Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

Orijinalden alıntı: homeknight

Arkadaşlar Mrb. Elimde Killzone Türkçe var, infamous türkçe ile takas yapabilirim. Ya da nakit satabilirim.

Kaça satıyorsun hocam fiyat yazarsan düşenebiliriz.

Ürünü elden takas yaptık az önce, teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackRussiaN

Benim ne aldıgım ne saattıgım kımseyı baglamaz istedıgımn pm sıne cevp verırm ıstedıme vermem Kımsenın zoruna gıtmesın herkes kendı ısıne baksın gereksız boss lakırdılarınızı kendıze saklayın mıllettı karalamaya hakknz yok akıllı olun bakın forumunuza oyunuza... terbıyszlıgn luzumu yok ( alıntı yapan 2 sahsıyete )

Aynı şaçmalığı 2.el bölümünde de yapanlar var.. Kimse kimsenin şahsına iltifat için pm atmıyor, ilan açıyorsan satış yapıyorsan pm lere cevap vermek durumundasın. Asıl terbiyesizlik pm lere olumlu olumsuz dönüş yapmamaktır. Ayrıca kimse seni karalamıyor sen zaten bu tavırlarınla kendini şaibeli duruma düşürüyorsun. Office1905 nickli şahıs da aynen böyle rest çekiyordu ama sonunu hepimiz gördük kendi ipini kendi çekti..

• bunlar da yeni türedi he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

quote:

Benim ne aldıgım ne saattıgım kımseyı baglamaz istedıgımn pm sıne cevp verırm ıstedıme vermem Kımsenın zoruna gıtmesın herkes kendı ısıne baksın gereksız boss lakırdılarınızı kendıze saklayın mıllettı karalamaya hakknz yok akıllı olun bakın forumunuza oyunuza... terbıyszlıgn luzumu yok ( alıntı yapan 2 sahsıyete )

Aynı şaçmalığı 2.el bölümünde de yapanlar var.. Kimse kimsenin şahsına iltifat için pm atmıyor, ilan açıyorsan satış yapıyorsan pm lere cevap vermek durumundasın. Asıl terbiyesizlik pm lere olumlu olumsuz dönüş yapmamaktır. Ayrıca kimse seni karalamıyor sen zaten bu tavırlarınla kendini şaibeli duruma düşürüyorsun. Office1905 nickli şahıs da aynen böyle rest çekiyordu ama sonunu hepimiz gördük kendi ipini kendi çekti..

Ben dicemi dedim Uzatmaya gerek. Yasın kac bılmıyorm Fazla hırs iyi deildir. son cevap sana.. iyi forumlar...

Ben de diyeceğimi dedim başka söze gerek yok zaten. Yaşım da profilimde yazıyor. Ne yapmak istediği anlaşılamayan birinin şu konuda tutunabilmesi mümkün değil.. kolay gelsin sana..

* Kendisiyle şahsi bir husumetim olmadığının anlaşılması için bu ss leri ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 4 Mayıs 2014; 22:19:24 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben dicemi dedim Uzatmaya gerek. Yasın kac bılmıyorm Fazla hırs iyi deildir. son cevap sana.. iyi forumlar...

Ben de diyeceğimi dedim başka söze gerek yok zaten. Yaşım da profilimde yazıyor. Ne yapmak istediği anlaşılamayan birinin şu konuda tutunabilmesi mümkün değil.. kolay gelsin sana..

* Kendisiyle şahsi bir husumetim olmadığının anlaşılması için bu ss leri ekliyorum.

guzel bi derleme olmus,manidar

• Arada eğlenmek amacıyla bu konuyu açıyorum.Çünkü kardeşlik dışında her şey konuşuluyor
  • Noxite kullanıcısına yanıt
    Pm
  • quote:

Biz mi terbiyesizlik yapıyoruz ? Adam gibi niye 2.defa hesap aradığını belirtsen daha kolay olmaz mıydı ? veya niye pm'e dönmediğini ? Belki de bir sonraki alışverişimiz senle bile olabilirdi. Şu rest çekmeye çalışan insanları çözemiyorum arkadaş.
  • Bende gönderdiğim pm ye cevap verilmiyor, saygısızlık yapılıyor diye burada bir şahsiyetle tartışmıştım. Hatta bu sözde referanslı üye. Bu işin referanslısı ya da referansızı farketmiyor. Bu forumda genel olarak gönderilen pm lere cevap verilmeme saygısızlıgı var!
    Ben o zaman burada sert de olsa bana yapılanı söyledim ama kimse oralı olmadı. Şimdi de satış yapıyorsanız pm lere vermek zorundasınız yazılıyor. Boşuna yüklenmeyin adamın üstüne bu forumdakilerin geneli böyle, mesajlara cevap vermeyen insanlarla dolu, burada herkesin önünde kibarca konuşurlar, ama iş pm ye gelince saygısızlık yaparlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jisub -- 5 Mayıs 2014; 0:47:15 >
  • quote:

Alınıcaklar ( Nakit Alıcam Pıyasası bellı ucmayn :)!!!

TR İnfamus Primary

Wach Dogs Primary

Nfs Rivals Primary

Injustice Primary

güncel....

• quote:

Orijinalden alıntı: yunsev

Rayman veya knack
    almak istiyorum satan arkadaslar pm

Güncel

• NBA 2K14 alınıktır.
  • Watch Dogs Pre-Order Secondary Satılık, fiyat 55 TL
  • ozankardes kullanıcısına yanıt
    Kivanc1Mac'e devredildi.
  • pre-order secondry olunca noluyor? watch dogs 110 liradanmı satışa sunulcak o zaman?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

pre-order secondry olunca noluyor? watch dogs 110 liradanmı satışa sunulcak o zaman?

Yok pre olunca extra özellikler veriliyor silah kıyafet vb. Bonus gibi düşün. .
    Birde secondry hak 2.hak olduğu için daha ucuz olur arkadaş 55 e satiyor diye oyun 110 değil yani ;)

• o zaman oyunu satın alan kişi dahamı fazla ücret ödüyor?

nba 2k14 alınık 40-45 lira çalışır ücret hemen yollanır
  • Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    bence otur bi say belki bulmuştur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykadiraras

bence otur bi say belki bulmuştur :)

hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Satılık Killzone US Primary hesap: 35 TL

Güncel

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.