Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lenasso

Fifa 14 Secondary 40 TL.

Tarafımdan alınmıstır.
  • Satılık Fifa 14 ve Injustice Secondary hesap. İki oyunda aynı hesapta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 4 dlc + 5$ ( çift hak )

China rising
    Second assault

Fiyat; 40 lira

Not: oyun dahil değildir. Sadece dlc paketleri mevcuttur hesapta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamehliyetsiz -- 24 Temmuz 2014; 12:59:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

DH admininin de daha önce söylediği hesap süresiz uzaklaştırıldı bilgisine dayanarak yazıyorum.
    Süresiz olarak profili silinen üyeler hala diğer üyelerin arkadaş listelerinde görülebiliyor mu? Görülüyorsa ok, ben bilmiyorum fakat gözükmemesi lazım ise bu fotograf nedir? az önce bir DH üyesinin arkadas listesinde gördüm. hala forumda dolanıyor mu, cevap alabilir miyiz?
    üye profili görüntülenemiyor maalesef ama linki bu;

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=730129

SS'i de ikinci fotograf..

fyi

Uzaklastirilanin uyeligi silinmiyor, isterse foruma girip mesajlari okuyabiliyor. Ancak mesaj vb atamiyor

• gduman G kullanıcısına yanıt
    bunun fakesi makesi varmıdır musallat olmasın tekrar
  • alınık ufc ve nfs rivals
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

bunun fakesi makesi varmıdır musallat olmasın tekrar

Artik orasi kismet yeni uyelerden, mesaj sayisi az olanlardan kacinmak, tedbirli olmak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

DH admininin de daha önce söylediği hesap süresiz uzaklaştırıldı bilgisine dayanarak yazıyorum.
    Süresiz olarak profili silinen üyeler hala diğer üyelerin arkadaş listelerinde görülebiliyor mu? Görülüyorsa ok, ben bilmiyorum fakat gözükmemesi lazım ise bu fotograf nedir? az önce bir DH üyesinin arkadas listesinde gördüm. hala forumda dolanıyor mu, cevap alabilir miyiz?
    üye profili görüntülenemiyor maalesef ama linki bu;

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=730129

SS'i de ikinci fotograf..

fyi

Uzaklastirilanin uyeligi silinmiyor, isterse foruma girip mesajlari okuyabiliyor. Ancak mesaj vb atamiyor

REAL MADRID suresiz banlandimi?

• Hesap
    ac4 black flag Çift hak : 80 TL ( Bu hesapta hem ps4 hem de ps3 versiyonu mevcut ve ikisi de çift hakdır )

Hesap
    BF4 Çift hak : 90 TL ( Bu hesapta hep ps3 hem de ps4 versiyonu mevcut ve ikisi de çift hakdır Bu yüzden fiyat gayet makul )

Fiyatlar düştü kaçırmayın acil satılık
  • Sayın arkadaşlar 2 haktan birini bir arkadaştan satın aldığımızda hakkı satın aldığımız hesabın dışında kendi hesabımızda da oynayabilir miyiz PS3'te oluyordu fakat PS4'te oluyor mu bir aydınlatabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eros God

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

quote:

quote:

Lego Marvel Superheroes arıyorum. Satmak isteyen varsa PM atabilir.

Hacı alırsan kardeş olurum sana.

Ben de almak istiyorum da işte US PSN'e tanımlayabileceğimiz kredi kartı işi sıkıntılı. Plus'a özel indirim yapmışlar o sıkıntı değil 14 günlük deneme plus ile satın alınabiliyormuş ama işte onun için de göstermelik de olsa kredi kartı tanımlamak gerekiyor. İndirim süper fakat Türkiye'de yararlanabilen kişi sayısı çok az.

En iyisi Amazon'dan psn kartı alıp öyle alışveriş yapmak. Us için şimdiye kadar hep öyle aldım ve çok uygun fırsatlar oluyor.
    Benim kartı kapattırdım, kart olsaydı alırdım paylaşırdık.

Amazon dan 20lik kod aldım şimdi denedim hemen geliyo problem yok. Kodu girince 14 gün plus ı aktif ettim onda da sıkıntı yok

Benim anlamadığım nokta Us hesaba 20 Dolarlık kod alıp yükledikten sonra 14 gün plus kredi kartı gerekmeden alabiliyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Orijinalden alıntı: Eros God

quote:

quote:

quote:

quote:

Lego Marvel Superheroes arıyorum. Satmak isteyen varsa PM atabilir.

Hacı alırsan kardeş olurum sana.

Ben de almak istiyorum da işte US PSN'e tanımlayabileceğimiz kredi kartı işi sıkıntılı. Plus'a özel indirim yapmışlar o sıkıntı değil 14 günlük deneme plus ile satın alınabiliyormuş ama işte onun için de göstermelik de olsa kredi kartı tanımlamak gerekiyor. İndirim süper fakat Türkiye'de yararlanabilen kişi sayısı çok az.

En iyisi Amazon'dan psn kartı alıp öyle alışveriş yapmak. Us için şimdiye kadar hep öyle aldım ve çok uygun fırsatlar oluyor.
    Benim kartı kapattırdım, kart olsaydı alırdım paylaşırdık.

Amazon dan 20lik kod aldım şimdi denedim hemen geliyo problem yok. Kodu girince 14 gün plus ı aktif ettim onda da sıkıntı yok

Benim anlamadığım nokta Us hesaba 20 Dolarlık kod alıp yükledikten sonra 14 gün plus kredi kartı gerekmeden alabiliyormuyuz ?

Alınmıyor denedim :D.Amerikan kart bilgilerin olması lazım sanırım.Tr kartı kabul etmiyor.

• Satılık secondary lego marvel super heroes + injustice : gods among us ultimate edition.

Satıldı. @nimras

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 24 Temmuz 2014; 15:04:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Sayın arkadaşlar 2 haktan birini bir arkadaştan satın aldığımızda hakkı satın aldığımız hesabın dışında kendi hesabımızda da oynayabilir miyiz PS3'te oluyordu fakat PS4'te oluyor mu bir aydınlatabilir misiniz.

Buyur hocam Tablodn cozersin herseyi

• TheDC kullanıcısına yanıt
    yabancı bı sıteden. bı arkadaşım soyledı bana da sitenn geçen ay söyledikleri temmuz ayı için doğru çıktı. tabi dediğim gibi sıtede de kesın demiyor zaten. yüksek ıhtımal demış. bakalım bekleyip hepberaber görücez. :)
  • balistik81 kullanıcısına yanıt
    plus a verılen ucretsız oyunlar bölgeye gore degısıklık gostermıyor dıye bılıyorum. plus her ülkede aynı ouunları verıyor. yanlışsam duzeltın ama.ılk defa sızden duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

Satılık secondary lego marvel super heroes + injustice : gods among us ultimate edition.

Satıldı. @nimras

Teşekkürler dostum :)
  • Us psn den nfs rivals alacağım tr psn de oyun 209 lira. Sec hesaba ortak olmak isteyen varsa pm atabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • satılık takaslık primary infamous ss. İngilizce.
    takas oncelıgımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neczer

quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

Us psn den kredi kartiyla alisveris yapabiliyor muyuz?

tr kredi kartlariyla olmuyormuş psn card almak gerekli diye biliyorum

Amazondan card alarak oluyor bununla ilgili bir konu vardı arkadaş yeterli açıklamayı yapmıştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.