Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alınık UFC ve BF4 oyunları aranmaktadır.

Hiç satan yok mu yav ?
  • Spiderman Primary 45 TL ,NBA 2K14 ile takas olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diop. -- 23 Haziran 2014; 16:20:26 >
  • Wolfenstein: The New Order primary hesabı 10 günlüğüne ulasc'ye kiralanmıştır. 3 Temmuz'da tekrar alacağım hesabı. Bu kiralama olayları hem alan, hem satan açısından oldukça iyi bence. Yayılması taraftarıyım. Kendisine iyi oyunlar diliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Alinik bf 4 primary
  • Hiç bir yerde outlast yok yahu, yok mu satan kiralayan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiralık nba live ve fifa 14 dışında bütün oyunları değerlendirebilirim 1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Wolfenstein: The New Order primary hesabı 10 günlüğüne ulasc'ye kiralanmıştır. 3 Temmuz'da tekrar alacağım hesabı. Bu kiralama olayları hem alan, hem satan açısından oldukça iyi bence. Yayılması taraftarıyım. Kendisine iyi oyunlar diliyorum.

İyi güzelde 10 günde ben oyunu indiririm anca 5-6 gb oyunlarda iyi olabilir ama.
  • Acil. Paraya ihtiyacim oldugundan spidermani kiralamak istiyorum ilgilenilenen PM

• Satılık Watch Dogs Primary 60TL
  • Kiralik isleri olunca ortalik yine karisicak gibi geliyor bana umarim yanilirim birde @theDC dedigi dogru herkesin internet hizi ayni degil yada herkes hergun ps4 u acamiyor bu yuzden tarihlerde sikinti olcak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Wolfenstein: The New Order primary hesabı 10 günlüğüne ulasc'ye kiralanmıştır. 3 Temmuz'da tekrar alacağım hesabı. Bu kiralama olayları hem alan, hem satan açısından oldukça iyi bence. Yayılması taraftarıyım. Kendisine iyi oyunlar diliyorum.

+1 kaça kiralıyorsun?

• Primary İnfamous Second Son Türkçe oyunu @mertali adlı kullanıcıyla takaslanmıştır. İkinci hakkı @nuwanda87 dadır.
  • Oyun satışında neler oluyor kiralamada kim bilir neler olur. Hesap ne kadar kişide dolaşırsa o kadar tehlikeli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfgangg

Primary İnfamous Second Son Türkçe oyunu @mertali adlı kullanıcıyla takaslanmıştır. İkinci hakkı @nuwanda87 dadır.

Ne oldu oynayamadınmı dostum?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

quote:

Primary İnfamous Second Son Türkçe oyunu @mertali adlı kullanıcıyla takaslanmıştır. İkinci hakkı @nuwanda87 dadır.

Zevkle oynadım. Bitirdim oyunu pazar-pazartesi bu oyuna abandım.
  • quote:

Hayırlı olsun. wolfgangg Watchdogs un sec hakkıda wardstone adlı arkadaş ta.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

quote:

Zevkle oynadım. Bitirdim oyunu pazar-pazartesi bu oyuna abandım.

Çok hızlısın :)

• Sıra Watch Dogs da diyorum :)
  • Elimde infamous s.s türkce oyun mevcut.battlefield 4 le takaslamak istiyorum istanbul ici elden düsünüyorum

• Kimse mi UFC almadı bee
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.