Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.546
Cevap
411
Favori
1.598.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Swords Of Fate

Lego Marvel Super Heroes ve NBA2k14 kardeşlik ile almayı düşünüyorum, ama referans falan yok bence psn adresim var imzamda belki geçerliliği vardır bilmiyorum, ortak olmak istiyenler ikisine birden benimle iletişime gecebilir.

Swords Of Fate arkadasimla beraber NBA2k14 aldik . kendisine tesekkur ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

cod ghost secondary mevcuttur almak isteyen varsa duyrulur kendi hesabinizdan da oynayabiliyosunuz fifayla takas da yapilir

Kendi hesabımızdan nasıl oynuyoruz kardeşim secondry hakkını ?
  • Infamous Second Son takaslık, AC4 ile takas düşünüyorum.
    Anadolu yakası elden teslim.

Kardeşlik olayını bilmediğim için yorum yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mg21

quote:

Orijinalden alıntı: Swords Of Fate

Lego Marvel Super Heroes ve NBA2k14 kardeşlik ile almayı düşünüyorum, ama referans falan yok bence psn adresim var imzamda belki geçerliliği vardır bilmiyorum, ortak olmak istiyenler ikisine birden benimle iletişime gecebilir.

Swords Of Fate arkadasimla beraber NBA2k14 aldik . kendisine tesekkur ederim .

Marvel Super Heroes yuzi_35 arkadaşım ile , NBA2k14 ise mg21 arkadaşım ile aldık, iyi eglenceler arkadaşlar. @yuzi_35 @mg21
  • Saol tesekkur ederiz devamli bir kardeslik olma dilegiyle :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKMDGN

kutulu bf4 (1. bölge) ve kutulu tomb raider oyunlarımı takas yapmak istiyorum, ilgilenen pm lütfen.

güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrangerLovely

Arkadaşlar ben bu takas, Psn üstünden değiştirme işlerini falan bilmiyorum. Biri anlatabilir mi nasıl işlediğini ?

Ilk mesaja bakin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Office1905

quote:

cod ghost secondary mevcuttur almak isteyen varsa duyrulur kendi hesabinizdan da oynayabiliyosunuz fifayla takas da yapilir

oyuna indirdigin hesaptan girip ds4u kapatip aciyon cikan ekranda kendi hesabini seciyon oyuna devam ediyon boylece kendi hesabindan her oyunda olmuyo bu arada

• Hocam naçizane bir tavsiyede bulunacağım alacağınız her oyun için ayrı bir hesap açın böylelikle daha kolay satarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Hocam naçizane bir tavsiyede bulunacağım alacağınız her oyun için ayrı bir hesap açın böylelikle daha kolay satarsınız.

Dogrudur hocam ikinci el aldigim cihazda kullanilan hesapti bu bende dijital oyun sevmedigim icin elden cikartmaya calisiyorum :) aldigim kisinin hesabiydi yani.

• quote:

quote:

quote:

oyuna indirdigin hesaptan girip ds4u kapatip aciyon cikan ekranda kendi hesabini seciyon oyuna devam ediyon boylece kendi hesabindan her oyunda olmuyo bu arada

bkz. Yok öyle birşey!
  • neo23 arkadaşımla kilzone artı paraya anlaştık kargosunu aldı şimdi ben second son kargomu bekliyorum iki taraf için hayırlısı olsun şimdiden :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykadiraras

quote:

quote:

quote:

bkz. Yok öyle birşey!

Bazi oyunlarda oluyor hocam var bizim arkadslar fifa yi öyle kullaniyor mesela ;)
    Bu arada ilk sayfaya bak dunyao da ekledi konuya bu olayı sen kacirmissin

• quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

quote:

quote:

quote:

quote:

bkz. Yok öyle birşey!

Bazi oyunlarda oluyor hocam var bizim arkadslar fifa yi öyle kullaniyor mesela ;)
    Bu arada ilk sayfaya bak dunyao da ekledi konuya bu olayı sen kacirmissin

peki hesap değiştirdikten sonra interneti kapatsak hata veriyormu varmı bilgin ?

• Bir arkadastan Tomb Raider secondary hesap almistim. Hesap uzerinden oynamaya calisinca baska bir ps4 sisteminden girildi diyip beni atiyor. Nasil cozulur bu olay ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

bkz. Yok öyle birşey!

Var.

• Primary olarak TR İnfamous, Trials Fusion ve Outlast alınacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winterice

Bir arkadastan Tomb Raider secondary hesap almistim. Hesap uzerinden oynamaya calisinca baska bir ps4 sisteminden girildi diyip beni atiyor. Nasil cozulur bu olay ?

Satın aldığın kişiye mesaj at. Hesabı senden başka 1 kişi daha kullanıyor olabilir.

Bf4 primary arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDC -- 24 Nisan 2014; 16:42:56 >
  • TheDC kullanıcısına yanıt
    farkettim uyardı arkadaşlar ama merak ettiğim bir soru
    offline olunca oynayabilecekmiyiz ve niye böyle birşey var
    ayrıca offline oynanabiliyorsa çoklu hak dönemi haıyrlı olsun
  • TR PRİMARY İNFAMOUS SECOND SON ARIYORUM

BİRDE BİR SORUM OLACAK SECONDARY Fifa ve NBA alsam kendi hesabımdan oynayabiliyormuyum oynarsam onlarda ALINIK
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.