Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • - Satılık UFC çift hak 55 TL, Primary 35 Secondary 25 TL

Fifa coins alıcam alın artık
  • BF4 sec. 20 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 26 Eylül 2014; 11:28:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow of Mordor primary veya secondary alinik
    Oyun gelecek hafta sali gunu cikiyor ve inceleme puanlari oldukca yuksek. Belli ki kaliteli biroyun. Psn den alacak biri varsa oyuna talibim

• Alınık shadow of mordor primary ya da secondary farketmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

quote:

Orijinalden alıntı: Jigsaw999

@emreozkan666 nickli kişiden hiç bir şekilde alışveriş yapmayın arkadaşlar kendisi sec olan hesabını satış sırasındaki boşlukta priye çevirmiştir.Nickinin sorunlu alışverişlere yazılmasını rica ediyorum.

belki msjı gorulmez arkadasın dıye sızı tagledım .

@emreozkan666 bir savunman var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocket Raccoon

Shadow of Mordor primary veya secondary alinik
    Oyun gelecek hafta sali gunu cikiyor ve inceleme puanlari oldukca yuksek. Belli ki kaliteli biroyun. Psn den alacak biri varsa oyuna talibim

Us psn den alabilirsen pri hakkini alirim

• The Last of Us: Remastered USA HESAP SATILIKTIR
    FİYAT 35 TL
  • Jigsaw999 kullanıcısına yanıt
    durumdan haberim dahi yok. ben oyunu yarıda bırakıp bir daha oynamadım bile.
    neden böyle bir şey yazma gereğinde bulundun anlamış değilim.
  • dunyao kullanıcısına yanıt
    durumdan haberim yok oyunu 1 2 defa oynadım ve bir daha açmadım bile hatta hesabı sildim. arada primary yi satan arkadaşlar arasında sıkıntı yaşanmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastGunslinger

BF4 sec. 20 tl

PM
  • Bu konudaki arkadaşlar bilirler diye tahmin ediyorum. PES 2015 çıktığında us psnden nasıl satın alacağız? türkçe olmayacak büyük bir ihtimal. tr psn'den satın alıp mı kardeşlik yapacaksınız?
  • NBA 2K15'e oyunu hic satmayacak daimi kardes ariyorum. Online oynamadigim icin pri. sec. onemli degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Metro Redux ve Outlast, 3 oyun aynı hesapta. Oyun başı 20 tl, toplam 55 tl. Outlast'in ek paketi de var. Secondary hesaptir. Takas için destiny ve fifa 15 arıyorum. Shadow öf mordor ile evil within second hesap ile de ortak olabilirim.

1) Metro Redux
    2) Outlast

3. oyun nedir?
  • alınık secondary hesap
    last of us türkçe olursa daha iyi olur.
    ve
    tomb raider
  • quote:

Orijinalden alıntı: karikaturizma

quote:

Metro Redux ve Outlast, 3 oyun aynı hesapta. Oyun başı 20 tl, toplam 55 tl. Outlast'in ek paketi de var. Secondary hesaptir. Takas için destiny ve fifa 15 arıyorum. Shadow öf mordor ile evil within second hesap ile de ortak olabilirim.

1) Metro Redux
    2) Outlast

3. oyun nedir?

Metro Redux içinde iki oyun var, metro 2033 ve metro last light. Ayrıca outlast eklentisi Whistleblower da hesapta vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok Güzl Bir birinden Güzel Farklı tarzlarda şahane oyunlar Denemeyenler kaçırmasın bu fiyata bulmanız zor Referanslar Mevcut hepsi forumdan alınma Forumda Yeni arkadaşlara Tawsiyemdir.

Varan 1 : Blue Estate Çift Hak = 25 lira
    Varan 2 : Valiant Hearts Çift Hak = 20 lira
    Varan 3 : Lego Super Heroes Ve Justice Gods Among ( Tek Hesap Sekondry 2 Sİ 35 lira )
    Varan 4 : Pure PooL 1080 p Süper Bilardo Sekondry = 10 lira

Butun oyunları tek bı elden ceken kısıye 10 lirada ikram daha napaym :)
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Metro Redux alındığı zaman zaten içerisinde 2033 ve last light ı da barındırıyor. Bence redux denildiğinde tek oyun olarak sayılır. Sonuçta ikisini birbirinden ayırma şansı yok ve PSN de tek oyun olarak redux satılıyor.
  • quote:

Metro Redux alındığı zaman zaten içerisinde 2033 ve last light ı da barındırıyor. Bence redux denildiğinde tek oyun olarak sayılır. Sonuçta ikisini birbirinden ayırma şansı yok ve PSN de tek oyun olarak redux satılıyor.

Yanlışınız var çünkü ikisi ayrı alınabiliyor. Ben ayrı ayrı aldım, ikisi toplam 50 dolara satılıyor us psn'de, tanesi 25 $.

• quote:

quote:

Yanlışınız var çünkü ikisi ayrı alınabiliyor. Ben ayrı ayrı aldım, ikisi toplam 50 dolara satılıyor us psn'de, tanesi 25 $.

Tamamdır o zaman tartışmak istemedim. Ayrı aldıysan haklısın sen de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackRussiaN

Çok Güzl Bir birinden Güzel Farklı tarzlarda şahane oyunlar Denemeyenler kaçırmasın bu fiyata bulmanız zor Referanslar Mevcut hepsi forumdan alınma Forumda Yeni arkadaşlara Tawsiyemdir.

Varan 1 : Blue Estate Çift Hak = 25 lira
    Varan 2 : Valiant Hearts Çift Hak = 20 lira
    Varan 3 : Lego Super Heroes Ve Justice Gods Among ( Tek Hesap Sekondry 2 Sİ 35 lira )
    Varan 4 : Pure PooL 1080 p Süper Bilardo Sekondry = 10 lira

Butun oyunları tek bı elden ceken kısıye 10 lirada ikram daha napaym :)

Dostum öyle ballandırmışsınki azdaha uncharted sanacaktım valla :)

• 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.