Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cloudy ne durumda sürüm ne ? XDA link ?
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2618864

hocam 10f tabanlı flex rom :) daha kk çıkarmadı... Sorunsuz, stabil, şarjı da iyi...
  • peki ustam bu yükleyecek olduğum sürüm ile türkiyede sunulması beklenen kitkat aynı olacak değil mi? türkiye kitkat gelince tekrar yükleme yapmak gerekli mi? @Legend.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığı zaman denemiştim güzel romdu. En iyi flexdi, hala da iyi belli ki.
  • Azil48 kullanıcısına yanıt
    %99.9 olarak aynı olacak. Ne farklı olacak der isen sürüm notları falan farklı olur TR olarak çıkacaktır işte o kadar. Yoksa geri kalan sistem aynı.
  • arkadaşlar bu pro 2 romu yukledım fakat rootta sıkıntı var root erısımı saglanamıyor benmı yuklerken bır hata yaptım
    yükleyeyim o zaman kitkatı bakalım. TR olarak çıkacaktır demişsin. İçime kurt düşürdün bu yükleyecek olduğum sürümde de TR seçeneği vardır heralde içinde değil mi?
  • G Pro 2 ROM kullananlar sizde de bu uyarı geliyor mu arada sırada ekrana.

Root u çalışmayanlara gelmiyordur herhalde ama..

'' This Device Was Rooted ''

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

%99.9 olarak aynı olacak. Ne farklı olacak der isen sürüm notları falan farklı olur TR olarak çıkacaktır işte o kadar. Yoksa geri kalan sistem aynı.

Uzun zamandır CM denemedim M4 dü tecrübe edicem kernel Furnace nasıl veya DR un yaptığı kernelmi iyi tavsiye rica ediyorum yarın tüm gün kullanacağım şarj hızlı bitip beni yarı yolda bırakmasın sizler daha fazla test ettiniz o tabanı...
    gelıyor arada
  • Azil48 kullanıcısına yanıt
    Var
  • PendroZ kullanıcısına yanıt
    Şarj konusunda senin ve senin taban romlar ile kapışamaz. Ama standart kullanıcı için ideal. Tüm gün yoğun kullanır isen biter.
    Kernel konusu CM de psikolojik. Kernelden önce çok yavaş gibi geliyor Kernelden sonra hızlı gibi geliyor aslında bir fark yok gibi. Zaten baya hızlı + Olarak kernel biraz daha fazla şarj yiyor.

Dediğim gibi müsait boşta olduğun bir zaman tecrübe et bence kumar oynama yarın yarı yolda kalma.
    Son cikan cloudy 10h tabanli degil mi hocam?

Bir de sorum olacak, bildirim cubugunda ustteki saat tarihi kaybetmenin bir yolu var mi ? Elim takiliyor surekli
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Şarj konusunda senin ve senin taban romlar ile kapışamaz. Ama standart kullanıcı için ideal. Tüm gün yoğun kullanır isen biter.
    Kernel konusu CM de psikolojik. Kernelden önce çok yavaş gibi geliyor Kernelden sonra hızlı gibi geliyor aslında bir fark yok gibi. Zaten baya hızlı + Olarak kernel biraz daha fazla şarj yiyor.

Dediğim gibi müsait boşta olduğun bir zaman tecrübe et bence kumar oynama yarın yarı yolda kalma.

Bekleyelim o zaman önümüzdeki ay release candidate sürüm gelir heralde onu denerim AOSP takıntım depreşti yine bu ara kurayım diyordum...
  • Hocam siz 10h nin mi üzerine kurdunuz romu acaba ben 10f nin üzerine kurduğum için öyle gözüküyor olalabilir :)
    Bildirim çubuğundaki saati kaldırmak için res framework parçalayıp yeniden kod lamanız lazım :D
    Yani beniö bildiğim tek yol bu...
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

ama bu haliyle güzel duruyor bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 8 Mart 2014; 22:02:29 >

• PendroZ kullanıcısına yanıt
    Kur biraz takıl olmadı back up ile dönersin 2dk da geri. M4 de baya gelişme varmış çünkü, ben de çok merak ediyorum. Üşeniyorum ama.
  • quote:

G Pro 2 ROM kullananlar sizde de bu uyarı geliyor mu arada sırada ekrana.

Root u çalışmayanlara gelmiyordur herhalde ama..

'' This Device Was Rooted ''

onun için xda da bi dosyayı silin diye yazılmış ama düzeltiyor mu bilmiyorum

evet 10H üzerine kurdum, belki ondan öyle görünüyordur.

Saat tarih iyi görünüyor da bildirim çubuğunu üst bara tıklayarak kaldırırım sürekli, o yüzden orayı komple kapatmış, bi de bildirim çubuğu kalkarken çok yavaş kalkıyor bunda

ayrıca tuş gizleme olayında seçtiğim uygulamaların hiçbirinde çalışmıyor, sağlıklı çalışan bir özellik mi bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitkat ile Hava Teması gelmiş ama temalar arasında gözükmüyor. Tema değil mi bu yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bende nova da bile çalışıyor
    Notifier , notifyer+, missed it gibi ikonların üzerinde bildirim sayısını gösteren bir program kullanıyorsanız ondan gizlenmiyordur... Ben de iki günlük araştırmalarım sonucu keşfettim :) Şuan sorunsuz heryerde gizleniyor...

video da geldi
    http://www.youtube.com/watch?v=XvKfY-zNoOw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 8 Mart 2014; 22:15:25 >

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.