Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.961
Cevap
139
Favori
826.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 4.3.2024)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acun yarışmacıları seçerken az çok kazanacaklar ve rayting yaptıracaklar belli oluyor. Liste açıklansın da yerimizi alalım.
  • Bu yıl kadronun oluşturulması çok uzun sürdü. İddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ’un nişanlısı olarak tanınan manken Eda Özerkan’a ve Muhteşem Yüzyıl‘da oynayan Serenay Aktaş'a teklif gönderilmiş. Bir başka iddia;

Milli voleybolcu Duygu Bal ile anlaşan ve Survivor’ın bu yıl ‘olimpik tatta’ olmasını isteyen Ilıcalı, Londra Olimpiyatları’nda 800 metrede 1. seride en önde koşarken aşil tendonundan sakatlanan milli atlet Merve Aydın’la da el sıkıştı.

Ünlü yapımcının son bombası ise 1990′lı yılların ünlü popçusu Burak Kut. Kut’un teklife “Evet” dediği iddia ediliyor.
  • Düzenli takip ettiğim bir yarışma beklemedeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden kaçırmadan izlerdim ama son seneki Survivor hiç iyi değildi bana göre.
    Güzel bir kadro olursa ve formatta değişikliklere gidilirse iyi olur.Özellikle geçen seneki format çok kötüydü.Bir yarışma 1 saat sürüyordu resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 13 Ocak 2014; 23:39:01 >
  • Eskisi gibi olmuyor artık ama bakalım kadroda kimler olacak...
  • Bu başlığa yazdığımı bile unutmuşum ....istatistikleri görünce bakayım dedim

Bunca sezon oldu tek bir sezon düzenli izledim
    o da Hasan ve Nihat olanı,
    dürüstçe hakkını vererek Yarışmayı bitirdiler
    öbürleri için hiç böyle bi durum olmadı
    illaki zorlanıyor ...gerginlik olsun da kavgalar hakaret küfür prim yapıyo

hep bi geri plana artiz olma üzere katılımlar oldu
    bana göre tabi

Kadro belli olsun bi bakalım :)

• Nihat ve Hasanli sezon cok iyiydi. Gruplarin basi, en iyisi ve yarismalardaki lideri konumunda gorunuyorlardi baslarda ki beklentiyi iyi karsiladilar. Ayrica bire bir cekismelerden de kacmayip kafamizdaki "en guclulerin takimlari adina duellosu ve rekabeti"nin tatminligini izleyenlere sagladilar. Nihatin kesin galip gelecegi rakipleri secmeyip Hasani almasi, ilk oyundan "hep onu sececegim" diye meydan okumasi filan cok iyiydi. Ama son sezon en cok beklentiyi ustunde toplayanlar sivrilip o cekismeyi yansitamadi. Bozok-Cengiz mesela. Sezon bence kesinlikle kotu degildi ben sevdim ama o kizisma eksikti iste. Haluk Piyesi alsa mesela cok iyi olurdu. Serdar Kilic olsa zaten efsane olurdu ama o hayatta gelmez yarismaya. İnsaAllah saglam ekip kurar

• Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Serdar hele bi Acun'un markajına bi girsin sen o zaman gör ikna etmek zor değil
    sonuçta adamın yaşamının büyük kısmı zaten "Survivor".... mükemmel olur

Nice hiç aklımıza gelmeyenleri gördük ...Survivorda harcandılar

• quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

Serdar hele bi Acun'un markajına bi girsin sen o zaman gör ikna etmek zor değil
    sonuçta adamın yaşamının büyük kısmı zaten "Survivor".... mükemmel olur

Nice hiç aklımıza gelmeyenleri gördük ...Survivorda harcandılar

Adamin hayatiyla alakali bir durum degil bu fikri ve bakis acisiyla alakali. Ben bir roportajinda "katilmam" dedigini hatirliyorum. Buyuk ihtimal o, yarismanin zorluk ve beceri seviyesini tatmin edici bulmuyor ya da yapaylik ve samimiyetsiz goruyor ya da kendi istedigi formatin zorlugunun showuna oranla eksik kaldigini dusunuyor. Keske fikri degisse ama sanmiyorum

• benim için erikle birlikte yazın habercısı
  • 2011 in tadını vermedi hiç biri umarım iyi bir kadro geliyordur ...
  • Bi en son izledim bunu.Bir dahada izlemem heralde.
  • yunan-türk gibi olsa mesela türk- amerikan yada türk italya vs. gönüllü ünlü nedir arkadaş. ünlüleri türk takımına alır işte.
  • survivor nihat doğan taner ve hasan yalnızoğlu olduğu yıllar güzeldi

2013 survivorda akşama kadar yemek oyunu gezme oyunu bide artist artist tavırlar vardı bu sene iyi olur belki
  • tolga karel açıklandı
  • atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Aynen. İyi oldu geldigi

• Ekip yavaş yavaş açıklanmaya başladı nihayet;

Tolga Karel
    Ahmet Dursun
    Serenay Aktaş
  • beklemedeyiz

• cok basit insan seçiyorlar taner nihat dogan hasan yalnızoglu olduğu zamanlar iyidi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.