Şimdi Ara

PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.545
Cevap
411
Favori
1.598.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
138 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Store'da last of us ps4 59.99 dolar yazıyor.
    Nasıl yani, çıktı mı ps4 için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebzelicorba

Store'da last of us ps4 59.99 dolar yazıyor.
    Nasıl yani, çıktı mı ps4 için?

Ön sipariş

• fifa 2014 hak varsa alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Knack US Secondary 20 TL

Güncel..

• quote:

Orijinalden alıntı: unwicked

elımde kutulu nfs rıval var.pes 2014 yada bf4 ıle takas dusunuyorum.aradıgım kutulu oyundur.refaranslarıma bakabılırsınız guven konusunda.oyun cok temızdır kutulu kıtapcıklıdır oyun.

Hocam maalesef ps4 te pes 14 yok...
    Bilginize

• TOM RAİDER KUTULU... PS OYUNUNUNDAN ALINMA... SATILIK VEYA TAKAS DÜŞÜNÜNLER PM YOLLAYABİLİR...
  • infamus tr düblaj seconrdy satılık 55 tl
  • primary killzone veya bf4 alınık
  • Kutulu infamous second son, Türkçe pal ps4 oyunu 115 TL..
  • Thief Secondary hesap takaslık veya satılıktır.
  • Elimde kutulu Tomb Raider mevcut, ist avr içi elden takas düşünüyorum.

Kutulu AC IV: Black Flag veya Cod ghost tekliflerine açığım. İlgilenenler PM atabilir.
  • Nba 2k14 secondary satılık 45 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skillsiz -- 21 Nisan 2014; 14:32:45 >
  • Aybaşı PS4 alacağım inşallah. Yalnız aklıma takılan bir kaç soru var.
    - PS4 ün PAL veya NTSC olması kardeşlik olayını etkiler mi? Yani bendeki makine PAL arkadaştaki NTSC olursa birbirimizdeki oyunları oynayabilirmiyiz?
    - Arkadaşta var olan Fifa14 ile kardeşlik sayesinde karşılıklı oynayabilirmiyiz?
    - En sonuncusu da nereden alacağız PS4 ü? Gönül TR garantili PAL bir makine istiyor ama bulmak zor. Olanlarda 1.650 tl diyor.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsendil

Dün BLACK84 den takas ile aldığım Trial fusion Secondary hesabi Acil olarak Trine2 hesap ile takaslamak istiyorum

Hocam merhaba neden acil oyunu beğenmedinizmi bende bu oyunu almayı düşünüyorumda, oynayanlar güzel diyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenasso

quote:

Dün BLACK84 den takas ile aldığım Trial fusion Secondary hesabi Acil olarak Trine2 hesap ile takaslamak istiyorum

Hocam merhaba neden acil oyunu beğenmedinizmi bende bu oyunu almayı düşünüyorumda, oynayanlar güzel diyorlardı.

oyunu beğendim ve kendi hesabımda oynamak istedim oyunu gördükten sonra o yüzden satın almaya karar verdim trine2 ile takas yapabilirsem bu hakkını oyunu satın alıcam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lenasso

quote:

oyunu beğendim ve kendi hesabımda oynamak istedim oyunu gördükten sonra o yüzden satın almaya karar verdim trine2 ile takas yapabilirsem bu hakkını oyunu satın alıcam

Anladım hocam, iyi oyunlar o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: xass

Aybaşı PS4 alacağım inşallah. Yalnız aklıma takılan bir kaç soru var.
    - PS4 ün PAL veya NTSC olması kardeşlik olayını etkiler mi? Yani bendeki makine PAL arkadaştaki NTSC olursa birbirimizdeki oyunları oynayabilirmiyiz?
    - Arkadaşta var olan Fifa14 ile kardeşlik sayesinde karşılıklı oynayabilirmiyiz?
    - En sonuncusu da nereden alacağız PS4 ü? Gönül TR garantili PAL bir makine istiyor ama bulmak zor. Olanlarda 1.650 tl diyor.

Şimdiden teşekkürler.

PAL NTSC makine arasında bluray filmler hariç fark yok. Arkadaşınızdaki fifa psn'den indirildiyse oynarsınız.
  • trials fusion secondary hesabı @cakal41234 a sorunsuzca satılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Elimde ki Tomb Raider'ı çok uygun fiyata verecem arkadaşlar. Hesap primary. Teklifinizi yaparak om atın. Yeter artık,gitsin

Satılmıştır.

Nba 2K14 -Primary veya Secondary
    Battlefield 4 -Primary

arıyorum.
  • Trial fusion Secondary hesabi Acil olarak Trine2 hesap ile takaslamak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.