Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.438
Cevap
135
Favori
467.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar su kamera fix nin 1.3 surumu yayinlanmis xda da cwm den 1.2 i flaslayinca kamera calismamisti nasil yukluyoruz bilgisi olan var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Eğer fabrika ayarlarına dönecekseniz
    telefonu pc suite bağladıktan sonra
    telefondaki uygulamalar ekranından uygulamaları yedek alın... Sonra tekrar internetten tekrar indirmeden hızlıca yüklersiniz...
    Böyle yedek alıp factory reset attıktan sonra, normal uygulamalarınızı yine pc suite üzerinden yükleyin...
    düzgün çalışıyorsa telefon, normal yedekleme geri yükleme ekranından yedek alın ki ilerde direk bunu yüklersiniz hem ayarlarınız vs. de silinmez...

edit:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2504512

burada denilenleri de yaptınız mı hocam

Yaptım ama maalesef

• visceroid V kullanıcısına yanıt
    Tek çare format
    Yine de uygulama yedeği alın hocam hızlıca kurarsınız tekrar...
    Herşey silinecek ona göre bilgilerini mesajlarını yedeklemeyi unutma sakın...
  • Sinirden mesajları da uygulamaları da yedeklemeden sıfırladım. Tekrar kurdum telefonu

Tekrar teşekkürler
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Şimdi ilk işiniz yedek almak olsun hocam
    Madem yeniden kurdunuz sadece buradan yedek alın yeter... Bir sıkıntı olduğunda hard reset atmayacağınız için uygulama yedeği almanıza gerek kalmadı...
    Neyse geçmiş olsun hocam...
     ===> LG G2 TEKNİK KONU <===
  • Arkadaslar simdi yeni bir sorum daha var tema ile launcher arasindaki fark nedir . Go launcher iyimis sanirim yukliyimmi ve launcher dedigimiz sey telefonu kasarmi yada ilerde kasarmi yoksa bu tur etkileri yokmudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga77777

Arkadaslar simdi yeni bir sorum daha var tema ile launcher arasindaki fark nedir . Go launcher iyimis sanirim yukliyimmi ve launcher dedigimiz sey telefonu kasarmi yada ilerde kasarmi yoksa bu tur etkileri yokmudur

Launcher başlatıcı demektir.

Launcher yüklediğin zaman ana ve uygulama ekranlarının görünümü ve bu ekranları yönetme işlemleri değişir. Bazı Launcher'lar kasar. Bir yenilik olmadıysa GO Launcher da kasan Launcher'lardandır. Apex veya Nova Launcher tavsiye ederim.

Tema da aslında ikon ve/veya duvar kağıdı paketi gibi bir şeydir. Launcher'ların da kendilerine uyumlu temaları vardır. Ancak tema paketlerindeki uygulama ikonları ne kadar artarsa kasmayan Launcher'ın kasma ihtimali de artabilir.
  • Arkadaslar yeni cikan isvec romunu kurdum kamera konusunda baya bi iyilestirme var fokus problemi cozulmus denebilir deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba

İndirdiğiniz ROM tam isim olarak böyle mi?

103 HSW/HUTCHISON(SWEDEN) ve seçeneklerde Türkçe dil çıkıyor mu? bazı rom larda türkçe yokmuş sanırım. Birde kurarken yine republic of korea ve language yazan kısma turkish mi sececeğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Merhaba

İndirdiğiniz ROM tam isim olarak böyle mi?

103 HSW/HUTCHISON(SWEDEN) ve seçeneklerde Türkçe dil çıkıyor mu? bazı rom larda türkçe yokmuş sanırım. Birde kurarken yine republic of korea ve language yazan kısma turkish mi sececeğiz?

sayfada en yukarda sağda kı ilk rom türkce desteği var evet türkce i sececeksiniz
  • Arkadaşlar bu akşam ilk mesaja baktım da bu Stock Rom yükleme işini tekrar bir toparlayıp yazarsanız ilk mesaja eklerim.

Çünkü ek bir program kuruluyordu. İlk mesaj o yazılmamış.

Ben de hiç Stock Rom yüklemediğim için bilmiyorum.
  • Selam arkadaslar ya ben bulamıyorum bilen var ise söylesin bu kontrol panelindeki ses ve parlaklık ayarlarını nasıl kaldırabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Sercan

Selam arkadaslar ya ben bulamıyorum bilen var ise söylesin bu kontrol panelindeki ses ve parlaklık ayarlarını nasıl kaldırabiliriz ?

Onları kaldırma diye birşey maalesef yok dostum.

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme icin tesekkurler peki bu durumda sade temalar yuklenirse kasmalar olmaz mi veya olsada silinince gecerbu durum degilmi . Guvenilir temalar nerelerden indirilir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga77777

Bilgilendirme icin tesekkurler peki bu durumda sade temalar yuklenirse kasmalar olmaz mi veya olsada silinince gecerbu durum degilmi . Guvenilir temalar nerelerden indirilir acaba

LG G2'ye yüklenen temalar çok yüklü değiller. Ben büyük boyutlu temalardan bahsediyorum.

Mesela DCikonZ veya Lustre gibi temalardan.

Ayrıca LG G2 temalarına dikkat et derim. Bir önceki sayfada visceroid nick'li arkadaşın baştan Stock Rom yüklemesine sebep olan sorunlar temalardan kaynaklanıyor diye hatırlıyorum.

Cihazla ilgilenmeye başladığımda tema yükleme sonrası bu tür sorunlarla karşılaşıldığı mesajlarını okumuştum.
  • cevapladıgınız için tşkler

biraz sitem edecegim :) androidi kendine göre özelleştirip optimize etmiş olan lg bunun için 32 gb lık versiyonda 7 gb kullanmıs bize kalan 25 gb

herseyi dusunmus qslide,ekran kapanma efektleri,hızlı ayar düzenlemeleri,tek elle kullanabilme ,pil yüzdesini gösterme,hareketler vs vs hersey iyi güzel de bu parlaklık ve ses ayarını neden degiştiremiyoruz :))
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Yok hocam baştan rom yüklemek falan, sadece düzgün bir yedeği olmadığı için factory reset attı :)
    Bir de sorunun kaynağı belli değil tam olarak...
  • B.Sercan kullanıcısına yanıt
    Sesi istediğiniz gibi değiştirin hocam :/
     ===> LG G2 TEKNİK KONU <===
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Sercan

cevapladıgınız için tşkler

biraz sitem edecegim :) androidi kendine göre özelleştirip optimize etmiş olan lg bunun için 32 gb lık versiyonda 7 gb kullanmıs bize kalan 25 gb

herseyi dusunmus qslide,ekran kapanma efektleri,hızlı ayar düzenlemeleri,tek elle kullanabilme ,pil yüzdesini gösterme,hareketler vs vs hersey iyi güzel de bu parlaklık ve ses ayarını neden degiştiremiyoruz :))

32 GB bir cihaz aslında 30 GB'tır. Hatta 29,8 GB'tır.

16 GB modeli de 14.9 GB'tır.

Bu hep böyledir. Bilgisayarınızdan da bakabilirsiniz.

Bilgisayarınızda kaç GB hard disk var? Mesela 500 GB olsun. 500'ü 3 defa 1024'e bölün, çıkan sonuç cihazın asıl kapasitesidir.

Windows 7 kullandığınızı varsayarsak Bilgisayar'a girin. Hard diskinize sağ tıklayın ve Özellikler deyin. Kapasite karşısında yazan sonuç sizin 1024'e 3 defa bölmeyle elde ettiğiniz sonuç çıkacaktır.

"Peki, neden bu böyledir?" diye sorarsanız bilmiyorum. Ona da işin uzmanları cevap versin.

Benim tek bildiğim bu dengesizliğe sebebin 1 byte = 8 bit olmasıdır.

Diğer dediklerinizi anlayamadım. Nasıl parlaklık ve sesi değiştiremiyorsunuz?

• Suan 1500TL paranız olsa bu telefonu alır mıydınız ? Tavsiye edermisiniz yeni yılı mı beklsem :)
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.