Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satılık US Killzone Shadow Fall Second Hesap 25Tl
    Teknoloji demosu gibi üstelik 25 TL daha ne olsun gel vatandaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozankardes -- 15 Mayıs 2014; 10:23:27 >
  • tomb raider yada assasin creed 4 yokmu arkadaşlar kimsede satılık :D fifa 14 te alırım
  • Tomb Raider Definitive edition rude. adlı arkadaşla beraber alınmıştır. Primary hakkı bende, secondary hakkı kendisindedir. Hayırlı olsun
  • Bende hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingene

tomb raider yada assasin creed 4 yokmu arkadaşlar kimsede satılık :D fifa 14 te alırım

Tomb Raider US hesap ta 29 Dolara düştü hocam dün gördüm yanlis hatirlamiyorsam bir bakın

• Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Cok sukur bulduk seni dostum primary hesabini ben alicam yegenim icin aldigimda haber veririm sanada

• quote:

Orijinalden alıntı: MS-TF

Tomb Raider Definitive edition rude. adlı arkadaşla beraber alınmıştır. Primary hakkı bende, secondary hakkı kendisindedir. Hayırlı olsun

Sorunsuz alisveris arkadaşa teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

quote:

tomb raider yada assasin creed 4 yokmu arkadaşlar kimsede satılık :D fifa 14 te alırım

Tomb Raider US hesap ta 29 Dolara düştü hocam dün gördüm yanlis hatirlamiyorsam bir bakın

US hesaptan alamiyrum ki amazon.com illa US de olan gerek diyor gift card içinde bunun başka yolu yokmudur

• MGS 5 2.hak takaslik

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

quote:

US hesaptan alamiyrum ki amazon.com illa US de olan gerek diyor gift card içinde bunun başka yolu yokmudur

Amazondan alabilmek için şu adresi adres defterinize yazın ve birinci adres olarak ayarlayın, daha sonra kredi kartınızla psn code card alabilirsiniz. 50$ olan hata veriyordu 10-20$ psn kartları alabilirsiniz.

1907 CENTER POINT PKWY
    BIRMINGHAM
    BIRMINGHAM, ALABAMA 35215-4552
    United States
    Phone: 205-854-4362

• cingene C kullanıcısına yanıt
    Kredi kartın var ise ve amazon hesabın var ise istediğin kadar para yükleyebilrisin US psn hesabına. yapman gereken sadece bir adet amerika adresi gir ve ürünü satın alırken fatura adresi olarak bu adresi seçmen yeterli.
  • lenasso kullanıcısına yanıt
    50 dolarlık hata veriyor ama 1 saat içinde kod eline geçiyor, sıkıntı olmuyor.

İlave olarak; online olarak aldığın para veya oyun kartına vergi eklerse adresini vergi olmayan bir eyaletten seç. O zaman vergi ödemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

50 dolarlık hata veriyor ama 1 saat içinde kod eline geçiyor, sıkıntı olmuyor.

İlave olarak; online olarak aldığın para veya oyun kartına vergi eklerse adresini vergi olmayan bir eyaletten seç. O zaman vergi ödemezsin.

Alabama da vergi yok hocam aynen Ama ben 50$ da 3 kez hata verdi işlem iptal etti 3 kez yani kod falan gelmemişti, yaklaşık 10 gün önce denemiştim.
  • merhaba herkese ilk defa alışveriş yapacağım hesap olarak rayman legends arıyorum satan var mı
  • koskaca forumda bi tane nba 2k14 satan yok
  • Battlefield 4 tr psn primary ve secondary paket olarak satılıktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: die.Rache

Rayman Legends Primary hesap satilik,30 Lira

MGV 5 veya Amazing Spider-Man 2(bir miktar öderim üstüne) ile takas olabilir..

Oyun,"emirhan93" nickli kisiye verilmistir,güle güle oynasin :)
  • quote:

quote:

çok teşekkür ederim size :) kendisi çok düşünceli birisi paypal ile ödeme yapamadığımı söylediğimde somaya bağış yapmamı istedi bu ince davranışı ve ilk alışverişim olmasına rağmen bana güvendiği için kendisine teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhan93

quote:

quote:

çok teşekkür ederim size :) kendisi çok düşünceli birisi paypal ile ödeme yapamadığımı söylediğimde somaya bağış yapmamı istedi bu ince davranışı ve ilk alışverişim olmasına rağmen bana güvendiği için kendisine teşekkür ederim

Hocam göstermiş olduğunuz ince davranıştan ötürü bende teşekkür ederim size. Allah acılı ailelere sabır versin..

Arkadaşla yaptığımız alışverişte pay pal belki işletim ücreti alır diye fazladan para yatırmıştı hesabıma. @die.Rache

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 15 Mayıs 2014; 14:35:00 >

• Adamsin

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.