Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşlik konusunda güzel bir konu oldu bu india konusu :)

Ben de india adresi gösterip üyelik aldım ve Bonus kartımla Gta5 i preorder yaptım. Yalnız ödeme vakti geldiğinde gerçekten ne olacak bilmiyorum. Kartımdan çekip çekmeyeceğini bilimiyorum. O yüzden aramızdan birimizin mevcut çıkmış oyunlardan oyun alacağı var ise bu siteyi denemesi ve sonucu burada yazması "kardeşlik" adına çok iyi olur.
  • The last of us remastered alınır

eğer içerisinde 3 4 oyun olan hesaplarınız varsa onlarıda düşünebilirim

fifa15
    destiny vsvs gibi popüler oyunlar olmak şartıyla
  • Hindistan'da uygun olan sadece GTA V.
    Diğer yeni çıkan oyunlar 4000 rupi oda 145 TL ye geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamilee kullanıcısına yanıt
    İngilizce var içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Hindistan'da uygun olan sadece GTA V.

İndia psnEde 107 yada 117 tl ye geliyor sanırım 😇

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlmanLe -- 17 Ekim 2014; 20:57:24 >
  • disc0nnect kullanıcısına yanıt
    Aynı görüşteyim,ben denedim gta 5 ön siparişte sorun yok ama Peggle 2 adlı uygulama alırken ''We've encountered an error while processing your order. The transaction has not been completed. Please try again later. '' yazdı.Gta çıkmasına yakın böyle bir hata alırmıyım diye düşünüyorum .
  • Ben de baktım şimdi mesela alien isolation hk psn de 90 tl ye geliyor. iyi güzel hoş da aynı ps4 de us, tr, hk, in hesapların cirit atması üstüne aynı hesabın kardeşlikle ps4'den ps4'e gezmesi makinelerin ban yemesine sebeb olmasın? açıkçası ben bu konuda biraz endişeliyim.
  • quote:

Singapur PSN' de bakılabilir. Örneğin The Evil Within 131 TL, Sleeping Dogs ise 107 TL ye denk geliyor ve kredi kartım ile oyun alabildim az önce.
  • Merhaba; yarin ps4um elime gececek. Emektar ps3um aniden bozulunca hic aklimda yokken ps4e bir nevi gecmek zorunda kaldim. Bu sebepten oyunları pek araştırma şansım olmadı.Primary olarak oyun bakiyorum.spor oyunu istemiyorum.çıkınca pes alıcam bi de belki sonra nba 2k15. Satılık oyun için pmleri beklerim. İyi gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Singapur PSN' de bakılabilir. Örneğin The Evil Within 131 TL, Sleeping Dogs ise 107 TL ye denk geliyor ve kredi kartım ile oyun alabildim az önce.

En uygunu şuan için Hong Kong.

• Satılık NFS Rivals Pri. 35tl
  • Fifa 15 sec 60 tl fifa 16 cıkana kadar yada cıkması yakınlaşana kadar pri bende kalacak pm beklerim.
  • Destiny çift hak 90 tl
    Takasada açıktır
    Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Driveclub Primary alınık yada tr psn den alıcam sec hakkını almak isteyen pm atsın
  • The Evil Within Primary hesap 70 TL
  • alınık driveclub primary akbank hesabına hemen havale yapılır
  • satılık the evil within secondary hesap sadece refaranslı üyelere 55 tl takas ve pazarlık teklif etmeyin lütfen
  • Olay süpermiş arkadaşlar. Hiç konsol kullanmadım, PSN ye falan yabancıyım o yüzden. Ama bu paylaşım ortamı resmen gözlerimi yaşarttı. Umarım birilerinin iyi niyeti, karaktersizlerin oyuncağı olmaz burada. Neyse, hadi kardeş kardeş alıp oynayın oyunlarınızı
  • Alınık Tomb Raider Primary
    Satılık Watch Dogs Primary

• Fifa 15 secondary 60 tl

• 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.