Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

5s sahiplerinden ufak bir rica;

ayarlar - erisebilirlik - kontrasti arttir KAPALI iken, yani seffaflik ACIK iken imessage yolladiginiz zaman mavi baloncuk fps dususu yasayarak mi efektleniyor ? yoksa su gibi acik mi gidiyor. (ASSISTIVE TOUCH DA ACIK OLACAK.)

deneyip yazana duaci olurum :)

Hocam merhaba sizdede 5s var mı? Listeye ekleyeyim mi ?

1 kasim'da insallah hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende uzun süreli kararsızlıktan (İ5S, SGNote 3 ve HTC One) sonra 5S e karar verdim ama bu sefer renk kararsızlığı var arkadaşlar. 32 Gb alıcam. Ne önerirsiniz.

Uzay grisi bence

Sizce uzay grisinin çekiciliği ne? Yanlış anlamayın gerçekten kararsızım, merak ediyorum.

ismi :) şaka bir yana hoşuma gidiyor nedense altın da çekici ama onu daha çok bayanlara yakıştırıyorum

Haklısınız aslında. Görmemiş tarzı bişe olunur altın sarısı alınca. Ama millette anlasın elindekinin 5S olduğunu hocam :) he?

Ben en başta Gold almak istiyordum ama suan Gold ve Gümüş arasında gidip geliyorum ve büyük ihtimalle Gümüş alacağım. Hem iOS 7 ile birlikte en güzel uyuma sahip olan hem en az çizik belli edecek olan hem de en sade ve şık gözüken o gibi geliyor bana. Uzay Gri'sini sadece adı yüzünden de almak istemisligim de var ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de nasip olursa 1 Kasım'da bulduğum ilk büyük teknoloji magazasindan almayı planlıyorum. Normalde Online Store'dan almak çok isterdim ama kredi kartım yok o kadar parayı da sadece ATM'den gonderebilirim. ATM işlerinde de genel olarak sipariş numaranı giremediğin icin araman falan gerekiyor o da TR'deki herkes bir anda Online Store'dan sipariş vermeye başlayınca karışır sorun çıkar diye düşünüyorum. Suan 2300'e kadar 16 GB'a vermeyi düşünüyordum ama eğer uygun olursa 2550 falan max o zaman 32 GB alacağım. Sizin fiyatlar hakkındaki tahmininiz ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 18 Ekim 2013; 14:04:00 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

quote:

quote:

ön siparişi ne kadara verdiniz en azından bu konuda bilgi vermeliydiniz

2700 tl ye geliyor hocam toplarsak

toparlamadan bilgi alsak :)

tam olarak bilgi istiyorum ki bende turkcell den almayı düşünüyorum karşılaştırabilmem için faydası olacaktır.

https://www.facebook.com/groups/17apple/ ayrıca buraya da beklerim.

16 gb ı tarifeme ek olarak 24 ay sözleşmeyle 110 tl idi ben bunu aldım
    32 liği ise tarifeye ek 130 tl idi

ayni diğer iphonelerdeki gibi ilk 3 ay yine 100 mb internet bedava veriyor
    ve yine diğer iphonlardaki gibi 36 ay taksitte yapıyor

Hocam tarifeye ne kadar ödeyeceksiniz cihaz parası hariç?

• Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    16 GB 2350-2400 TL
    32 GB 2700-2750 TL

daha aşağısına hiç ihtimal vermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

16 GB 2350-2400 TL
    32 GB 2700-2750 TL

daha aşağısına hiç ihtimal vermiyorum.

Bu fiyatlar olursa 32 alamam büyük ihtimalle. 16 alır yanına da ya bir tane Beats Studio kulaklık ya da LeBron 11 alırım. 32 almak istememin sebepleri hem 16'nin yeterli gelmeyip her seferinde bazı uygulamaları silmek istememem hem de bir sene sonra 32'nin fiyatının 16'nin ilk çıktığı zamanki fiyatında olacak olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 18 Ekim 2013; 14:29:55 >
  • Ben de aldım.Beyaz,32gb ekle
    İlk uzay grisi hariç renk sahibi benim
    (bimden alındı)
  • arkadaslar soyle bi durum vat, buyuk ihtimal kasim 1 gibi ip5s i alcam ama aklimda bazi soru isaretleri var ve forumda yeterince bilgi alamadim ..

eger ben turkcell den bu telefonu alirsam, herhangi bi telefonda ilgili problemim ooldugunda acilacak olan apple store dan garanti bazinda teknis servis bazinda destek alabilmem mumkun olacak mi? fikirlerinize ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

quote:

quote:

quote:

quote:

ön siparişi ne kadara verdiniz en azından bu konuda bilgi vermeliydiniz

2700 tl ye geliyor hocam toplarsak

toparlamadan bilgi alsak :)

tam olarak bilgi istiyorum ki bende turkcell den almayı düşünüyorum karşılaştırabilmem için faydası olacaktır.

https://www.facebook.com/groups/17apple/ ayrıca buraya da beklerim.

16 gb ı tarifeme ek olarak 24 ay sözleşmeyle 110 tl idi ben bunu aldım
    32 liği ise tarifeye ek 130 tl idi

ayni diğer iphonelerdeki gibi ilk 3 ay yine 100 mb internet bedava veriyor
    ve yine diğer iphonlardaki gibi 36 ay taksitte yapıyor

Hocam tarifeye ne kadar ödeyeceksiniz cihaz parası hariç?

Hocam hatırlamıyorum evde değilim şuan eve gidince bakarım

İhtiyaca ve kullanılacak süreye göre karar vermek gerek. Aradaki fiyat farkı az değil ancak sonradan pişman da olmamak gerek. Hafıza kartı olsa sorun olmaz yetmediği zaman kart alırsın ama iphone'da öyle bi imkan da yok. Tüm bunları düşününce kendi adıma 32 gb almam gerektiğine karar verdim. İlk etapta 16'lık bana yeter ancak sık telefon değiştiren biri değilim (4 yılı geçti kullandığım telefon). O yüzden kafam rahat olsun diyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jour

Ben de aldım.Beyaz,32gb ekle
    İlk uzay grisi hariç renk sahibi benim
    (bimden alındı)

Eve gidince ekliyecem hıcam hocam arkadaşlar her soruya cevap veremiyorum hemen evde değilimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGuardian-53 -- 18 Ekim 2013; 14:51:37 >
  • quote:

İhtiyaca ve kullanılacak süreye göre karar vermek gerek. Aradaki fiyat farkı az değil ancak sonradan pişman da olmamak gerek. Hafıza kartı olsa sorun olmaz yetmediği zaman kart alırsın ama iphone'da öyle bi imkan da yok. Tüm bunları düşününce kendi adıma 32 gb almam gerektiğine karar verdim. İlk etapta 16'lık bana yeter ancak sık telefon değiştiren biri değilim (4 yılı geçti kullandığım telefon). O yüzden kafam rahat olsun diyorum:)

Hocam aslında suan 5S almama kesinlikle ihtiyacım yok ama cihaz çok hoşuma gitti ve alıp 2 sene kullanmak istiyorum. Normalde S serilerini kullanmak hoş gelmiyor bana; çünkü S siz bir model aldığınız zaman 1 sene sonra çıkacak iPhone'la aynı kasaya sahip olmak yeni cihaz alma düşüncesine sokmuyor insanı ama bu sefer bu cihazı kesinlikle almak istiyorum. Eğer alabilirsem 32 GB alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Öyle tabii S olmayınca 2 sene güncel kasa oluyor ama bence S modeller daha sorunsuz, önceki versiyonun sorunları ve eksiklikleri giderilmiş oluyor.
    2 sene için 32 gb almaya değer, tabii seneye i6 çıkınca onu da almak istersen onu bilemem:)
  • quote:

Öyle tabii S olmayınca 2 sene güncel kasa oluyor ama bence S modeller daha sorunsuz, önceki versiyonun sorunları ve eksiklikleri giderilmiş oluyor.
    2 sene için 32 gb almaya değer, tabii seneye i6 çıkınca onu da almak istersen onu bilemem:)

Haklısınız hocam. Aslında asıl planım suan 32 GB 5S alıp 1 sene sonra forumdan duruma göre 1500 TL seviyelerinde satıp üzerine biraz daha ekleyip 6 almak Zaten cihazı ilk günkü gibi korumaya çalışan biriyim İnşallah bir zarar gelmezse büyük ihtimalle böyle yapacagım.

şimdiden nefsine yenik düştün
    öyle bi niyetin varsa 16'lık daha avantajlı olur, 2.elde 32 daha çok zarar ettirir.
  • quote:

şimdiden nefsine yenik düştün
    öyle bi niyetin varsa 16'lık daha avantajlı olur, 2.elde 32 daha çok zarar ettirir.

1 Kasım gelsin duruma göre karar vermeye çalışacağım ama yine de büyük ihtimalle 32 alırım çünkü seneye ne olacağı belli olmaz belki de 6 alacak durumum olmaz o zaman mecbur 5S'le devam etmem gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anaesthetica

arkadaslar soyle bi durum vat, buyuk ihtimal kasim 1 gibi ip5s i alcam ama aklimda bazi soru isaretleri var ve forumda yeterince bilgi alamadim ..

eger ben turkcell den bu telefonu alirsam, herhangi bi telefonda ilgili problemim ooldugunda acilacak olan apple store dan garanti bazinda teknis servis bazinda destek alabilmem mumkun olacak mi? fikirlerinize ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

beyler su soruma bi yardim edermisiniz ya merak ettim baya baya

• quote:

quote:

arkadaslar soyle bi durum vat, buyuk ihtimal kasim 1 gibi ip5s i alcam ama aklimda bazi soru isaretleri var ve forumda yeterince bilgi alamadim ..

beyler su soruma bi yardim edermisiniz ya merak ettim baya baya

evet apple store açıldığında yada teknik servis hizmete girdiği zaman apple garantisini kullanabilirsin. Uluslararası apple garantisi olan tüm cihazlar bu servisten yararlanabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gskayas -- 18 Ekim 2013; 18:06:16 >

• 32GB Gold :) Ekleyebilirsiniz benide ilk Gold olarak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucLear -- 18 Ekim 2013; 16:37:48 >
  • Benide ekleyin 16 gb uzay grisi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.