Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.280
Cevap
109
Favori
573.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Alıntılamadan cevaplayayım, amoledler dediğin vakit geneli kapsar. Sen desen ki note 3 ve 5s onu anlarım bir nebze. Aktarma şeklin hatalı yada eksik o zaman . Ayrıca halen mavimsi ekranları. Paylaştığın sitede de görülüyordu bu detaylara bakıldığında. Onu hallederlerse çok güzel bir ekran olmaya aday .

Çözdük o zaman :)) Beyaz tonuyla iligili benim bir sıkıntım olmadı hiçbir zaman. Ben her zaman siyahlara bakıyorum. Zaten sende s2 kullandın bu noktadaki başarıyı biliyorsun ;) beyazın ufak farklılıklarla değişik görünmesi çokta sıkıntı olmuyor. Kişiden kişiye değişen zevkler hep bunlar.

Ben beyazları önemsiyorum çünkü sık sık forumlara girip yazı okuyorum. Üstelik daha elegant görünüyır yani daha bir premium his veriyor bana göre. Özellikle bir s3 yada s4 ile yanyana getirip bir sayfa açtığında çok mavi duruyor ve insan gerçekten de soğuyor cihazdan hemen. Ayrıca güneş altındaki görünürlüğü önemli çünkü işim icabı dışarıdayım sürekli ve ekranı okuyamamak gibi iğrenç bir şey olamaz. Bunu önceki cihazlarımdan iyi biliyorum. Öylece bakarsın bir şey görüp seçip işlem yapabilirmiyim diye. S4 iğrenç ötesiydi bu konuda ve direk almama sebebimdi o zaman. Mesela şu anda ipad mini kullanıyorum ve retina ekranı olmadığı için güneş altında biraz zayıf kalıyor. Satabilirsem air yada yeni miniden alıcam.
    Peki gps çok doğru çalışıyor mu? G2'de bu konuda biraz sıkıntılıydı. Yani aynı mesafeyi koşarken bir gün mesafeyi daha önce bildirirken diğer gün daha sonra bildirimde bulunuyordu runtastic programıyla. Ayrıca anlık bazen mesafeleri değiştirmeyip biraz bekliyır öyle düzeltmeler yapıyordu. Ben boş vaktimde koşuya çıkarım ve ondan dolayı kompakt, gps'i doğru çalışan ve cepte taşınası bir cihaz arıyorum. Inun için benim için üst limit 4.7 inch muhtemelen yada belki bir ihtimal 4.9 inch. N5 bataryası iyi olaydı direk onu alacaktım.

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

Bu resmi paylaşırım ve susarım :) Note3 ve galaxy s5 güneş altında mükemmel sonuçlar veriyor. Uzun pil ömürleride herkesin yanına kar kalıyor. Zaten amoled ekranlar sonsuz kontrast oranları sayesinde kapalı alanlarda en iyi sonucu veriyordu şimdi bu güneş altındada gerçekleşiyor. Bu yüzden son iki nesildir samsung un ürettiği ekranlar şu an için rakipsiz. superlcd3 ekranlarla ancak buraya kadar. Daha ötesi yok. Şimdi devir amoled in devri. Ayrıca galaxy s5 in beyaz tonlamasıda muhteşemdir. Onu görmediğinizi düşünüyorum. galaxy s2,3,4 e benzemez.

Dış mekanda ekranın yüzeyinin yansıtma oranı düşük olduğunda parlakmış gibi algılamışsın.

Dikkat edersen Iphone 5s ile çok yakın camın yansıtma oranları .

Dış mekan performansı ile genelleme yapılamaz özellikle parlaklık değerinde ...

Ne kadar parlak olursa kontrastın düşeceği bilinen bir gerçek veya kanundur...

Ek olarak Galaxy S3 RGB AMOLED PLUS ile Pentile olmayan ilk ürünüdür bir diğeri de Pentile olmayan Tab 7.7" lik AMOLED PLUS li tablettir. Bunların dışında hepsi PEntile dır ve geliştiriliyor ama Pentile olmanın avantajlarının yanında en bilinen dezavantajı gerçek beyaza ulaşamaması . Kırmızılar tam olmaması gibi ...

Bak kardeşim bu resmin yayınlandığı site ve haber linki

http://www.phonearena.com/news/Best-display-for-outdoor-use-comparison-Samsung-Galaxy-S5-vs-HTC-One-M8-vs-Apple-iPhone-5s-vs-Note-3-vs-the-rest_id55760#3-

İnceleme burda 2 mayıs tarihinde paylaşıldı. Yeni bir paylaşım. İnsanlar zaten galaxy s5 ve note 3 diye kararlarını vermişler. Sen sürekli o öyleydi bu böyledi diyorsun. Gerçekler linkte. Oylamada mevcut. Sen iphone 5s modeline oy verebilirsin. Bu sonucu değiştirmeyecek tabi.

Dis mekan fotosunu ile cam kismindaki yansima azligi ile alakali ve dikkat edilirse Iphone da ayni sayilir .

Benim yazdiklarim birden fazla ozellikle ele aliyorum kaynaklardan biri de zaten ayni senin verdiginle ...

Her cumlemi curut bakalim ...

• quote:

3 yerine 2 yazilacak. Bunu anlayacak kadar bilgi eksikliginiz var .

Evet cevabinizi alayim ...

Şaka mı bu cevap.s3 yerine s2 yazsaydın sende.seninle dalgada geçebilrdim verdiğin yanlış bilgi için.sadece s3 pentile dedim.

Bak arkadaşım bende bilgiliyim bu konularda tutupta sana bunu ispatlama amacına gitmem.sen orda öncesi olan bir bilgi versen o mesajı s2 yazacağına s3 yazmışsın yanlışlıkla diye düzeltirim.sen sadece sonda belirttiğin için ortada bir hatamı yoksa bilgi eksikliğimi var bilemem.sende yanlışlıkla yazmışım de uzatma.benim bilgi düzeyimi sorgulayarak muhabbeti çirkinleştirme...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Şaka mı bu cevap.s3 yerine s2 yazsaydın sende.seninle dalgada geçebilrdim verdiğin yanlış bilgi için.sadece s3 pentile dedim.

Bak arkadaşım bende bilgiliyim bu konularda tutupta sana bunu ispatlama amacına gitmem.sen orda öncesi olan bir bilgi versen o mesajı s2 yazacağına s3 yazmışsın yanlışlıkla diye düzeltirim.sen sadece sonda belirttiğin için ortada bir hatamı yoksa bilgi eksikliğimi var bilemem.sende yanlışlıkla yazmışım de uzatma.benim bilgi düzeyimi sorgulayarak muhabbeti çirkinleştirme...

Pentile olmayan AMOLED urun Samsung ta bugune kadar SADECE 2 tanedir . Biri Galaxy S2 oteki de Tab 7.7 " ..

Bunu bilmeyen yoktur ... 2 yerine 3 yazan biri anlik dikkatsizligi denir sense baska sekilde anliyorsun ...

Alti ustu 3 yerine 2 yazilacak ve duzeltimde sonucta o cevabimda hatali olan 3 yerine 2 olmasiydi baska yok ....

Neresi sakaymis basbaya ciddiyim ...

• quote:

quote:

quote:

Pentile olmayan AMOLED urun Samsung ta bugune kadar SADECE 2 tanedir . Biri Galaxy S2 oteki de Tab 7.7 " ..

Bunu bilmeyen yoktur ... 2 yerine 3 yazan biri anlik dikkatsizligi denir sense baska sekilde anliyorsun ...

Alti ustu 3 yerine 2 yazilacak ve duzeltimde sonucta o cevabimda hatali olan 3 yerine 2 olmasiydi baska yok ....

Neresi sakaymis basbaya ciddiyim ...

Tamam yanlışlıkla yazmışım de bitir meseleyi kimse seninle uğraşmıyor.herkeste bilmez ayrıca s2 ve s3 arasındaki farkı.bu konuya ilgili kişiler bilir.

Ben tutupta telefonlardaki en büyük sensör 1020'de desem kaç kişi düzeltir beni bu forumda.

Bana cevap veren kişi kardeş sen harf hatası yapmışsın o 808 olacak mı der.yoksa yanlış biliyorsun Nokia 808 olacak mı der.muhtemelen benim verdiğim cevaptan daha sert bir cevapla beni bozmaya çalışır.

Ben seni ne bozdum ne sataştım.sadece bir gerçeği kısaca yazdım.Bunu görüpte beni bilgisizlikle itham ederek seviyeyi düşürdün...

• quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

Orijinalden alıntı: alioztrk20

ben bu telefonu 200 euroya alip 5, 600 euroya satacak oldugum için bile utaniyorum , samsungun genel müdürü olsam intihar ederdim. boyle rezil bir alete 2 küsur milyar para vermeyin arkadaslar paraniza yazik

M8 kullanıcısıyım ama bu telefonu bu kadar yerden yere vurmanın da lüzumu yok. Sizin yaptığınız resmen fanboyluk. Tamam tasarımı ve arayüzü size itici gelebilir. Ama ekranıyla, kamerasıyla güzel pil ömrüyle nispeten diğer galaxy modellerine göre çağ atlamış bir telefon. Gerek yok bu kadarına tercihlere saygı duymasını bileceksin

abi htc m8 cebimde, galaxy s5 de odamda duruyor. s5i kullanmak için almadim satacam ama almisken biraz da kurcalayip bakayim dedim. resmen hayal kirikligi. estetik 0, malzeme kalitesi 0, telefondaki krom çakmasi plastik igrenç, telefonun arayüzü desen çok karisik ve çocuksu renkler kullanilmis. ben fikrimi soyledim sadece. samsung resmen dalga geçiyor. sen piyasaya 700 euroluk amiral gemisi sürüyorsan bi agirligi bi albenisi olmali. bi arkadasta s5i alacakti htc one m8 i almaya ikna ettim simdi bana tesekkür ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: It's My Life

Beyler sizce iPhone 5S i satıp S5'e geçmek mantıklı olur mu ?

Hocam bence ciddi düşünün arkadaşlarınızda varsa kurcalayın. Çünkü Android ile iOS farklı. S2 zamanında arkadaşım memnun olup olmadığımı sorup iPhone'dan S2ye geçmişti. Ancak hiç memnun kalmadı geri iPhone'a geçti. Geçme sebebi tamamen el alışkanlığı. Mesela Android telefonlar içinde bile farklı arayüzler var Touchwiz, Sense gibi. Ben Touchwiz'e alışık olduğum için Arkadaşımın Nexus5i bile farklı geliyor. Tamamen alışkanlık.

@wolverine55

S5 Prime daha tanıtılmadı bile. Tanıtıldıktan 2 hafta sonra falan satışa çıkar en erken. Ayrıca yine koreye özel bir cihaz olabilir. Prime 2K ekranlı olacağı için batarya ve uygulama performansı daha düşük olacakdır.

• quote:

quote:

quote:

ben bu telefonu 200 euroya alip 5, 600 euroya satacak oldugum için bile utaniyorum , samsungun genel müdürü olsam intihar ederdim. boyle rezil bir alete 2 küsur milyar para vermeyin arkadaslar paraniza yazik

M8 kullanıcısıyım ama bu telefonu bu kadar yerden yere vurmanın da lüzumu yok. Sizin yaptığınız resmen fanboyluk. Tamam tasarımı ve arayüzü size itici gelebilir. Ama ekranıyla, kamerasıyla güzel pil ömrüyle nispeten diğer galaxy modellerine göre çağ atlamış bir telefon. Gerek yok bu kadarına tercihlere saygı duymasını bileceksin

abi htc m8 cebimde, galaxy s5 de odamda duruyor. s5i kullanmak için almadim satacam ama almisken biraz da kurcalayip bakayim dedim. resmen hayal kirikligi. estetik 0, malzeme kalitesi 0, telefondaki krom çakmasi plastik igrenç, telefonun arayüzü desen çok karisik ve çocuksu renkler kullanilmis. ben fikrimi soyledim sadece. samsung resmen dalga geçiyor. sen piyasaya 700 euroluk amiral gemisi sürüyorsan bi agirligi bi albenisi olmali. bi arkadasta s5i alacakti htc one m8 i almaya ikna ettim simdi bana tesekkür ediyor

Tamamda kardeşim sen bilinmeyen bir şey söylemiyorsun ki insanlara.biz daha önce çok verdik senin düşüncendeki insanlara cevapları.kişisel fikrin saygıda duyuyorum ama farklı noktalara öenm veren kullanıcılarda var burda.teker teker yazmayalım sana neden bu telefonun tercih edildiğini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ax -- 7 Mayıs 2014; 12:50:08 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamamda kardeşim sen bilinmeyen bir şey söylemiyorsun ki insanlara.biz daha önce çok verdik senin düşüncendeki insanlara cevapları.kişisel fikrin saygıda duyuyorum ama farklı noktalara öenm veren kullanıcılarda var burda.teker teker yazmayalım sana neden bu telefonun tercih edildiğini...

sorun yok herkes istedigini yazabilir, ben htc m8 i almadan cok inceledim kararsizdim s5 ile. eski telefonum da s4 tü.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Hocam note 2 de pentile degildi yanlis hatirlamiyosam. Link bulursam editlerim.

Bu arafa tartisma amacli soylemiyorum belki birine lazim olur diye yazdim ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akil danismaniniz geldi arkadaslar :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Akil danismaniniz geldi arkadaslar :))))

Yeni konu açtım arkadaşlar ordan devam etsin yeter artık valla bıktım. Telefonla ilgili paylaşım yapamıyoruz. Telefon ile ilgili sorusu olan oluyor bu salak mesajlar yüzünden araya kaynıyıp gidiyor.
  • ben sizin iyiliginizi düsenmesem yazmazdim guzel arkadaslarim
  • Spigen Neo Hybrid Kılıf(Yan sanayi)

Beyler 3.5Dolara bu kılıftan almıştım 2 hafta önce(Kargo beleş). Kılıf bugün elime ulaştı. Normalde 7 dolar o gün indirim vardı. Bugün yine indirim var 3 dolara düşmüş.(2 tane alınca 5 dolar oluyor 2si. Yani dahada düşüyor fiyat). Ürün kutusuz gelmekte yani baloncuklu poşetli kargo pakedinin içinde sadece kılıf var ekstra bi paket yok. Ben 2 tane sipariş etmiştim. Mavi olanın dışı biraz eğilmiş ama telefona takınca düzgün duruyor. Plastik sonuçta. Almak isteyen olursa bu fiyata alınabilecek en iyi kılıf diyebilirim. Gelelim eksilerine Ürünün bir eksisi şarj kapağını açmak imkansız gibi. Çok küçük yapmışlar. Aynı durum orjinalinde de mevcuttur diye düşünüyorum. Diğer eksiside plastik tuşlar serbest kalıyor gibiydi sallanınca ses yapıyordu. Bende içten bantlayarak çözüm buldum. Ürün telefonu biraz kabalaştırıyor. Telefon kesinlikle kötü görünmüyor ama kılıf sonuçta ekstra bi kalınlık veriyor. Tutuş açısından arka kısmı ne ele yapışan nede aşırı kayan bir malzemeden gayet rahat. Malzeme olarak bana düşünce yeterli korumayı sağlayacak gibi. Allah düşürtmesin diyip linki veriyorum. Haa son olarak evde kendi telefonumdan başka resim çekip koyabileceğim bir şey yok o yüzden koyamıyorum. Linkte real pictures var zaten sayfanın ortsından sonra birebir bana gelenin aynısı. Benim telefonum siyah renk. Ben bir adet gold1 adet blue aldım. İkiside hoş.

http://www.aliexpress.com/item/Newest-Neo-Hybrid-Bumblebee-Case-For-Samsung-Galaxy-S5-i9600-SPIGEN-SGP-Hard-Phone-Cover-High/1720284970.html

2 tane sipariş verecek olursanız ve farklı 2 renk istiyorsanız adeti 2 yapıp istediğiniz rengin 1ini seçin daha sonra not olarak 1 tane şu renk 1 tane bu renk istiyorum yazın ben öyle yaptım. Renkleri yazarken büyük harf kullanın dikkat çeksin yanlış olmasın.

Şimdi orjinalinn incelemesini izledim. Orjinali bundan biraz daha ince gibi duruyor. Ama 80 liraya değer mi tartışılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonely_man -- 7 Mayıs 2014; 16:03:40 >

• lonely_man kullanıcısına yanıt
    Fiyati cok iyiymis gercekten..Hayirli olsun gule gule kullanin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 7 Mayıs 2014; 15:42:35 >
  • bana acil cevap lütfen :)

arkadaşlar telefonu hepsi buradadan almak istiyorum ama sitede ne garantisi oldugu yazmıyor sıtelerinden sordum daha cevap gelmedı oradan alan var mı garantısını bılen ? hepsi burada iade şartları daha iyi gibi

ayrıca ereyon sitesinde telefon %2 indirimli 60 tl falan daha ucuz ereyondan telefon alan yada bilen var mı heryerde 2199 resmı garantılı ereyonda 50 60 tl ucuz olunca resmı garantılı...acaba güvenilir mi ?..... ereyonda iade şartlarında servise gönderilir sonra iade yapılır gibi yazıyor

Ne dersınız su anda bana yakın vatan yada teknosa yok o yuzden ne onerırsınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanxxx1905 -- 7 Mayıs 2014; 15:48:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajanxxx1905

bana acil cevap lütfen :)

arkadaşlar telefonu hepsi buradadan almak istiyorum ama sitede ne garantisi oldugu yazmıyor sıtelerinden sordum daha cevap gelmedı oradan alan var mı garantısını bılen ? hepsi burada iade şartları daha iyi gibi

ayrıca ereyon sitesinde telefon %2 indirimli 60 tl falan daha ucuz ereyondan telefon alan yada bilen var mı heryerde 2199 resmı garantılı ereyonda 50 60 tl ucuz olunca resmı garantılı...acaba güvenilir mi ?..... ereyonda iade şartlarında servise gönderilir sonra iade yapılır gibi yazıyor

Ben Samsung mağazasından almıştım Maximum kart ile tek çekim. O alışveriş bana 70lira maxipuan kazandırmıştı. Garanti koşulları hakkında yorum yapamayacağım. Hepsi buradayı da tavsiye etmem pek şimdiye kadar 1 alışverişimiz oldu onda da yanlış ürün gönderdiler.

• 2 yıldır s3 kullanıcısıyım ve telefondan çok memnunum. eşimde turkcel t 20 var. değiştirme zamanı geldi diye düşünüyorum. forumlardan incelediğime göre şu anda 2000 tl civarı alınabilecek en iyi telefon samsung s5 gözüküyor. birde 2500 tl civarı çıkması beklenen sony z2 var. s5 kullananlardan bir kaç sorum olacak

1. batarya performansını merak ediyorum ortalama kullanımda ben s3 ile 3-3,5 saat ekran görüntüsü alıyorum s5 de ne kadar alabilirim. (tasarruf modu hariç)

2. batarya tasarruf konumu gerçekten işe yarıyormu. (siyah beyaz)

3. arayüzünün çok hızlı ve güzel olduğu söyleniyor. rehber açılma süresi ve ara yüzü nasıl

4.4k çektiğiniz videoları full hd. televizyonda izleyebiliyoruzmu ve görüntüyü neyle televizyona aktarıyoruz

5. z2 ye 2500 tl vermeye değermi sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamarcobat3262

2 yıldır s3 kullanıcısıyım ve telefondan çok memnunum. eşimde turkcel t 20 var. değiştirme zamanı geldi diye düşünüyorum. forumlardan incelediğime göre şu anda 2000 tl civarı alınabilecek en iyi telefon samsung s5 gözüküyor. birde 2500 tl civarı çıkması beklenen sony z2 var. s5 kullananlardan bir kaç sorum olacak

1. batarya performansını merak ediyorum ortalama kullanımda ben s3 ile 3-3,5 saat ekran görüntüsü alıyorum s5 de ne kadar alabilirim. (tasarruf modu hariç)

2. batarya tasarruf konumu gerçekten işe yarıyormu. (siyah beyaz)

3. arayüzünün çok hızlı ve güzel olduğu söyleniyor. rehber açılma süresi ve ara yüzü nasıl

4.4k çektiğiniz videoları full hd. televizyonda izleyebiliyoruzmu ve görüntüyü neyle televizyona aktarıyoruz

5. z2 ye 2500 tl vermeye değermi sizce

Hocam buyrun incelemem....Bütün sorularınızın yanıtı şahsen...

http://forum.donanimhaber.com/m_91061779/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanxxx1905

bana acil cevap lütfen :)

Bu tür siteler genelde demeyeyim de %90 Paralel İthalat satıyorlar...
  • Bende bugun vodafone ile anlasmali olarak almayi dusunuyorum. Hayirlisi bakalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.