Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★ (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.281
Cevap
109
Favori
573.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mlkgnc

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetakif123ts61

Htcnin arayuzune arayuz demek sahit ister touchwizz den biraz ders alsin htcne soylede saf androidden 3 5 ozellik ekleyip arayuz yapiyolar 4megapiksel kamera koyuyolar 2499 a millete yediryolar sizde bunu aliyorsunuz biraz dusunur insan cokmu kazik yiyoruz diye ;)

Evet touchwiz den biraz ders alsın ki rehbere 4 saniyede girsin 3 ay sonra telefon kasmaya başlasin demi :))) hiç bir şey bildiğin yok senin

bu söyledikleriniz ne kadar ütopik olsada şunu belirmek isterim touchwiz ne kadar kassa 3 ayda bir format istesede o iphone vari görsellikten uzak kullanışsız senseden 1000 kat iyidir htc telefonlarını elime alınca 5 dakika tahammül edemiyorum sadece kulaklıkla müziği mest ediyor beni gerisi hikaye...

• mlkgnc kullanıcısına yanıt
    ben s4 ile kafa kafaya zor sattım s4 üde 1 gün sonra 1100 tlye verdim şuan piyasası 1100 tl civarı hala nerde 1600 dediğin sıfır fiyatı zaten s4 te sıfır 1500 tl yani neyin kafası bu...
  • Galaxy s5 için, TOUGH ARMOR kılıf aldım harika düşünen varsa öneriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-E-R-K-E-Z

Galaxy s5 için, TOUGH ARMOR kılıf aldım harika düşünen varsa öneriyorum.

Hocam gule gule kullanin,resimleri paylasirsaniz forum adina sevindirici olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende

SAMSUNG GALAXY S5 KILIF SPIGEN NEO HYBRID ORJİNAL GUMUS

kılıf aldım öğleden sonra teslim alıcam , fotoğrafları paylaşacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetakif123ts61

Htcnin arayuzune arayuz demek sahit ister touchwizz den biraz ders alsin htcne soylede saf androidden 3 5 ozellik ekleyip arayuz yapiyolar 4megapiksel kamera koyuyolar 2499 a millete yediryolar sizde bunu aliyorsunuz biraz dusunur insan cokmu kazik yiyoruz diye ;)

Evet touchwiz den biraz ders alsın ki rehbere 4 saniyede girsin 3 ay sonra telefon kasmaya başlasin demi :))) hiç bir şey bildiğin yok senin

bu söyledikleriniz ne kadar ütopik olsada şunu belirmek isterim touchwiz ne kadar kassa 3 ayda bir format istesede o iphone vari görsellikten uzak kullanışsız senseden 1000 kat iyidir htc telefonlarını elime alınca 5 dakika tahammül edemiyorum sadece kulaklıkla müziği mest ediyor beni gerisi hikaye...

Çoğu insan zevksizdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

bende

SAMSUNG GALAXY S5 KILIF SPIGEN NEO HYBRID ORJİNAL GUMUS

kılıf aldım öğleden sonra teslim alıcam , fotoğrafları paylaşacağım :)

Bekliyoruz hocam ;) Hayirli olsun :)

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj için Usb 3.0 bir işe yaramaz. Çünkü telefonu Usb 3.0 kablo ile bağlasanız dahi ayarlardan Usb 3.0 bağlantıyı aktif etmeniz lazım ve eğer herhnagi bir veri alış verişi yapmazsanız otomatik olarak 10 dakika sonra telefon tekrar Usb 2.0 bağlantıya geçiyor. Yani Usb 3.0 bağlantı aslında hızlı veri aktarmak için tasarlanmış, hızlı şarj için bir etkisi sadece telefon pcye bağlı iken işe yarar o da sadece dosya atarken ya da dosya atmadan 10 dakika işe yarar. Bu arada zaten telefon dakikada %1 şarj oluyor yani %10'ken şarja taksanız (orjinal şarj cihazı ile) bir buçuk saat sonra telefonun şarjı dolmuş oluyor.

Bu arada ben de kılıf olarak daha önce de S3 ve Note 3'de kullanıp memnun kaldığım için Spigen Neo Hybrid (Silver) aldım. İlk bir kaç gün hoşuma gitti ama sonrasında şarja takarken alttaki kapağı zor açıldığı için ve telefonun kılıfsız görünüşü çok hoşuma gittiği için çıkardım. Kenarda durmakta şuan kılıf...

• bravado13 kullanıcısına yanıt
    Cok guzel bir ayrinti,tesekkurler ;))

• Bu arada daha öncede sordum ama arada kaynadı sanırım. S5 kullanıp da Bluetooth Audio kullanma şansı olanlar bir deneyebilir mi?

Sorunum şu; daha önce sorunsuz kullandığım Philips AS141 Bluetooth Dock'da S5 ile müzik dinlemeye çalıştığımda ilk 30 saniye falan sorunsuz çaldıktan sonra (bazen daha uzun çalabiliyor ya da bozulup düzelip tekrar da bozulabiliyor bir düzen içinde değil yani) sürekli kesik kesik gelmeye başlıyor ses. Aynı cihazda başka telefonlar ya da yine S5 gibi Bluetooth 4.0 kullanan laptopla denediğim zaman sorunsuz ses alabiliyorum ama S5'de sürekli bir sorun. Teknik destek almaya çalıştığım her yer(Samsung Bayi, Teknosa, Samsung Canlı Destek) bir servise götürün diyor fakat daha yeni cihazı da servise vermek istemiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum...

(Bu arada Logitech Bluetooth Alıcı ile denediğimde hiç bir sorun olmadı fakat laptopa bağlayıp ses paylaştırdığımda yine kesik kesik sorunu aldım. Yani Cihaza göre de değişiklik sunmakta. Kısaca çok mantıksız bir sorun aslında...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravado13 -- 2 Mayıs 2014; 13:02:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

Orijinalden alıntı: C-E-R-K-E-Z

Galaxy s5 için, TOUGH ARMOR kılıf aldım harika düşünen varsa öneriyorum.

Hocam gule gule kullanin,resimleri paylasirsaniz forum adina sevindirici olur..

Merhaba,

benimki renk ve görüntü oalarak aşağıdaki ile birebir ayrıdır.

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-E-R-K-E-Z -- 2 Mayıs 2014; 13:38:04 >

• Şimdi fakrlı bir arayış içindeyimim,

s5 teki full hd filim görüntüsünü HDMI üstünden TV'ye aktarmak istiyorum aşağıdaki ürünü kulanan varmı_ performası nasıl.

micro sd yi xfat32 ile formatlayınca 15gb lık tek parça full hd leri artık s5 e atıp izliyebiliyorum. bu görüntüyü tv ye vermek istiyorum.

★★ SAMSUNG GALAXY S5 (SM-G900S) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-E-R-K-E-Z -- 2 Mayıs 2014; 13:43:27 >

• C-E-R-K-E-Z C kullanıcısına yanıt
    Cok sık duruyor hocam,cok tesekkurler gule gule kullanin tekrar..

• donanımhaber s6 incelemesini yayınlar artık. Erdi herhalde telefonu falan bozdu yeniden testmi yapıyor nedir. 3 saatlik inceleme mi yapacak anlayabilmiş değilim
    evet. samsung 5.1 sistemimde tüm galaxy telefon serileri ile sorunsuz bir şekilde blutooth üzerinden dinleyebiliyordum. s5 de kesik kesik geliyor ses. çok saçma.
  • semihvarol kullanıcısına yanıt
    Araştırmalarım devam ediyor ama bulduğum şikayetler doğrultusunda anladığım sorun KitKat'tan kaynaklanıyor. KitKat sonrası genel bir bluetooth sorunu şikayet furyası yaşanmış internette. Bu durumda servise vermek de saçma sanırım; yazılımsal bir çözüm bekleyeceğiz gibi duruyor...
    bir de samsung bilgisayarım tanımıyor blutooth'u.. aslında tanıyor, aygıt olarak ekliyor fakat telefonumdan dosya gönderemiyorum. Hiç sorun olmamıştı bugüne kadar. evet dediğin gibi sanırım kitkat ile ilgili bi sorun. eğer öyle ise yakında bir güncelleme gelir.
  • semihvarol kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara dosya atmayı denemedim ama başka telefonlara dosya gönderirken sorun yaşamadım hiç. Eğer dediğin gibiyse sorun baya can sıkıcıymış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihvarol

bir de samsung bilgisayarım tanımıyor blutooth'u.. aslında tanıyor, aygıt olarak ekliyor fakat telefonumdan dosya gönderemiyorum. Hiç sorun olmamıştı bugüne kadar. evet dediğin gibi sanırım kitkat ile ilgili bi sorun. eğer öyle ise yakında bir güncelleme gelir.

Windows 8 kullaniyorsaniz eger ve guncellemeleri eksiksiz yaptiysaniz laptopun ,Pc,nin...Sorun Laptop yada Pc'deki surucu yani driver de..Silip tekrar yuklemeniz gerek..Sistem guncellendikten sonra uyumsuzluk hatasi veriyor...

• Türkiye'ye Snapdragon801 mi geldi arkadaşlar ? Vatanda satışı başladı mı ?
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.