Şimdi Ara

Nokia Lumia 525 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.282
Cevap
27
Favori
116.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar klavyyenin boyu basil buyutuluyor? Yazarken hep farkli harfe basmis oluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beograd

Arkadaslar klavyyenin boyu basil buyutuluyor? Yazarken hep farkli harfe basmis oluyorum

Telefonu yan çevirin, biraz daha iyi oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duboisi

quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Kırmızı ve Beyaz kapağım geldi az önce, yarın da sarı gelecek 2sini denedim sonuç: Siyahtan başkası yalan

bendeki de beyaz.. siyah kapak bulamıyorum nereden alırız acaba?

Siyah satan yer görmedim hiç. Alırken siyah almıştım ben.
  • quote:

quote:

Kırmızı ve Beyaz kapağım geldi az önce, yarın da sarı gelecek 2sini denedim sonuç: Siyahtan başkası yalan

L520 Siyah Kapak Gittigidiyor

L520 Siyah Kapak Ali Express

• qsdc35 kullanıcısına yanıt
    evet hocam memnunum maşallahı var telin

ama mağzası dar vs gibi konulardan dolayı beğenmeyenler var senin taleplerin neler. eğer düşünüyorsan ona göre karar ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

quote:

quote:

L520 Siyah Kapak Gittigidiyor

L520 Siyah Kapak Ali Express

teşekkür ederim.. biraz daha ucuzlamasını bekleyelim artık..

• Bunda birde flaş ve ön kamera olmalıydı ........

• duboisi D kullanıcısına yanıt
    Ucuzlamaz büyük ihtimalle. Bu kapaklar zor bulunuyor. Mavi rengini de bulamadım uygun fiyata.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 haftadır cihaz sorunsuzdu. Browserdan borsayı / hisse senetlerini takip ediyorum. Ama dünden beri Flash Playerınızı güncelleyin uyarısı geliyo ve borsa grafiklerini göstermiyor. Sizde de flash Player güncellemesi istiyor mu?

Bu arada telefondaki tüm güncellemeleri yaptım ama Flash Player yok zaten cihazda. Şimdiye kadar giren alet şimdi neden girmiyo anlamıyorum.
    Bu arada Flash Playerı güncelleyin uyarısı bildirim panelinde değil browserda grafiğin bulunması gereken yerde çıkıyı

• quote:

Orijinalden alıntı: SirDavos

quote:

Sarı hakkında da yorumlarını bekliyorum :)

Telefona harika bir hava kattı ama bana göre değil. Siyahçılardanım ben :)
  • Teknosa.coma özel kapaklar tekrardan 9,99 TL Normalde almayacaktım ama sarı kapak aldım kargo ile birlikte 12,50 tuttu.
    L525lerde tekrar 499 TL.
    Teknosadan başkası satsada gerçek fiyatını görsek.
  • alışveriş yaparken profil adını istiyor teknosada , nedir bu arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirDavos -- 25 Şubat 2014; 15:56:09 >
  • Beyler bizim okulun orada belediyenin wifi ı var. Oraya bağlanıyorum, sonra wifi giriş sisteminin açılması gerekiyor ama açılmıyor o. Başka telefonlar (andoidlerde mesela) tarayıcıdan girince otomatik olarak giriş sistemine yönlendiriyor. Sorun internet Explorer damı yoksa telefonda mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fukox kullanıcısına yanıt
    Windows Phone sistemi bazı gelişmiş Wi-fi güvenlik protokollerini desteklemiyor.

Bu destek 8.1 ile gelecek deniyor.

Örnek:http://forums.wpcentral.com/windows-phone-8/200619-802-1x-eap-ttls-support.html

Sorunun bununla ilgili olabilir.

düzeltme: aha türkçe kaynakhttp://discussions.nokia.com/t5/Nokia-Lumia/Lumia-620-EAP-TTLS-PAP-güvenlik-ayarlarını-neden-desteklemiyor/td-p/1996514

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanOzcan -- 25 Şubat 2014; 15:46:45 >

• Bu telefonun Titreşim özelliği çıldırtacak beni ya. Ben telefonu dışarda titreşimde kullanıyorum ve hep sol cebimde durur. Ama gelen aramaları çoğu zaman hissedemiyorum ,bugün iki sefer banka aramış ,ama hiç farkında değilim. Aynı sorun general mobile ds de de oluyordu.
    Şöyle sağlam uzunca titreyen bi telefon bulamadım. Nerde o eski telefonlar nerdeee

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-5 sorum var size ?

1-siyah alıcam sanırım ama Kırmızı alanda kırmızı kulaklık cıkıyorsa yada sarıda sarı kulaklık cıkıyosa fikrimi değiştirebilirim.

2-oyun dert etmiyorum sadece GTA SA Kasma Gipi birşey varmı Onu alıcam

3-mağazadan İNİAL KART İLE ALIŞ VERİŞ YAPARMIYIZ

4-BATARYADAN COK KORKUYORUM.

ŞUNLARI YAPARSAM SAAT SABAH 7:00 AKŞAM 6:00 EN batarya dayansın yeter .

60 dk Kulaklık ile müzik 2 saat internet 30 dk oyun ile günü cıkarırmı

5-Telefon Gelirken Ekran film Koruyucu Geliyormu ? 520 İLE aynı koruyucudan Alsam Sorun cıkartırmı ?
    ayrıca kapak olarak ne tavsiye edersiniz Ekranıda kapatan tarz Olabilir

6- 499 TL ŞUAN İnternetten alıcamda güvenemiyorum Cünkü Biz köyde oturuyoruz 5:00 kadar evde kimse yok KARGO GELİRSE teslim alamam. Şubede en az 30 km Ötede. kargoya bir not bırakırsam Saat 5:00 dan sonra gelebilirmi

7-hafta sonu fiyatlar inermi yeniden iner ise hafta sonu alayım hafta sonu evdeyiz

beyler kusura bakmayın biraz uzun oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: kaxux

ama mağzası dar vs gibi konulardan dolayı beğenmeyenler var senin taleplerin neler. eğer düşünüyorsan ona göre karar ver

hocam mağazası felan sıkıntı değil benim için. müzik-internet-oyun için alıyorum. ama fazla oynamıcam :) arkadaş malzemesi felan kalitesiz diyordu (birisinde görmüş yok düşünce kırılmış kendisindede pocket var hergün düşüyor birşey olmuyor diyo ) doğrumu? artık söz aldımda 28 şubata kadar büyük ihtimalle alıcam

• Batarya berbat durumda bende 1 günü çıkartmıyor çokta yoğun kullanım yok hayret ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

quote:

Orijinalden alıntı: kaxux

hocam mağazası felan sıkıntı değil benim için. müzik-internet-oyun için alıyorum. ama fazla oynamıcam :) arkadaş malzemesi felan kalitesiz diyordu (birisinde görmüş yok düşünce kırılmış kendisindede pocket var hergün düşüyor birşey olmuyor diyo ) doğrumu? artık söz aldımda 28 şubata kadar büyük ihtimalle alıcam

Pocketle bunu bir tutmak yanlış olur. Çok şükür hiç düşürmedim ama düşse de kırılacak gibi durmuyor. En fazla ekranı kırılır o da çok zor gibi duruyor, jelatin alırsan ona da pek bişey olmaz. O da olmadı ben çok sakarım diyosan flip cover alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Destny

Batarya berbat durumda bende 1 günü çıkartmıyor çokta yoğun kullanım yok hayret ya

ilk şarj süresimi az hocam acaba. neden yaparki? çoğu kişi 1 günü çıkarıyor dedi ama :/ bende alıcam bakalım nolcak
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.