Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben mi anlatamıyorum, siz mi anlamıyorsunuz bir türlü anlamıyorum
    Bir üyenin ceza alması veya uzaklaştırılması tek yöneticinin kararı ile olmuyor. Ortak alınan karar sonucu cezaya karar veriliyor.
  • Kilzone Shadow fall türkçe secondary hak satılık ve takasliktir. Satış fiyatı 30 TL, takas Watch Dogs ve NBA2K14 ile olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokayt

Kilzone Shadow fall türkçe secondary hak satılık ve takasliktir. Satış fiyatı 30 TL, takas Watch Dogs ve NBA2K14 ile olabilir.

Pm

• Primary hak fifa 14 50 tl
    Black Rosé Immortal nikli arkadaşa rezervedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _traveler_88 -- 9 Temmuz 2014; 2:18:15 >
  • Wolfestein Primary Alınır
  • Alınık kill zone tr sec
  • Arkadaşlar Kendi gerçek hesabıma Plus + Last of Us almayı düşünüyorum.. daha sonra satmayı düşünmeyen arkadaşlarla kardeşlik yapabilirim.. Yada Kiralayabilirim çıkınca..

Bunun dışında

ALINIK NBA 2014 K

SATILIK: Watchdogs primary 60 TL
    SATILIK: Kutulu Kitapçıklı Tertemiz BATTLEFIELD 4 90 TL
  • Takaslık Watch Dogs Primary.

Primary Sniper Elite arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: spdrmn

Selamlar
    Satılık bf4 çift hak(70₺ - 50₺)
    Sniper elite primary hak...(60₺)

Sniper elite 3 pri hak AJAJYA arkadaşa satılmıştır.
    Sec hak GORKEM.IX dedir.

Güle güle kullanın.
  • Just dance satan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Satılık Watch Dogs Primary -60TL -

Hesap 19 Haziran tarihinde @Arnold Schwarzenegger nickli kullanıcıdan alınmıştır. Secondary hesabı @juzam1907 'dadır.

Ödeme: Enpara , İşbank

@wolfshade1989 arkadaşa satılmıştır
  • Arkadaşlar us psn hesabımı satıyorum primary ve secondary olarak yani çift haklı, içerisinde watch dogs ve ufc var. Ayrıca 5 ağustosa kadar da plus var. Dilerseniz secondary haklarını satabilirsiniz.
    İstediğim fiyat : 180TL
  • ALINIK BF 4 cd li istiyorum pm atabilirsiniz
  • Konunun kapatılması çözüm olmaz. Sadece konudan kurtulunmuş olur. Gny* arkadaşımızın dediği gibi forum yöneticilerinin her üyeyi takip etmek gibi bir derdi yok olmamalıda. Ama sorunlu kişiler olduğunda yani hile/dolandırıcılık yapanlar olduğunda müdehale edebilmeliler çünkü normal alım satım bölümündeki konularda hile yapılıyorsa ve müdehale ediliyorsa burada ki olaylarada gördüğüm kadarıyla er/geç müdehale ediliyor. Ha bazı üyelere telorans yapılıyor vs gibi düşünülüyorsa onu bilemem ama tolerans yapılırsa forum için kötü bir izlenim olur. Bu yara tüm foruma dağılır kangren olur. Ceza verilip verilmemesi bir yönetici ile karar verilmediği için forum yönetiminin takdirindedir. Buna bizler karışmamız doğru olmaz. Zaten üyenin forumdan uzaklaştırılması sadece bir süreliğine engeller adam yeni nick alır girer. İplerden takip edilebilir ama sürekli iplere bakacak yönetici bulunmaz. Gene arada kayboldur. Verilen ceza sadece parasını kaptıran kişi için belki bir soğuk su içme olayı gibi olur. En azından listeniz var sorunlu kişileri yazıyorsunuz oradan takip edilebilinir. Bu tip olayların çözümü yok iyi kötü bu şekilde devam edilmeli forum dışına çıkılırsa daha çok kişinin canı yanabilir. Sınırlarsanız oyun sayısı aç olduğu için zaman içinde yeni kişileri almak durumunda kalacaksınız. Onun bunun tanıdığı derken gene sorunlu kişi araya kaynayacak. Burada az çok yılların birikimi ile üyeler birbirlerini tanıyor. Ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir bu doğaldır. İyi kötü forum yönetimi de olaylara müdehale ediyorsa fazla sorun etmeye gerek yok bence. konuya kaldığımız yerden devam edelim sadece sorunlu alışverişi olanlar konu başındaki ilk mesaj sahibine bilgi versinler alım satımda konu mudavimleri oradan takip etsin. Kolay gelsin.

• Profilin gizli,

Amazondan alınma kutulu BF4 Satılıktır arkadaşlar, Fiyat: 100TL İstanbul ( anadolu yakası ) elden teslim tercihtir ya da karşı ödemeli kargo yapılır.. referans için mamile @AhmTYsN ve kesifci ile irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca kutu içindeki 1 haftalık plus , ve chine rising expansion pack bulunmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barlas1086

Outlast + Outlast:Whistleblower tek hesap 50TL. Alan kisi secondary sini baskasina satabilir yada iki kisi ortak alabilir.

Watch Dogs primary hesap ile takas yapabilirim.

Hesabı arkadaşdan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 9 Temmuz 2014; 9:54:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Hizli ve temiz bir alisveris oldu. Tesekkur ederim, iyi oyunlar.

• BF4 TR PSN çift hak satışım devam etmektedir.
    İlgilenenler pm atsın lütfen.

Last Of Us için de ortak arıyorum. Amerika PSN'den almayı düşünüyorum.
  • Satilik SNIPER ELITE 3 fiyat 40tl .

sadece referansli uyeler msj atsin lutfen .
  • Satılık Watch Dogs Primary 60 TL

Teslim 21 Temmuz
  • 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.