Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cinman

Bende 5 ay sonunda note 3 den s5 e geçtim ilk tepkiler herkes sesin ne kadar iyi geliyor oldu
    Ayrıca daha iyi çekiyor telefon daha önce çekmeyen eksi 1 kat da çok iyi konuşuyorum artık
    WiFi çok çok iyi

aynen katılıyprum. wifi de şebeke siyal gücü de şimdiye kadar kullandığım telefonlar arasında en iyisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Hocam karşı tarafın sesinde bir sorun oluyormu onu sordum? Note 3 de giden seste sorun yoktu ama gelen seste karşı tarafın sesinde pıtırtı geliyordu. 2 Note 3 ümdede aynı sorun oldu. M8 e bende baktım kasa harika ama ekran kötü. Kamera 4mp ve oda kötü. Ayrıca sanal tuşlar ekranda ve ekran bir hayli küçük kalıyor o yüzden ondan vazgeçtim. Z2 de bir gelsin onuda bir kontrol edicem ama s5 alıcam gibi duruyor. Sestede sorun yoksa çok iyi olur çünkü s4 ten beri bıktım bu cızırtı pıtırtı sorunundan..

m8'in ekranını beğenmemenıize şaşırdım. aksine ben de m8'i sırf ekranı yüzünden bile almak istemiştim en başta. hatta kamera başarısız olmasa alırdım belki. hem parlaklık hem de görüş açısı olarak s5'ten daha başarılı idi bence.

bu arada yanlış anlamayın, bu bir eleştiri değil. sadece değerlendirmelerin aslında ne kadar göreceli ve kişiye göre değiştebildiğini göstermek için yazdım.

ayrıca sanal tuş konusunda size aynen katılıyorum.

• ben bu telefonu 200 euroya alip 5, 600 euroya satacak oldugum için bile utaniyorum , samsungun genel müdürü olsam intihar ederdim. boyle rezil bir alete 2 küsur milyar para vermeyin arkadaslar paraniza yazik
  • quote:

Orijinalden alıntı: alioztrk20

ben bu telefonu 200 euroya alip 5, 600 euroya satacak oldugum için bile utaniyorum , samsungun genel müdürü olsam intihar ederdim. boyle rezil bir alete 2 küsur milyar para vermeyin arkadaslar paraniza yazik

Buralar sana gore degil arkadasim,yeni uyelik acmissin,baska isin gucun yok galiba...Alan almis, senden de akil alacaklarini sanmiyorum....Bu foruma uye olanlar genelde ne istediklerini bilirler,ihtiyaclarini da bilirler, bosuna kasma kendini...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ben bu telefonu 200 euroya alip 5, 600 euroya satacak oldugum için bile utaniyorum , samsungun genel müdürü olsam intihar ederdim. boyle rezil bir alete 2 küsur milyar para vermeyin arkadaslar paraniza yazik

M8 kullanıcısıyım ama bu telefonu bu kadar yerden yere vurmanın da lüzumu yok. Sizin yaptığınız resmen fanboyluk. Tamam tasarımı ve arayüzü size itici gelebilir. Ama ekranıyla, kamerasıyla güzel pil ömrüyle nispeten diğer galaxy modellerine göre çağ atlamış bir telefon. Gerek yok bu kadarına tercihlere saygı duymasını bileceksin
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni uye olmus,sirf buralar da Laf kalabaligi yapmak icin, millet afederseniz salak degil yani, cevap vermeye vakit bile harcanmaz :)) Kendi haline birakmak lazim...Eglensin birazcik...

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Hocam siz de haklısınız ama görünce dayanamadım bu kadar saçmalanmaz M8 kullanan ben bile sinirlendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Hocam siz de haklısınız ama görünce dayanamadım bu kadar saçmalanmaz M8 kullanan ben bile sinirlendim

Şu Mesajinizla durumun özeti belli oluyor zaten :))) Iyi forumlar,saygilar ;)

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Saygı bizden hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Hocam yeni uye olmus,sirf buralar da Laf kalabaligi yapmak icin, millet afederseniz salak degil yani, cevap vermeye vakit bile harcanmaz :)) Kendi haline birakmak lazim...Eglensin birazcik...

Mal sağlam olunca, göze çok batarmış... :)
  • Arkadaşlar merhaba,
    Geçen haftasonu ben de bir S5 alarak Android dünyasına geçiş yaptım. Şimdi dikkat ettim de, son 5-10 sayfayı okuduğumda kavga gürültüden başka hiçbir şey yok. Açıkçası daha da geriye gitmek istemeyerek sorumu artık sormak istiyorum.
    Daha önce hiç Android ya da Samsung kullanmadım. O yüzden aksesuar tavsiyelerine ihtiyacım var. Kılıf, ekran koruyucu ve batarya (powerbank ya da batarya kiti) gibi şeyler. Kılıf olarak cihazı kabalaştırmayan, kalınlaştırmayan bir şeyler bakıyorum. Ne önerirsiniz bana?

• gelecek ay s5 prime çıkıcakmış almayı düşünen arkadaşlar beklesinler bence
  • quote:

Bende s5 yok. Htc one da kullandim note 3 te. Hat one m8 i de elime defalarca aldim s 5 i de. Ciddi soyluyorum htc one m8 in duruşunu hiç begenmedim. S5 alirmiyim bilmiyorum ama bence daha guzek duruyor htc one m8 den. Abim de benimle ayni goruste ki siki bir iphonecidir kendisi.

• Beyler sizce iPhone 5S i satıp S5'e geçmek mantıklı olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: It's My Life

Beyler sizce iPhone 5S i satıp S5'e geçmek mantıklı olur mu ?

Galaxy s5 heryonuyle ustun bir cihaz. Cok masraf etmden s5 modeline gecebilirim diyorsaniz bence gecin. Gecmeden öncede iyice inceleyin. Yoksa sizde samsung telefonlardan nefret edenler kervanina katilirsiniz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Alıntılamadan cevaplayayım, amoledler dediğin vakit geneli kapsar. Sen desen ki note 3 ve 5s onu anlarım bir nebze. Aktarma şeklin hatalı yada eksik o zaman . Ayrıca halen mavimsi ekranları. Paylaştığın sitede de görülüyordu bu detaylara bakıldığında. Onu hallederlerse çok güzel bir ekran olmaya aday .

Hocam S5 de mavimsi ekranlar halledilmiş. Beyaz renk olayı 5s kadar başarılı olmasa da diğer telefonların seviyesine gelmiş.

5s ile Note 3'ü yanyana inceleme şansım oldu. Bütün ayarlar aynı. Full parlaklık ve modların hepsini tek tek inceledim.Şu dinamik, fotoğraf, sinema vs...

Browserda Note 3 hiç bir modda beyazı gösteremezken S5'in özellikle dinamik modda beyazları başarılı bir şekilde gösterdini farkettim.

Şu ana kadar benim Samsung almamamın en önemli sebeplerinden birisi buydu. O süper dedikleri Amoled ekranlarının önünde sanki mavi-yeşil bir jelatin vardı. S5'te bu olay gitmiş.

S2 den beri ilk defa Samsung'un bir telefonunu sevdim yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

gelecek ay s5 prime çıkıcakmış almayı düşünen arkadaşlar beklesinler bence

Ben cikacagini dusunmuyorum acikcasi, neden derseniz yeni cikmis bir Amiral gemisi,ustune cikartmazlar daha iyisini..Cikartacaklarsa S6 icin cikartirlar daha ustun ozellikli...

S5'in kirpilmis hali mini mesela...Daha uygun fiyatli oldugu icin hemen cikartiyirlar...Samsung'da israrla aciklama yapiyor zaten,boyle bir dusuncemiz yok diye...

• quote:

Orijinalden alıntı: It's My Life

Beyler sizce iPhone 5S i satıp S5'e geçmek mantıklı olur mu ?

Sırf büyük ekran diye geçecekseniz geçin derim...Pil ömrü de iyi,Kamerası da iyi ama dağlar taşlar kadar fark olduğunu sanmıyorum....Onun dışın da 5s' de iyi bir telefon..Performans olsun,ekranı olsun,stabil bir telefon..Kamerası da iyi...Ben olsam düşünürdüm..Ama büyük ihtimalle geçmezdim boşuna masraf yapmamak için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Alıntılamadan cevaplayayım, amoledler dediğin vakit geneli kapsar. Sen desen ki note 3 ve 5s onu anlarım bir nebze. Aktarma şeklin hatalı yada eksik o zaman . Ayrıca halen mavimsi ekranları. Paylaştığın sitede de görülüyordu bu detaylara bakıldığında. Onu hallederlerse çok güzel bir ekran olmaya aday .

Hocam S5 de mavimsi ekranlar halledilmiş. Beyaz renk olayı 5s kadar başarılı olmasa da diğer telefonların seviyesine gelmiş.

5s ile Note 3'ü yanyana inceleme şansım oldu. Bütün ayarlar aynı. Full parlaklık ve modların hepsini tek tek inceledim.Şu dinamik, fotoğraf, sinema vs...

Browserda Note 3 hiç bir modda beyazı gösteremezken S5'in özellikle dinamik modda beyazları başarılı bir şekilde gösterdini farkettim.

Şu ana kadar benim Samsung almamamın en önemli sebeplerinden birisi buydu. O süper dedikleri Amoled ekranlarının önünde sanki mavi-yeşil bir jelatin vardı. S5'te bu olay gitmiş.

S2 den beri ilk defa Samsung'un bir telefonunu sevdim yani.

Özellikle yanyana konulduklarında gerçekten de iğrenç duruyordu o renk. Büyük oranda halledilmesi iyi olmuş çünkü kalitesiz görünüyordu. Özellikle s3 ve s4'lerde.

• ax kullanıcısına yanıt
    3 yerine 2 yazilacak. Bunu anlayacak kadar bilgi eksikliginiz var .

Evet cevabinizi alayim ...
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.