farklı platformlar mukayese edilemez.
    DPI yapsan bile diğer uygulamalarda sorun çıkıyor o bakımdan şuan 4.4 kullanılacak ise MOD suz olarak kullanılmasında fayda var.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Çok özlüyorum G Pro 2 yi
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    deme oyle telefonun hafızasında duruyor gpro2
  • Dostum sende sarj ve ısınma problemi yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRd1N

G Pro 2 romu yapanın düzelteceği yok bari ben birşeyler yapayım dedim

Echo sorunu
    Root sorunu

lg backupla aldığımız yedeği geri yükleme yaptığıımzda root gidiyor onuda düzelttiniz inşallahh
    LG G Pro 2 mi alsak acaba G2 leri satsak
    pro cok buyuk g2 bıle tek elle zorluyorken pro yok olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRd1N

G Pro 2 romu yapanın düzelteceği yok bari ben birşeyler yapayım dedim

Echo sorunu
    Root sorunu

Hocam sizde de Legend arkadaş ın dediği geç şarj olma ve hızlı deşarj,ısınma sorunu oldu mu G pro 2 rom da. Eğer belirttiğiniz sorunları çözdüyseniz çok iyi, ama diğer sorunlar kullanıcı ile ilgili değil de genel bir sorunda, yine de G pro 2 den vazgeçenler dönmez diyorum. Emeğin için ayrıca teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

LG G Pro 2 mi alsak acaba G2 leri satsak

iyi fikir aslında

Nolcak abi 2 elle tutarız biz de

Teşekkürler hocam yardımın için. G pro 2 'nin düzelmesi ni bekleyeyim o zaman stock rom 4.4.2 de kalıp.

• @butkuci @viranufuk

Bende ısınma ve şarj sorunu yok. Backup atınca root gitmesi olayını bilmiyorum onun için birşey yapmadım. Ayrıca echo sorununu rom atmadan da çözebilirsiniz:
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=88984495
  • arkadaşlar bu gpro 2 den şıkayetçısınız ama ben de gec sarj olma ve durdugu yerde ısınma gıbı sorunlar yok sarj olma suresı ve bıtış surelerı eskısı gıbı ama sadece bugun farkettım stok tarayıcısında ısınma oluyor eskıden yoktu bu onun dısında oyunlar falan pek degısmedı hee bırde root olmadı ve çok ısıme yarayan kablosuz depolama yok
    Ne ısınma ne de şarj problemi var bende , dün yüzde 70 idi yüklediğimde romu , şu saatte hala yüzde 45 de duruyor şarj sağlam. İnatla direniyorum değiştirmemeye :D
  • Allah allah neden biz de var da siz yok anlamış değilim. Şeytan diyor tekrar kur baştan bak. Ayrıca bir şey sormak istiyorum G Pro 2 rom a hangi romdan geçiş yaptınız ?
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.