Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
412
Favori
1.598.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvallah hocam saol.Storeda ikiside vardıda dedim acaba PSN game olan belki kısıtlamalı falandır veya bazı bölümleri yoktur diye geldi aklıma ondan sordum
  • Arkadaşlar us psnden bf4 almak istiyorum,amazonsuz falan halledilebiliyomu bu is

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CsNqVa kullanıcısına yanıt
    tr psn'de oyun daha ucuz şuan 106T galiba
  • Satılık Valiant Hearts secondary 15tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Satılık Last of Us Primary US PSN 45 TL

Oyun Türkçe değildir. Secondary hakkı @pudinkk nickli arkadaştadır.

Fiyat 45 TL, ölücüler lütfen mesaj atmasın, 55 liraya aldığım oyunu 45 liraya satıyorum 30 olmaz mı diye mesaj atıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykadiraras

29 dolar hocam us psnde

• Satılık last of us remastared ( çift hak ) + 3 aylık plus üyeliği
    8 gün oldu satın alalı. Fiyat 120 TL.
  • Bu arada Alınık Battlefield 4 Primary.

• quote:

Orijinalden alıntı: CsNqVa

Arkadaşlar us psnden bf4 almak istiyorum,amazonsuz falan halledilebiliyomu bu is

K.K yurt dışına açıksa olur, aslında , garantinin american express falan ise sıkıntısız amazonsuz yürünür, amazonsuz almak ne fayda edecekse artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janot

bykadiraras 'tan wolfenstein sec hesabı alınmıştır kendisine teşekkür ederim

Primary hesabida ben satin aldin bilginize

• Last of us türkçe
    Metal gear
    tomb raider
    primary arıyorum.

Last of us türkçe primary bende olucak şekilde satın alıp secondary için anlaşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avedist -- 13 Ağustos 2014; 14:27:50 >
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    tamamdır üstad elden çıkarırsam sizi haberdar ederim iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: recozbek

Satılık veya takaslık battlefield 4 primary 45 TL
    Alınık veya Takaslık Killzone primary -- Outlast + dlc
    Ek olarak uzun soluklu psn plus ortak üyelik teklifleri değerlendirebilirim. (geçmişden gelen plus üyelikte olabilir.)

battfield 4 primary hesap 45 TL karşılığı @CsNqVa arkadaşa satılmıştır. iyi oyunlar dilerim.
    secondary @esdarking'dedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recozbek -- 13 Ağustos 2014; 13:43:46 >
  • Satılık BF4 secondary hak 40TL(TR PSN)
    Oyunun diğer hakkı bende,uzun süre satmayacak,referansı fazla veya tanıdık kişiler önceliklidir.Uygun görülürse premium için aynı hesapla ortak alabiliriz.

Referanslar

ps4:_EsmeR
    ps3:mr.nako,purepain,Zala_,Roy,De-Ja-Vu,*planet*,temizkopat ayrıca fifa coins satışında bir çok referansım var. Talep olursa üşenmeden başka psn referanslarımı yazarım.
    Ödeme

Finansbak-Enpara
    Paypal
    Kredi kartla ödeme için sanalpazar veya GG ilan açarım
  • FIFA 14 Secondary Hesap

25 TL

Referanslarım sağlamdır
  • arkadaşlar birde oyunun tr veya tr altyazılı olduğunu nereden öğrenebiliriz?
    googleda arattım böyle bi listede bulamadım.oyun bilgilerindede yazmyor sanırım.
  • SATILIK Primary Watch Dogs 45 TL (secondary sahibi:@ahmet.1912) DÜZELTME: Watch Dogs @hallos nickli arkadaşımıza satılmıştır.
    SATILIK Primary US The Last of Us Remastered (İngilizce altyazılı) 55 TL (secondary sahibi:Deathcallsdeath)

ALINIK Assassins Creed 4 Black Flag

Ödeme: enpara, iş bankası, paypal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stability63 -- 16 Ağustos 2014; 22:46:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CsNqVa

quote:

Orijinalden alıntı: bykadiraras

29 dolar hocam us psnde

İndirim kalktı sanırım ama tr psn yerine yine us psn tercih edin.tr psn kur farkı diye 3-5 lira geçiriyor parayı banka alıyor gerçi ama olsun. last of us aldık primary 85e geldi bana dahada tr psn e uğramam amazon en güvenilir yerdir zaten gönül rahatlığıyla kod alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: matai

Satılık BF4 secondary hak 40TL(TR PSN)
    Oyunun diğer hakkı bende,uzun süre satmayacak,referansı fazla veya tanıdık kişiler önceliklidir.Uygun görülürse premium için aynı hesapla ortak alabiliriz.

Referanslar

ps4:_EsmeR
    ps3:mr.nako,purepain,Zala_,Roy,De-Ja-Vu,*planet*,temizkopat ayrıca fifa coins satışında bir çok referansım var. Talep olursa üşenmeden başka psn referanslarımı yazarım.
    Ödeme

Finansbak-Enpara
    Paypal
    Kredi kartla ödeme için sanalpazar veya GG ilan açarım

secondary hakkı cagricinar satılmıştır,kendisine teşekkür ederim..güvenlik amaçlı internet üzerinden makineleri deaktif etme özelliği 6 ay süreliğine kapatılmıştır.

merak edenlere açıklama:diyelim oyun satın aldınız,uzun süre satmayı düşünmüyorsunuz,ikinci hakkı satmak istediğinizde karşı tarafın referans sıkıntısı varsa.internet üzerinden deaktif etme hakkını kullanırsın.şifre değişse de en azından 6 ay kafanız rahat eder,şifre değiştiğini fark ettiğinizde hakkınızı ararken oyunsuz kalmazsınız.
    not:bu uygulamadan secondary hak sahibine herhangi bir avantaj sağlamadığından yazımı düzelttim.
    @dunyao hocam istersen ana sayfaya bu uygulamadan bahset,bilmeyenler için yararlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matai -- 13 Ağustos 2014; 18:12:34 >
  • infamous second son alınır. secondary tercihimdir
  • 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.