Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (1006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.763
Cevap
147
Favori
1.624.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar konuyu tam okumadim ama simdi rom root olayina girdikten sonra cihazi tekrar garantiye sokmak icin orjinal yazilim yuklemek yeterli mi sadece?lg pc suit ile baglayarak telefonu ilk gune dondurmek mumkun yazilmis.Bu kadar kolaysa hic dusunmeden gireyim rom isine.S3 de sayaci sifirliyorduk uzerine telefonu hic acmadan odin ile orjinal yazilim atiyorduk.Cevaplarsaniz cok sevinirim.Ozellikle pc ye baglayip hemen ilk gune dondurme gibi bir secenek varsa merak ediyorum.

Bu arada sarjim cok guzel.22 saattir wifi full acik 6 saat 15 dk ekran surem var sarjim %32 su an.Genelde whatsapptan yazismalarim oldu.Custom rom ve kerneller ile de bu sureleri yakalamam mumkun mu?

S3 de stweaks falan vardi.Voltaj frekans ayarlamalari ses ayarlamalari falan yaptigimiz g2 icin de var mi bunlar?

Cevaplayan arkadaslara simdiden tesekkur ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemans -- 18 Haziran 2014; 21:32:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar G3 roma geçtikten sonra Foursquare bildirimleri gelmemeye başladı. Sizde de oldu mu bu? Bildirimler açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Az önce CloudyPro yu yukledim ama tema siyah değil üstad. Aroma da mı gözümden kaçtı acaba?

Cloudy flex siyah temalı cloudy pro ise beyaz temalı
  • Arkadaşlar OptimusRs'nin romunu bi türlü kuramadım ya.

Herşeyi yaptım olmuyor.Sıfırdan yazılım kurdum 4.4.2 20D üzerine root + twrp kurdum.Sonra instal diyorum recovery modda seçiyorum aroma installer geliyor işte kruuyorum kurulum bitince yeniden başlat demiyorum baseband'ıda flashlıyorum.

Reboot diyorum logoda kalıyor.Neyse recovery'e alıp wipe yapıyorum tekrar reboot edip deniyorum ama yineo lmuyor.Bu OptimusRS 4.4 romunu bir türlü deneyemedim yahu.Neden olabilir bu arakdaşlar..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

G2 kameraya alışanlardan optimus G3 u beklesinler

Bende bekliyorum.Bu güzel kameradan vazgeçemem.
    Herkes fotolarımın netliğini övüyor.CloudyFlex 2.3 teyim.

Bekleyin yakinda geliyor @bgunduz26

• kaynak sağlam mı :)
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    aromada D802 sectıgınızden emınmısınız ?

eger emınsenız dosya hatalı ınmıs olabılır..

ayrıca 20D den gectıgınız ıcın baseband kurmanıza da gerek yok.

surum farklılıklarında baseband gereklıdır
  • OptimusG3 ten Bir kac fotograf
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam eminim D802 seçiyorum.

Basebandı kursamda kurmasamda farketmiyor yinede olmuyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

kaynak sağlam mı :)

Idare eder

• G pro romları denedim de G2 stock rom'dan pek bi farkı yok.. G3 romu tam stabil olunca ona geçerim artık
  • optimus rs romlarını biraz geç sürüyo piyasaya ama sağlam oluyo romları inş bu da öyledir diye umuyoruz g2 g3 karışımı bi romdur :D
  • Bu smart olayı cloudyde de öyle geliyor basta ama sonra çalışmıyor sadece bende değil bir çok kişide.. İnş optimusta çalışır tam anlamıyla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 18 Haziran 2014; 22:11:13 >
  • Cloudy G3 romda smart notice widgetda bir tek saati görebiliyorum, ne hava durumu ne smart notice özelliği çalışıyor. Şimdilik OptimusProya geri döneyim ben..
  • Arkadaşlar söyle bir sorun yaşıyorum. Telefonu pc ye baglıyorum lg pc suite modunda pc suiteyi acıyorum fakat pc suite bağlanıyor modunda kalıyor bir türlü baglanmıyor.

Cloudy flex 2.4 deyim. Varmıdır çözümü rehberi telefona atacagım lg pc suite ile eşleşince geliyor rehber gmail e atmayı bir türlü ögrenemedim
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    ındırdıgınız dosya hatalı olabılır

md5 ını kontrol edın
  • quote:

OptimusG3 ten Bir kac fotograf
    LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROMLG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

Şu an optimus g3'desiniz ve bu çok ayıp

• quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

Bu smart olayı cloudyde de öyle geliyor basta ama sonra çalışmıyor sadece bende değil bir çok kişide.. İnş optimusta çalışır tam anlamıyla :)

Cloudy g3 un bugları nelerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

quote:

OptimusG3 ten Bir kac fotograf

Şu an optimus g3'desiniz ve bu çok ayıp

Beni sahtekarlıkla mi suçluyorsunuz

• ne ara çıktı
  • 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.