Şimdi Ara

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.282
Cevap
27
Favori
116.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merak ettiğim bir şey var pocketle neden bir tutulmaz? bu arada kırılacak gibi durmuyor diyorsunuz ama çok kişi kalitesiz malzeme diyor :( sizce nasıl? telefonu (İNŞALLAH) almama 3-4 gün kaldı ama hala tam kararımı veremedim . bu arada jelatin alıcam zaten. büyük ihtimal flip coverda alırım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

merak ettiğim bir şey var pocketle neden bir tutulmaz? bu arada kırılacak gibi durmuyor diyorsunuz ama çok kişi kalitesiz malzeme diyor :( sizce nasıl? telefonu (İNŞALLAH) almama 3-4 gün kaldı ama hala tam kararımı veremedim . bu arada jelatin alıcam zaten. büyük ihtimal flip coverda alırım. :)

Pocket ufak telefon, kasası falan kibrit kutusu gibi istesende zarar veremezsin pek Bunun da malzemesi öyle pek adi değil, kalitesiz diyenler de 500tlye çelik kasa telefon mu bekliyordu ?

• ben filip cover aldım ekran koruyucu da yaptırdım hiç de düşürmedim gayet memnunum

bu paraya daha iyisi olmaz
  • Arkadaşlar mesajın iletilip iletilmediğini nasıl anlarız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tekrar merhabalar size iki sorum olacak

1) internet bağlantısı için sadece Mobil veri bağlantısı açık kalmalı değil mi. Veri dolaşımını nedir ?

2) Örneğin 3g bağlantımız açıkken wifi ağına bağlanırsak hücresel veriden mi kullanır wifi dan mı ? Bunu ayarlayabileceğimiz bir seçenek göremedim.
  • Ben wifi açıkken veri bağlantısını kapatıyorum :)@vwag

• quote:

Orijinalden alıntı: SirDavos

Arkadaşlar mesajın iletilip iletilmediğini nasıl anlarız ?

Ayarlara girip ekranı sola kaydırın,orada mesajlaşma var.sms İletim onayını açarsanız anlayabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Arkadaşlar mesajın iletilip iletilmediğini nasıl anlarız ?

Ayarlara girip ekranı sola kaydırın,orada mesajlaşma var.sms İletim onayını açarsanız anlayabilirsiniz

Teşekkurler :)

• Arkadaslar batarya performansi nasil 620 kullaniyrdum berbatti 1 gunu cikarmiyrdu acaba buda oylemi ve guclu batarya takma imkanimiz varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

Arkadaslar batarya performansi nasil 620 kullaniyrdum berbatti 1 gunu cikarmiyrdu acaba buda oylemi ve guclu batarya takma imkanimiz varmi

Bende merak ettim hocam. Takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 26 Şubat 2014; 15:12:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

quote:

Orijinalden alıntı: Destny

Batarya berbat durumda bende 1 günü çıkartmıyor çokta yoğun kullanım yok hayret ya

ilk şarj süresimi az hocam acaba. neden yaparki? çoğu kişi 1 günü çıkarıyor dedi ama :/ bende alıcam bakalım nolcak

ilk aldıgımda 4 saat şarjda kaldı nolur nolmaz diye ordaki gorevli %100 olsun yeter dedi bu yeni bataryalar öyleymis. 1 gün gitmiyor 15 saat ortalama oda 3g kapatırsam wifi falan. 10 gunluk telefon daha
  • Beyler teleefona bişey oldu. Ana ekranı sola çekince çıkan menü müzikler gibi harf harf ayrıldı. Çok rahatsız ediyor. Kapatıp açtım düzelmedi. Nasıl eski haline getirebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Beyler teleefona bişey oldu. Ana ekranı sola çekince çıkan menü müzikler gibi harf harf ayrıldı. Çok rahatsız ediyor. Kapatıp açtım düzelmedi. Nasıl eski haline getirebilirim?

Uygulama sayısı artınca otomatikmen oluyor ve kapatılamıyor alışmaya bak bende ilkte çok şikayet etmiştim ama artık alıştım

• arkadaşlar yok mu daha önce teknosadan internet alışverişi yapan ?
    Profil adına ne yazıyoruz ?
  • quote:

arkadaşlar yok mu daha önce teknosadan internet alışverişi yapan ?

Size bağlı bir şey o. Ev, iş isteğinizi yazın sadece hızlı seçim yapabilmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

arkadaşlar yok mu daha önce teknosadan internet alışverişi yapan ?

Size bağlı bir şey o. Ev, iş isteğinizi yazın sadece hızlı seçim yapabilmek için

teşekkürler dostum
  • Ayarlar-uygulamalar-arka plan görevlerinde ileri düzeyde sizde hangi programlar açık arkadaşlar ? orayı kapatamıyoruz ve sanırm benim şarjımı bunlar bitiriyor. Facebook,whatsapp,bing hava durumu,music downloader,mix radio bende bunlar açık bazılarını kaldırdım bakalm sonuç ne olcak
  • Kamera sesini nasıl kapatıyoruz bilen var mı? Sanki görmüştüm gibi hatırlıyorum ama bulamadım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Kamera sesini nasıl kapatıyoruz bilen var mı? Sanki görmüştüm gibi hatırlıyorum ama bulamadım şimdi.

Ayarlar-Zil sesleri + Uyarılar - En altta seçenek var ordan.
    Benimde tüm arka plan uygulamaları kapalı ama durduk yerde şarj gidiyor anlamış değilim.İleri düzeyde bişey yok ki hiç müdahale edemiyorum oraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperMario.

quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Kamera sesini nasıl kapatıyoruz bilen var mı? Sanki görmüştüm gibi hatırlıyorum ama bulamadım şimdi.

Ayarlar-Zil sesleri + Uyarılar - En altta seçenek var ordan.
    Benimde tüm arka plan uygulamaları kapalı ama durduk yerde şarj gidiyor anlamış değilim.İleri düzeyde bişey yok ki hiç müdahale edemiyorum oraya.

Oldu teşekkürler. Ben pek kullanmıyorum telefonu ama şarj durumundan memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.