Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu utanmaz dolandırıcının ifşa edilmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum arkadaşlar. Gerekli şikayetler yapılsın cezası neyse çeksin ki bir daha buralara gelemesin!

Thief Secondary hesap takaslık veya satılıktır 30TL
  • Herkesin eline sağlık valla güzel bir ifşa olmuş Yalnız bu iş sadece ifşada, korkutmada kalmamalı. Hiç vakit kaybetmeden gerekli işlemler yapılırsa çok güzel olur. Bu elemana dünyayı bi tersten göstersinler de ne olduğunu anlasın. Yoksa döner dolaşır yine aynı pisliği yapar haysiyetsiz... REAL MADRID in ilk mesajını direk üstüne alınıp savunma yapmasından ne mal olduğu belliydi zaten Bu arada windox un da referansı vardı 1 tane o yüzden alışveriş sırasında referans dışında önceki mesajları, üyelik tarihi gibi şeyleri de incelemekte fayda var.

Zamanında csb yazarı nickiyle PES 2014 hesabı satarken bunun yalanını ortaya çıkarıp ilanının altında ifşa etmiştim, benimle bir süre tartıştıktan sonra "kimse sana güvenip de bunu almaz" dediğimde en son şu sözü söylemişti : "her malın bir kör topal alıcısı mutlaka çıkar ve ben onu satarım" ve gerçekten de öyle oldu konusuna o kadar yazmama rağmen o hesabı forumdan birisi almış sonra PS3 ü banlanmıştı hatta konu da açmıştı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitovski

Evet konumuzun amacına gelecek olursak inFamous Second Son Secondary Türkçe Fiyatı 49.99 TL'dir

49.98 yap kesin satarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal beyler hepinize!
  • Ellerinize sağlık gerçekten. Dolandırılan arkadasların bir nebze içleri soğumustur herhalde. Cok sukur simdiye kadar hep güvenilir arkadaslarla takas yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

quote:

Orijinalden alıntı: yigitovski

Evet konumuzun amacına gelecek olursak inFamous Second Son Secondary Türkçe Fiyatı 49.99 TL'dir

49.98 yap kesin satarsın

Yoğun istek üzerine fiyat 49.98 TL olmuştur

• Office1905
    Merhaba spiderman-2 var istermisiniz acaba ? primary hak olarak

İyi direkten dönmüşüz..

Referansı olmayan arkadaşlar ile alışveriş yapmıyorum. Yapmadığımda iyi olmuş..

Spiderman ve Injustice hala alınıktır bu arada..
  • Child of Light bitmek üzere. Mükemmel bir oyun olmuş kesinlikle oynamalısınız. Yanında iki tane eklentiyle birlikte primary hesap 25 lira. (Cumartesiye kadar bitiririm oyunu)
    Infamous Second Son Primary Hesap 80 lira
    AC4 Kutulu olarak takas etmek istiyorum. Fifa 14 veya NBA 2K14 ile takaslayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

Ellerine sağlık mustafa çürük elmayi birak çürük tarlayi ayirdin ;))
    Adam bele olmuştu ps4 kardeşliğe

"hem diyor telden ara görüşelim hemde işitme engelliyim "

Neyse boşver iyi oldu. ..
    Artık cesaret edemez..

Ya sorma Hakan artık daha güvendeyiz, zaten artık belli grup arkadaşlar var onlar harici alışveriş yapmam, neyse ki bunu her hangi bi zarar almadan atlattık bi daha ki dolandırıcı bu kadar saf olmayabilir.
  • lenasso kullanıcısına yanıt
    Haklisin ne denirki dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Office1905
    Merhaba spiderman-2 var istermisiniz acaba ? primary hak olarak

İyi direkten dönmüşüz..

Referansı olmayan arkadaşlar ile alışveriş yapmıyorum. Yapmadığımda iyi olmuş..

Spiderman ve Injustice hala alınıktır bu arada..

Vallahi hocam direkten dönmussun geçmiş olsun

• Arkadaslar elimde primary hesap Assasins Creed black vlag var. Takas veya satiliktir 55tl infamous veya NFSrivals ile takas edebilirim saygilar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tomb Raider çift hak 65 TL

Primary 40TL
    Secondary 30TL

Ifşada emeği geçenlere teşekkürler.

• Hakikaten film gibi geçmiş olay, herkesi tebrik ediyorum. İnşallah olay polise intikal eder ve bu arkadaş yargılanır. Bu tarz adamlar cezasız kaldıkça artarak gelicektir, dolandırılan arkadaşlar sakın adama acıyıp geri adım atmasın.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt.Apollo -- 2 Mayıs 2014; 13:23:21 >
  • Nba 2k14 aliniktir. Primary veya second farketmez.

• Konu temizlendi.
    Takaslar kaldığı yerden devam edebilir.

Ve şunu ekleyeyelim.
    Herkesin karakteristik özellikleri vardır, bir insanın aynı kişi olduğunu ufak bir araştırma ile 5 dk'da anlayabilirsiniz.
    Windox, Csb Yazari, Office1905 hepsi aynı kişiler. Sürekli açık veriyor ve biz de yakalıyoruz, unutmayın ne kadar isim değiştirseniz değiştirin karakteristik özellikleriniz değişmez.

Yalnız bu işte biraz usta olmuş biri çok rahat bazı önlemler alıp bu işe devam edebilir. Bu takas olaylarında uyanık olun arkadaşlar, şüphe uyandıracak hareketler oluyorsa bile o alışverişten vazgeçin, en önemlisi referans ve üyenin forumdaki durumuna bakarak işlem yapın.

+ olarak, arkadaşlarımız konuyu bilişim suçlarına bildirdi, o yüzden bazı mesajlar konuda incelenmesi için silinmeyecek.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Arkadaslar ellerinize saglik tebrik ediyorum. Bunlar gibiler karsimiza cok cikacaktir. Zaten oyun alip satan kisileri az cok taniyoruz onlarla alisveris yapin cok zorda kalmadikca. Yeni uyeliklere cok dikkat edin.

Bu arada Knack primary Göktuğ hocama devredilmistir. Gule gule oynayin hocam.

• ps4mart14@gmail.com

adresinde ki türkçe Killzone un secondary hakki bendeydi dun giriyordu bugun hesaba giris yapilmiyor kim sifresini degistirdiyse rica ediyorum sifreyi banada versin !!

• Arkadaşlar Watchdogs almayı düşünüyorum. Primary ve Secondary fiyatlamasını nasıl yapıyorsunuz? Eskiden %40 %60 yapılıyordu, aynı şekilde mi yaptınız kardeşlikleri?
  • Amazing spiderman primary satilik------70 tl
    Lego hobbit ile takas olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.