Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alınık ac4 black flag primary veya secondary gerekli referanslarım mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 23 Mayıs 2014; 11:39:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Battlfield 4 hesabı satılmıştır. Hakların dağılımı aşağıdaki gibidir:

Secondary [-ShaD-]

Primary Arnold Schwarzenegger

Sorunsuzca oynarlar umarım

hocam böyle bilgilendirmen vok önemli iste... herkes böyle yapsa

simdi bu 2 arkads berber yeni sifre belirlese geriye dönük kimse artık zan altinda kalmaz..
    herhangi bir sifre değişikliği fln da olamaz 2 si ilk sahibi gibi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Watch Dogs'ta kardeşlik yapacak birini arıyorum, primary hakkını almayı düşünüyorum. Senelerdir forumdayım, bir çok ortaklık da yaptım güvenebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sec hesap thief ve Killzone almak istiyorum ama ben bu hesap mesap olayini anlamadim..
    Aldiktan sonra oyun oynama esnasinda oyunu satan tarafin sifreyi degistirme ihtimali mi var ? Sifre degistirip o zaman bir baska kisiye daha satip ordan extra para mi kazanacak ? yada atiyorum killigina sifre degistirip bizi oyundan etmesi soz konusu mu?
  • BoSS_228 kullanıcısına yanıt
    Mesaj attim pm bekliyorum cevabini

• quote:

Orijinalden alıntı: maildecept

Sec hesap thief ve Killzone almak istiyorum ama ben bu hesap mesap olayini anlamadim..
    Aldiktan sonra oyun oynama esnasinda oyunu satan tarafin sifreyi degistirme ihtimali mi var ? Sifre degistirip o zaman bir baska kisiye daha satip ordan extra para mi kazanacak ? yada atiyorum killigina sifre degistirip bizi oyundan etmesi soz konusu mu?

aynen öyle hocam o ihtimal var fakat primary oyun ise kendi hesabınızdan girdiğiniz için şifre değişse de oynayabiliyorsunuz sadece primary hesabı sattığınızda problem olur şifre değişmişse
  • secondary hesap sahibi şifre değiştiremiyor diye biliyordum ? yanlış mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

secondary hesap sahibi şifre değiştiremiyor diye biliyordum ? yanlış mıyım?

Maalesef değiştiriyor hocam, bu kadar sorunun yaşanmasının nedenlerinden biri de bu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: french press

secondary hesap sahibi şifre değiştiremiyor diye biliyordum ? yanlış mıyım?

değiştirebiliyormuş hocam
  • Yani simdi primary olarak almak daha mi avantajli ? Pri mi oyun almayi tercih edeyim sec oyun mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maildecept

Yani simdi primary olarak almak daha mi avantajli ? Pri mi oyun almayi tercih edeyim sec oyun mu ?

Primary her zaman daha iyidir bana göre
  • Cok saol cevabin icin dostum.
  • Arkadaşlar kocaelinde polis memuruyum kandirilma gibi bir korkum yok. Ben beni kandirani bulurum onun harici çok anlamam kardeşlikten beni yönlendirecek kardeslik yapmak isteyem varmi özel oyunlar için en az 5 yil

• quote:

Orijinalden alıntı: okanka18

Arkadaşlar kocaelinde polis memuruyum kandirilma gibi bir korkum yok. Ben beni kandirani bulurum onun harici çok anlamam kardeşlikten beni yönlendirecek kardeslik yapmak isteyem varmi özel oyunlar için en az 5 yil

Demekki yokmuş olduuuu kolay gelsin

• Assassin's Creed FREEDOM CRY [PSN oyunu, asıl oyun olmasa da oynayabiirsiniz eklenti değil.] secondary hak 15 TL
  • Killzone-primary-30 tl us psn'den alinmistir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Us Psn 7 tane 50$ ve 3 tane 20$ psn kartlar şuan elimde. Sadece İzmir İçi elden teslim edebilirim, çünkü kartı kazıyıp kodu gönderdiğimde farzedelim ki adam kod tutmuyor derse ben hiçbir şey talep edemem olay bulanır, bu sebeple sadece elden jelatinli durumda teslim edicem. Dolar kuruna bakın ederi neyse o fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REAL MADRID -- 23 Mayıs 2014; 15:40:25 >
  • REAL MADRID kullanıcısına yanıt
    E amazondan almaktan farki ne :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fizboz

E amazondan almaktan farki ne :)

Kredi kartı olmayıp elden almak isteyen birsürü oyuncu var, ki yardımcı olurum sorun değil yani
  • REAL MADRID kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_63829200/tm.htm

bu linkte de satılıyor orada psn id den paranın yatırılıp yatırılmadığının kontrolu gibi bir şey söylemiş ama tam anlamadım ben ne olduğunu bir oku istersen ne de olsa maille daha fazla almak isteyen olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.